Ochrnutý a bohatý aristokrat Philippe si za svého nového opatrovníka vybere Drisse, živelného mladíka z předměstí, kterého právě propustili z vězení. Jinými slovy - najde si na tuto práci tu nejméně vhodnou osobu. Podaří se jim však propojit nemožné: Vivaldiho a populární hudbu, serióznost a žoviální vtípky, luxusní obleky a tepláky. Bláznivým, zábavným, silným, neočekávaným a hlavně „nedotknutelným“, přesně takovým se stane jejich přátelství… Komedie s dramatickou zápletkou o tom, že ani od krku po prsty u nohou nepohyblivý člověk odkázaný na pomoc druhých, nemusí ztratit smysl života. A o tom, že i nejméně pravděpodobné spojení melancholického multimilionáře a extrovertního recidivisty může humorně zapůsobit na diváka a může se z něj stát kasovní trhák. (oficiální text distributora)

Eaton_Hunt

Jedno z nejlepších ukázání pravého přátelství na filmovém plátně. Nejen, že je to  humorný životopisný příběh dvou mužů z jiné společnosti, ale je to i neskutečně dojemný děj. Tato kombinace mě vždy odzbrojí. ()

Predator77

Za mě rozhodně jedna z nejlepších komedii co jsem zatím viděl a ústřední dvojice herců taky za to stojí tak že pokud hledáte zábavný a někdy i dojemný film tak je to přesně pro vás ;) ()

Kushina

Neskutečně zábavná komedie, kterou napsal sám život. Černoch, který je tak jedinečný, že dokáže svým stylem změnit část kultivované osoby na část sebe a naopak. Práce, ze které se stalo neskutečné přátelství. Bomba 90% ()

Dvojirakri

Nádherný film o naději. O tom, že se člověk nikdy nemá vzdávat, a pokud se tak stane, doufejte že na blízku budete mít někoho kdo vás nakopne do řitě a řekne "Sakra, co děláš, jak to že to vzdáváš, jak to že se bojíš, to nemůžeš, jseš blbej?!" Překrásná hudba! Za 5, nemůžu jinak! ()

F2003F

Ďalšie legantné diery plátajúce poriadne Európske oživenie filmu po dlhodobo Hollywoodskom stereotype až museli o pár rokov spraviť svoj trápny remake. Kto nepozná mal by a kto podhodnotí nemal by. Jeden z tých, čo ani po 100x opakovane nestratia svoje čaro. Výnimočný film ()

PTuranyi

Kvalitne natočený film o vzťahu ošetrovateľa a pacienta. No napriek všetkej kvalite, ktorá bola do filmu vložená ma neoslovil. Celkom zaujímavý príbeh, veľmi dobrá produkcia a herecké výkony, no celkový dojem je fajn ale nič viac. Chcelo by to možno viac drámy a možno viac zábavy, ale človek nemôže mať všetko. Takto je to akurát. Ani príliš mastné, ani príliš slané, len tak trocha nemastné-neslané. 70% ()

1892

Príbehy so skutočným námetom ma vždy dostanú. A tento obzvlášť. Mám pocit, že Francúzi netlačia na pílu a dávajú deju len to čo potrebuje. Vznikne z toho veľmi silný príbeh, kde som sa chvíľami pučal od smiechu. V neposlednom rade ma film donútil zamyslieť sa nad sebou samým... ()

Stealth2

Francois Cluzet /né nepodobný D.Hoffmanovi jak herecky tak vizáží/ spolu Omarem Sy excelují v tomto parádním snímku o životě. Scénu v divadle jsem málem nepřežil...:-)))) Parádní záležitost na kterou se určitě podívám ještě jednou až mi bude tak nějak blbě na duši. ()

psycho.ta

Komedie/drama za 89%? To asi ne..perfektní příběh o poněkud bizarním přátelství dvou naprosto odlišných lidí z tak rozdílné společnosti, že už více jiná býti nemůže? To ano..úžasný film, vtipný. Omar Sy je dokonalý. F. Cluzet mi více než náhodně připomíná francouzského D. Hoffmana. Prostě nejvíc doporučuji. 4**** ()

shalash

Podle mě nejlepší film posledních let a bezesporu nejlepších film o invalidech. Nápad, kterému by amíci stoprocentně dodali na "realitě" přidáním gangsterské války, je ve francouzském podání vyjímečný. Nejde jenom o to, že se člověk většinu filmu baví velmi sofistikovaným humorem, důležité je samotná podstata a tou je, jestli má podobný život smysl a hlavně fakt, že postižené sere lidská lítost. O tom si už musí každý člověk udělat obrázek sám. V tomto filmu vše plyne a pokračuje jak má a upřímně jsem už dlouho nebyl s žádným koncem filmu tak spokojen jako s tímto, nehrozí nic smysluplného duchaplně naplňujícího, za což jsem byl hodně vděčný. Film je opravdu skvělou komedií s nadprůměrnými hereckými výkony, kde mě osobně překvapil neznámý Omar Sy. Nic lepšího tu v poslední době nebylo, stojí to za to :) ()

Lenss

Jdu na to. Zajímavý je, že režisér se jmenuje Nakaši :) Tak jsem to viděl. Vypadá to, že veškeré sympatie, kterých se Nedotknutelným dostává, pramení z toho, že jsou za poslední dobu jediným filmem tohoto žánru. Přitom scénáristicky ani řemeslně se nejedná o žádné převratné dílo. Další film vhodný na odpolední odpočinek a lehkou zábavu, který by se rád zařadil po bok jeho slavnějších předků, jako jsou např Prohnilí, ale nedosahuje dramaturgicky jejich kvalit. ()

RXP

Tak som si hovoril že zas tu máme nadhodnotený film, ktorý človeka rozplače so spolahlivosťou cibule a zas sa tu budeme všetci rozplývať nad tým jaký to bol krásny príbeh a jaký dokáže byť život sviňa a tak by som tomu dal dve hviezdičky a všetci by sme boli spokojní,že sme videli ďalší film na ktorý môžeme zabudnúť behom prvého pofilmového piva.Komenty ale naznačovali,že nejde len o plytké emócie,ale práve naopak, že je to film svieži a vtipný.Keby to bola americká produkcia tak by som neveril,ale že je ten film francúzky, naplnilo ma to istou nádejou.Zostáva len uznať,že film to je vskutku zábavný a vytvorený bez zaužívaných srdce rvúcich scén., no stále neverím,že to bolo podľa skutočného príbehu, že sa tak rozdielní ľudia mohli naozaj stretnúť a vytvoriť spoločnú symbiózu(v reále by som čakal,že buď kvadraplegikovi začnú miznúť veci,alebo že sa ošetrovatel pokúsi presťahovať k nemu celú svoju úžasnú rodinku.),že život dokáže písať aj príbehy vymykajúce sa zaužívaným stereotypom.A to piano so záverečným titulkami bolo fantastické a ja ho budem určite počúvať ešte pár dní. ()

Mayusko

Asi najlepsia komedia aku som kedy videl.Dufam,ze ju amíci nezpizdia nejakym blbym a tuctovym remarkom.Maloktora komedia vas prinuti sa smiechom plakat takmer cely film ako tato.Vrelo odporucam - neskutocny zazitok! ()

Jurcekk

Komédia založená na politicky nekorektných vtipoch o telesne postihnutých. Rozosmiali ma asi tak trikrát viac než bežne takže výborné. ()

Deso

Musim povedat,ze taku davku prirodzeneho humoru,ktory zazijete v beznom zivote, som snad este na filmovom platne nevidel.Tento film sa snad neda nazvat komediou,je to proste zivot....s jeho krasne usmevnymi momentami a ukazkou ze zivot je krasny v kazdej podobe.Uz davno som sa pri ziadnom filme nahlas nesmial a pritom Intouchables nieje ziadna crazy komedia.Najlepsie momenty filmu: Obraz,Barrack Obama,Tom a Jerry a hlavne Nein .Rozhodne najlepsi film roku 2011 a podla mojho nazoru, ak si nejaky francuzky film zasluzil oscara, tak to bol prave Intouchables. ()

PhantomPejvl

Už jsem přestával věřit, že Francouzi mohou natočit něco tak dobrého jak je tento snímek. A je tady opravdu vidět ten obrovský rozdíl mezi Francouzským inteligentním humorem a přiblblým Americkým. Opravdu smekám. Nepamatuji se že by mě film někdy dojal a zároveň bych se u něj skoro nepřestal smát. Oba herci v hlavních rolích podali fantastický výkon a podtrhují toto výborné dílo. Kdybych mohl dát šest hvězdiček, dám je s klidným srdcem. ()

frenkie

Neskutečně příjemný film a to po všech stránkách. Skvělý humor, který si v podání Senegalce Drisse(výborný Omar Sy) nebere servítky a jemný aristokrat Philippe, kterému nevadí vtípky jeho ošetřovatele, ba naopak, bere je jako velmi vítané zpestření jinak nudných, stereotypních dní. Film, ač se cíleně vyhýbá jakýmkoliv slzopudným scénám, v divákovi(to jakože ve mě) stejně to dojetí vyvolá a to právě tou civilností a neokázalostí závěrečných scén. Bravo, Frantíci, tohle se vám vážně moc povedlo. Dávám pět *. ()

Kevin Hart sesadil Aquamana

Kevin Hart sesadil Aquamana

14.01.2019

Je to oficiální, Aquaman je první superhrdinský film ze stáje DC od Temný rytíř povstal, který v kinech překonal miliardu. Úspěch je to zejména pokud se ohlédneme na předloňskou Ligu spravedlnosti,… (více)

Tom Hanks a švédský hit

Tom Hanks a švédský hit

22.09.2017

Hollywood momentálně neblázní jen po superhrdinech, ale i po předělávkách výrazných evropských filmů. Remake Nedotknutelných s Bryanem Cranstonem už je natočený, Jack Nicholson si zahraje v novém… (více)

Z Willa Ferrella bude stoletý stařík

Z Willa Ferrella bude stoletý stařík

29.08.2017

Kdy dorazí američtí Nedotknutelní?

Kdy dorazí američtí Nedotknutelní?

16.06.2017

Ačkoliv o tom ještě spousta lidí neví, francouzský hit Nedotknutelní se opravdu dočkal remakeu. Divokou roli Omara Sye převzal Kevin Hart (Centrální inteligence) a místo Françoise Cluzeta se na… (více)