Reklama

Reklama

Nultá hodina

(seriál)
  • USA Zero Hour
USA, 2013, 9 h 12 min (Minutáž: 41–43 min)

Tvůrci:

Paul Scheuring

Hrají:

Anthony Edwards, Carmen Ejogo, Scott Michael Foster, Addison Timlin, Jacinda Barrett, Michael Nyqvist, Amy Irving, Neil Napier, Grace Gummer (více)
(další profese)

Epizody(13)

Obsahy(1)

Nenápadný vydavatel časopisu Hank se vydává zachránit svou manželku. Poté, co na bleším trhu koupila staré hodiny, ji unesl jeden z nejnebezpečnějších žoldáků na světě. Hank je rozhodnut ji najít za každou cenu... (TV Prima)

Recenze (31)

flyboyeda 

všechny recenze uživatele

Hlavni hrdina je obdivuhodne spatny. Triska pro zmenu ani za tolik let v USA nezvladl nic udelat se svoji usi trhajici anglictinou. Pilot byl tak sileny, naplneny pochybnym spiritualnem a vubec po vsech strankach (zejmena tech hereckych) podivny, ze ani nevim, kde zacit s rozborem. Kazdopadne v teto serii vidim stejny potencial bizarni az zvrhle zabavy podobne jako v dalsi "lol" serii - Arrow. Proto k objektivnimu hodnoceni pridavam treti "cynikovu divno-hvezdu". Po neskutecne zkusenem zakompovani Alberta Einsteina do tretiho dilu teto konspiracni serie jsem lapen. Jeste nekolik dilu rozhodne dam, tohle se jen tak nevidi... :)) ()

Reklama

maverick10 

všechny recenze uživatele

Parádní zápletka našroubovaná na dialozích imbecilní skupinky njůjorských dementů, jejichž IQ nepřesahuje inteligenční kvocient hrnečku čínských nudlí. Srazit stopáž na 100 minutovou trilogii, vyrazit scénáristu a všechny herce krom Michaela Nylqvista a najmout místo nich hadry na košťata, dostali bychom rozhodně lepší podívanou. Mělo to slušnou naději, utopenou ve skleničce rychlokvašek. ()

Thomick

všechny recenze uživatele

Nehodnotím, dám tomu aspoň tři díly, ale z více než poloviny je pro mě tenhle seriál ztracenej. 1) Ne že by se z diváka nedělal blbeček - prostor pro vlastní domejšlení nulovej, to se radši položí tisíc sebestupidnějších dotazů, což seriálu takovýho formátu přirozeně neprospívá. 2) Hrozivej slintající neherec v hlavní roli + Addison je ve vážný roli náká divná + málo Jacindy, evidentě. 3) Co má znamenat ta opakovaná "sranda" z hollywoodskejch filmů? Takovej bude jedinej humor v Zero Hour? Ouch - to se na něj radši vykašlat uplně. 4) Soundtrack zní jako blbá variace na Zimmera, námět zase jako blbá variace na Browna ... ()

cariada 

všechny recenze uživatele

Osobně si nemyslím, že je to tak špatné jak to řada lidí hodnotí. Ba naopak, já se dobře bavil. Spousta napětí zajímavých nápadů a zvratů. Ano byla to v podstatě blbost, ale který podobný seriál není. Tohle díky brzkému zrušení naštěstí skončilo uzavřené, ale s možností pokračování, které sice nebude,... Je to prostě jen jedna s konspiračních teorií o církvi, která je zajímavě realizovaná. ()

Galerie (161)

Zajímavosti (1)

  • V 4. minúte 3. epizódy môžeme vidieť v hoteli českú vlajku. (figis20)

Reklama

Reklama