• maverick10
  ***

  Parádní zápletka našroubovaná na dialozích imbecilní skupinky njůjorských dementů, jejichž IQ nepřesahuje inteligenční kvocient hrnečku čínských nudlí. Srazit stopáž na 100 minutovou trilogii, vyrazit scénáristu a všechny herce krom Michaela Nylqvista a najmout místo nich hadry na košťata, dostali bychom rozhodně lepší podívanou. Mělo to slušnou naději, utopenou ve skleničce rychlokvašek.(3.3.2015)

 • Thomick

  Nehodnotím, dám tomu aspoň tři díly, ale z více než poloviny je pro mě tenhle seriál ztracenej. 1) Ne že by se z diváka nedělal blbeček - prostor pro vlastní domejšlení nulovej, to se radši položí tisíc sebestupidnějších dotazů, což seriálu takovýho formátu přirozeně neprospívá. 2) Hrozivej slintající neherec v hlavní roli + Addison je ve vážný roli náká divná + málo Jacindy, evidentě. 3) Co má znamenat ta opakovaná "sranda" z hollywoodskejch filmů? Takovej bude jedinej humor v Zero Hour? Ouch - to se na něj radši vykašlat uplně. 4) Soundtrack zní jako blbá variace na Zimmera, námět zase jako blbá variace na Browna ...(18.2.2013)

 • Dharter
  ****

  Jedná se o takového seriálového Langdona (Šifra mistra Leonarda, Andělé a démoni), nebo spíš Romana Polacha. :) Jistě, já chápu, že sionističtí křesťané nemají výtvory podobného typu rádi, ale jelikož je tento seriál nabit nemalými investicemi od Evelyna Rothschilda (Pyráta; výraz z tohoto seriálu), tak já jsem spokojen. ✔(17.12.2014)

 • Pajky3
  **

  Na Zero Hour jsem se docela těšil na základě traileru, německé konspirace mám rád, když se dobře uchopí. Bohužel to se tady asi úplně nepovedlo, jak jinak si vysvětlit tak rychlé zrušení. A proč to nevyšlo? U mě je problém hlavně s církvi, tu já nikdy zrovna nemusel, alespoň v tomhle významu. No problém je i to, že se tam dějou opravdu divné věci (např. opuštěná naci-ponorka). Herecké obsazení není zajímavé, těšil jsem se alespoň na Addison Timlin, ale ta ta pouze plní roli dekorace, i když pěkné. Musím souhlasit i s tím, že nechápu, proč se záporák pořád všude tahá s tou ženskou. Zavřít a basta, vždyť jí sebou nikdy nepotřebuje. Po třetím dílu je konspirace vyhnaná do takových výšin, že stejně není možné vytvořit odpovídající zakončení a zrušení je tak i částečným vysvobozením. I když uznávám, že kdyby se pokračovalo, i já bych nejspíš koukal dál. Takže já jsem zklamán, možná i kvůli původním očekáváním a proto je vlastně docela s podivem i mé jen lehce podprůměrné hodnocení. Občas to mělo i snahu o dobrý okamžik.(6.8.2013)

 • sir-dave
  ****

  Z počátku mi trochu vadili hlavní představitelé. Jediná charismatická postava byl Michael Nyqvist. Dějově to připomíná filmy typu Lovci pokladů nebo různých konspiračních příběhů. Líbila se mi lehká nepředvídatelnost oč běží a jak se to celé vyvrbí. Tempo dost svižné a s každým dílem se to posouvá dost dopředu. Odehrává se to v dnešní době s přidanýma flashbackama, především z nacistického Německa. Ukončeno fairově. Dabing. (hodnocení za 1. sérii - konec)(29.10.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace