• McClane
  **

  Hodnocení pilotu: Spiknutí, církev, únos, hodiny, zlý nacisti, hodný nacisti, nacistická ponorka za polární kruhem, dementní agentka FBI a výsledek je ukrutně pomalu se vlekoucí nuda. Pilot mysteriozního seriálu musí chytnout za koule a šlapat tak, že 40 minut uteče jako voda, což asi tvůrci nevěděli. 40%.(24.2.2013)

 • flyboyeda
  ***

  Hlavni hrdina je obdivuhodne spatny. Triska pro zmenu ani za tolik let v USA nezvladl nic udelat se svoji usi trhajici anglictinou. Pilot byl tak sileny, naplneny pochybnym spiritualnem a vubec po vsech strankach (zejmena tech hereckych) podivny, ze ani nevim, kde zacit s rozborem. Kazdopadne v teto serii vidim stejny potencial bizarni az zvrhle zabavy podobne jako v dalsi "lol" serii - Arrow. Proto k objektivnimu hodnoceni pridavam treti "cynikovu divno-hvezdu". Po neskutecne zkusenem zakompovani Alberta Einsteina do tretiho dilu teto konspiracni serie jsem lapen. Jeste nekolik dilu rozhodne dam, tohle se jen tak nevidi... :))(5.3.2013)

 • Thomick

  Nehodnotím, dám tomu aspoň tři díly, ale z více než poloviny je pro mě tenhle seriál ztracenej. 1) Ne že by se z diváka nedělal blbeček - prostor pro vlastní domejšlení nulovej, to se radši položí tisíc sebestupidnějších dotazů, což seriálu takovýho formátu přirozeně neprospívá. 2) Hrozivej slintající neherec v hlavní roli + Addison je ve vážný roli náká divná + málo Jacindy, evidentě. 3) Co má znamenat ta opakovaná "sranda" z hollywoodskejch filmů? Takovej bude jedinej humor v Zero Hour? Ouch - to se na něj radši vykašlat uplně. 4) Soundtrack zní jako blbá variace na Zimmera, námět zase jako blbá variace na Browna ...(18.2.2013)

 • Shakaar
  **

  Je obtížné hodnotit něco, co mělo tak málo dílů a bylo v podstatě zrušeno v tom nejlepším. V tomto případě to mělo to štěstí, že to vcelku mělo uzavřený děj. Nedá se, říci že to byl propadák. První polovina se mohla zdát, že je až příliš utahaná, za to od půlky to mělo vcelku solidní zápletku. Škoda je trochu, že v té konspiraci se trochu zamotali a že některé věci tak trochu nedořešili a vysvětlení že je to "ruka boží" či něco takového je trochu málo. Nelíbila se mi ani ta honba za těmi hodinami, což hodně sežralo děje a když potom je potom...no bylo to trochu podivné a často to srazovalo jinak slušný potencial serie. Je to škoda, druhá polovina opravdu měla dobrý spád. 2*.(9.9.2014)

 • Pod
  *****

  Nemám absolutně žádný problém dát tomuto seriálu plný počet, obzvláště kvůli zdejšímu extrémnímu podhodnocení. Během 13 dílů, kde je tajemství na každém kroku, projdeme mnohem více záhad a konspirací, než jsem čekal. Mnohem více a mnohem zajímavějších témat ze světa tajemna by nás určitě ještě čekalo v nadcházejících řadách, které by se, podle závěru, odklonily od původního děje 1. řady a zkoumaly by vše možné záhadné, která je uzavřena, nebýt neobnovení pro další sérii, díky bídné sledovanosti (opět, jak jinak). Takový seriál by to chtělo...(27.3.2015)

 • - V 4. minúte 3. epizódy môžeme vidieť v hoteli českú vlajku. (figis20)