Soudkyně Barbara

(pořad)
Reality-TV / Drama
Česko, 2015, 60 min

Skutečné příběhy ze soudních síní. Nesmlouvavá, neomylná a spravedlivá – soudkyně Barbara rozhoduje, kde je pravda. (TV Barrandov)

Marze

Některé díly je dobré shlédnout, protože se to může stát každému. Opravdový smrad života.A k tomu právníci kteří dokáží zpochybnit všechno. I platnou smlouvu. ()

Nettrass odpad!

V jednom díle mi tam hraje bejvalka, tak ten jsem dokoukal i s určitým zadostiučiněním, když jsem viděl jejího filmového manžela... Jinak nekoukatelné a trapné. ()

honajz

Už Súdná sieň je obšlehnutý formát ze zahraničí, a protože většina těch občansko-právních sporů je na jedno brdo, i jednotlivé díly jsou na jedno brdo. Jde vlastně o hranou rekonstrukci za účasti nějakých herců lokálních divadel, bez jakékoliv přidané hodnoty, u níž ženské hýkají radostí, že mohou komentovat, fandit ženám proti chlapům, odsuzovat ty divné kreatury, a to jim stačí. Jenže já nejsem ženská. ()

poz3n odpad!

Vždycky jsem věděl, že TV Barrandov skrývá v sobě obrovský potenciál. Naplno se však projevil až s příchodem Soudkyně Barbary, patrně toho nejlepšího komediálního pořadu, který kdy naše televize na svých obrazovkách měly. Tleskám. ()

AlfaNumerO odpad!

Tak a je to za mnou, odhodlal jsem se a jeden celý díl vydržel. Proč, proč se vyhazujou prachy za takovýhle šílený hovna? To je opravdu průměrný český divák takhle nenáročný? Herecké výkony jsou více než tragické. Kdyby se to aspoň trochu drželo zvyklostí u soudu, ale copak... no ŠKODA SLOV a HLAVNĚ KAŽDÉ MINUTY, KTERÉ U TÉTO, JEMNĚ ŘEČENO, SRAČKY STRÁVÍTE. Jednou to přijít muselo 0%. A nutno podotknout, že tímto jsem naprosto zanevřel na českou tvorbu a budu muset být hodně přemlouván, abych u něčeho podobného trávil svůj drahocenný čas v budoucnu. ()

hansel97

Tohle musíte brát s nadhled, panebože! Já u toho se ségrou naprosto umírám smíchy a opravdu jsem nikdy od toho ani Sudne siene nečekal vážný drsný a reálny pohled do soudní síně. Asi je to dost lehká forma zábavy, ale pořád lepší než mnohé tuctové komedie, u kterých se za ty dvě nesnesitelný hodiny ani náznakem nezasměju. ()

SOLOM.

Musím souhlasit s názory, že tohle je jen další „okopírovaný“ paskvil, který se dostal na naše obrazovky a je ještě horší, než mají na Slovensku. U některých případů jsem se ale alespoň trošku zasmál a hlavně jsem se na (v) těch pár dílů co jsem viděl, díval převážně na Lenku Vacvalovou – to je tak to jediné „pěkné“ na co se tam dalo dívat. Ta se jako jedna z mála navíc nemusela stydět za svůj herecký výkon. ()

Necrotongue odpad!

Jeden z "nejkvalitnějších" pořadů naší zřejmě nejzoufalejší televizní stanice,na rozdíl od slovenské verze chybí snaha o herecké výkony a Bárbra je přesvědčivá asi jako pudl,který si hraje na rotvajlera.Musí to být totální propadák,když tady ani nehraje Kateřina Brožová... ()

luka4615 odpad!

Chcete se vrátit do televizního středověku? Chcete vidět naprosto příšerné herecké výkony, které by svým projevem překonala i žvýkačka přilepená na Vaší botě? Chcete vidět "srdceryvné a dramatické" příběhy jako vystřižené ze skutečného života? Pokud jste odpověděli ve všech případech ano, tak jste buď duševně chorý jedinec či extrémista vyžívající se v umrtvování svých mozkových buňěk, nicméně právě na tyto skupiny asi tento brak cílí. Tleskám stanici TV Barrandov za skutečně "podnětný" pořad! ()

Coleator odpad!

Komediální seriál z prostředí soudní síně s neskutečnými hereckými výkony a co víc, dokonalým scénářem... Dokonalá parodie, kterou ale na Barrandově berou smrtelně vážně... ()

Tommassi3 odpad!

Jeden si už celkem zvykl, že na Barrandově recyklují úplně vše(chny odpadky), proto taky to odpovídající hodnocení, ale že se pokusí zresuscitovat vlastní už jednou stažený pořad, o který už před lety nikdo nestál, to vypadá celkem jako novinka.. Ale samozřejmě lze těžko něco namítat, jedná se o naprosto logický krok, zvlášť v případě tohoto komerčního hráče.. Budiž, možná si projekt své diváky najde, stejně jako slovenská mutace Súdna sieň, i když osobně je mi proti srsti celý ten koncept laciné zábavy, navíc neskutečně odporně zahrané.. Jen mě zaráží, proč se tvůrci rozhodli dát soudkyni jméno, když se v její úloze naopak naprosto nelogicky budou střídat rovnou "herečky" dvě.. Nic zvláštního se neděje, jen se zjevil další pořad, jemuž se moc rád obloukem vyhnu..;) ()

GeusX

Ze soudní síně... žádné rozmotávání vládních spiknutí, ohavných mordů a souzení opravdových drsných kriminálníků. Případy z běžného života aneb může se to stát i vám. Místy to působí tak amatérsky, až je to i zábavné. Je zajímavé, co všechno se řeší u soudu. ()

Mulosz odpad!

Viděny dva náhodně vybrané díly. U prvního (č. 19 - odebrání dítěte) jsem z té parodie na soud cítil fyzickou bolest, u druhého (č. 40 - fekální znečištění vody) dostával průjem. ()

DEXTER099

Soudkyně Barbara se nám snaží předložit jakoby reálné soudní procesy a různé příběhy.Problém je v tom,že průběh toho celého je naprosto nedůvěryhodný a těžko uvěřitelný.Snaha udělat to na bázi pavlačových hádek mi přijde spíš zábavná než ,že by mě ty případy měli nějak vážně oslovit.Navíc většina účinkujících přehrává.Za mě celkově 30% a dvě hvězdy. ()