• McClane
  **

  Hodnocení pilotu: Spiknutí, církev, únos, hodiny, zlý nacisti, hodný nacisti, nacistická ponorka za polární kruhem, dementní agentka FBI a výsledek je ukrutně pomalu se vlekoucí nuda. Pilot mysteriozního seriálu musí chytnout za koule a šlapat tak, že 40 minut uteče jako voda, což asi tvůrci nevěděli. 40%.(24.2.2013)

 • Carljack
  ***

  Pilot: Po vidění pilotního dílu dávám 3*, jelikož příběh je naprosto průměrný a nezáživný, směs veškerých stylů seriálu nesluší a hlavní hrdina je nesympatický. Tudíž se nemohu zbavit dojmu, že mě od seriálu odpuzuje amatérská atmosféra. Seriál je průměrný, má zvláštní příběh, spoustu charakterů a dobré zápletky... ale naopak má zase špatnou atmosféru, průměrný příběh a hlavní hrdina je nesympatický.(14.2.2013)

 • Thomick

  Nehodnotím, dám tomu aspoň tři díly, ale z více než poloviny je pro mě tenhle seriál ztracenej. 1) Ne že by se z diváka nedělal blbeček - prostor pro vlastní domejšlení nulovej, to se radši položí tisíc sebestupidnějších dotazů, což seriálu takovýho formátu přirozeně neprospívá. 2) Hrozivej slintající neherec v hlavní roli + Addison je ve vážný roli náká divná + málo Jacindy, evidentě. 3) Co má znamenat ta opakovaná "sranda" z hollywoodskejch filmů? Takovej bude jedinej humor v Zero Hour? Ouch - to se na něj radši vykašlat uplně. 4) Soundtrack zní jako blbá variace na Zimmera, námět zase jako blbá variace na Browna ...(18.2.2013)

 • Pod
  *****

  Nemám absolutně žádný problém dát tomuto seriálu plný počet, obzvláště kvůli zdejšímu extrémnímu podhodnocení. Během 13 dílů, kde je tajemství na každém kroku, projdeme mnohem více záhad a konspirací, než jsem čekal. Mnohem více a mnohem zajímavějších témat ze světa tajemna by nás určitě ještě čekalo v nadcházejících řadách, které by se, podle závěru, odklonily od původního děje 1. řady a zkoumaly by vše možné záhadné, která je uzavřena, nebýt neobnovení pro další sérii, díky bídné sledovanosti (opět, jak jinak). Takový seriál by to chtělo...(27.3.2015)

 • Dharter
  ****

  Jedná se o takového seriálového Langdona (Šifra mistra Leonarda, Andělé a démoni), nebo spíš Romana Polacha. :) Jistě, já chápu, že sionističtí křesťané nemají výtvory podobného typu rádi, ale jelikož je tento seriál nabit nemalými investicemi od Evelyna Rothschilda (Pyráta; výraz z tohoto seriálu), tak já jsem spokojen. ✔(17.12.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace