Když se v lesích za městečkem najdou zohavené mrtvoly dvou děvčat, podezření okamžitě padá na mladého Johnnyho, který jediný má přístup ke kyselině, která spálí těla. Ani po jeho zatčení však nenastane pokoj. Pravým pachatelem dalších hrozných zabití je totiž zmutovaný had... (oficiální text distributora)

ScreamJay

Předem chci říct, že za tuhle jednu hvězdičku se stydím. Devizou dobrého příšerářského hororu je kvalitní děj a dobře provedené montrum, které děj slušně doplňuje. No a z téhle věty vyplývá asi tolik, že ani příběh, ketrý by za něco stál a ani monstrum které by bylo vydařené se tady nekonají. Prvně se nepovedlo vztažení ruky po dvou známých jménech, tj. Robert Englung alias Fredy, kterého ovšem bez masky prakticky málokdo pozná a Caspera Van Diena jež dokáže zvednout kvalitu akoráte reklamě na vůni do záchoda. Druhou chybou bylo myslet si, že čím větší, tím děsivější, takže to hádě který by bez problémů polklo kamión i s návěsem se v počítačové grafice jeví jako šmouha na monitoru plná legračních pohybů a zvuky co vydává mi připomínají dívčí kostelní sbor, jemuž pod nohami proběhla krysa. Takže ta jedna hvězdička je za leckdy slušnou atmosférů, která ovšem dřív než zapůsobí vyprchá. Takže kouknout a zapomenout (pokud možno hodně rychle). ()

Jello Biafra odpad!

Nad typickým americkým zapadákovom sa zrúti vojenské lietadlo, ktoré prevážalo geneticky modifinkovaného pythóna. Dotyčný pythón má schopnosť chrliť kyselinu a okamžite sa vydáva na lov. Céčková záležitosť nacpaná logickými dierami a hnusnými CGI trikmi. Jeden z najhorších filmov, aké som kedy videl. ()

JimMorrison

asi jsem úchyl, ale ten film je geniální :-D v hlasitém smíchu mi brání jen to, že za zdí spí 20měsíční syn a nerad bych ho probudil. Ale rozhodování, jestli dát 5* nebo odpad bylo hóóódně dlouhé... Ale nakonec zvítězilo moje zvrhlé já a je to za pět ;-) myslel jsem, že po http://www.csfd.cz/film/240892-tyranosaurus-zhouba-azteku/ nic debilnějšího dlouho neuvidím - a asi jsem se mýlil. Zlatej Ed Wood :-DDD ()

senoritar odpad!

Nechci být malicherná detailistka, ale odkdy had řve?? Vetšinou mi nevadí sledovat horory z levnějších produkcí, ale tahle sračka by se měla zavřít někam do sejfu pro nejhorší filmy, které by už nikdy neměly přijít na televizní obrazovku. Divím se, že i ten had se nezděsil a neutekl. Casper Van Dien by měl vážně začít číst scénáře, než nějakou roli přijme. Nekoukatelné. ()

AlistairMir

Casper z Hvězdné pěchoty a Freddy Krueger...No tak to je mi hada celkem líto jak by si asi tak mohl s těmahle dvěma poradit? Spíš by měl sbalit své cca dvacetimetrové tělo a potupně se odplazit ušetříc si tak svůj šupinatej život. A nebo že by jim to natřel? No tak uvidíme a bude to i celkem zábava sledovat. Ale ústřední dvojka přeci jen nemá ve filmu hlavní role takže tu budeme sledovat omladinu a ta je docela v pohodě (většina) . Já se prostě bavil u dalšího Cé až Dé filmu s monstrem a třebas za rok se na to mrknu rád znova. ()

• Natáčelo se ve městech Santa Clarita, Malibu a Los Angeles. (Cheeker)
  • Během natáčení byla zkonstruována a použita hlava Pythona v reálném měřítku, ale nakonec se ve filmu vůbec neobjevila. (Cheeker)