Komentáře uživatelů k TV seriálu (7)

Myslela jsem, že to bude ptákovina, která si neudrží mou pozornost, ale on je to ve výsledku hrozně milý sitcom, u kterého se opravdu i zasměji. Samotnou mě to překvapilo. Snad doklepe alespoň k druhé řadě, i když to moc nevypadá :( 4*(22.1.2016)

• IQ Tiqe

Asi to nepřežije sezónu, ale pár dílů tomu šanci dám, byť se značnou nedůvěrou. Dětskej humor je vděčnej, snad nesklouzne k něčemu infantilnímu. Herecky mi nejvíc sedne „babička“.(30.9.2015)

// Neoriginální ale přesto svým způsobem milá story, která neklesá za každou cenu do sfér komedie a tu a tam nabídne divákovi náznak i něčeho trochu osobitějšího. Vyhlídky do budoucna přesto špatné, pilot nenabídl nic víc, než jednu hlavní postavu a jednu hlavní zápletku - a to je málo, to je dneska sakra málo. 5/10(9.10.2015)

Jedna z letošních novinek, která mě zaujala. Tahle mi navíc hned od první okamžiku připomněla Raising Hope. Nejen, že běžela na Foxu, ale hlavně tam bylo v "hlavní" roli dítě. Tentokrát se však přeci jen víc děj točil kolem novopečeného dědečka. Já na tyhle komedie vždycky naletím. Ono to vypadá barevně, ono je to roztomilé a ono je to sympaticky obsazené. Je to milá rodinná zábava, která poslouží jako dobrá oddychovka a nikoho neurazí. Na druhou stranu však málokoho nadchne, protože level originality ani nemůže být vysoko. Moji pozornost to sice získalo, ale to nestačí. Bylo to totiž ukončeno hned po první sérii a i když mi to to bavilo, tak petice za znovuobnovení podepisovat nebudu.(26.5.2016)

Silné tři hvězdy, ale přidávám ještě jednu za vtípek ze třetí epizody: "Which Friends character are you"...Ross? bleh! (Paget Brewster hrála v Pratelich pritelkyni Joeyho a pote Chandlera). Ale je to překvapivě milá, PG13 rodinná zábava. Nečekal bych od toho vysoké ratingy, ale FOX si právě objednal dalších 6 dílů, takže si to asi nevede tak špatně. Nevadilo by občas trošku přitlačit na pilu, ale urřitě spíš nadprůměr, s vyšším rozpočtem, díky kterému to má filmařský švih a hlavně postrádá levnej sitcomovej look(21.10.2015)

• tranquill

Pár dílů jsem vydržel, ale od takovéhoto sitcomu očekávám, že se zasměju...(3.11.2018)

• Mišísek

Myslím, že by to mohl být dobrý rodinný seriál. Nějaký humor tam je, ale pro mě to jednoduše není. Pilot jsem zvládla, ale další díly vzdávám. Štvalo by mě, jak to malý dítě a myšlenka, že by náš dědeček mohl mít další děti, všechno ničí.(30.10.2015)