Nultá hodina

• USA Zero Hour
USA, 2013, 9 h 12 min (Minutáž: 41–43 min)

Tvůrci:

Paul Scheuring

Anthony Edwards, Carmen Ejogo, Scott Michael Foster, Addison Timlin, Jacinda Barrett, Michael Nyqvist, Amy Irving, Neil Napier, Grace Gummer (více)

Epizody(13)

Nenápadný vydavatel časopisu Hank se vydává zachránit svou manželku. Poté, co na bleším trhu koupila staré hodiny, ji unesl jeden z nejnebezpečnějších žoldáků na světě. Hank je rozhodnut ji najít za každou cenu... (TV Prima)

Phlame

Herci obsazeni do hlavních rolí jsou bez charismatu, nikdo z nich mi nebyl sympatický (nicméně Tříska na konci pilotu potěšil). Co se týče technické stránky, ze začátku kameraman trpěl syndromem hyperaktivní kamery, která se neustále točí a záběry se střídají v rychlém sledu, jakoby se snažili i nudným scénám dodat akčnost. Potenciál to má, zápletka vypadá zajímavě, po pilotu však těžko hodnotit. Zatím kolem 60-70%. ()

meda2016

Upraveno: Dnes, po půli roku 2018, už nemám ánunk, o čem to bylo. Matné povědomí o hledání důležitých artefaktů sloužících k dosažení cíle, spuštění univerzální síly všeobjímajícího času? Ne, není to o síle ale o věčném žití. Vzhledem k tomu, že mne to udrželo (tenkrát) až do konce, povinné 3/5... Ano, osvěžil jsem si v rychlosti, čím další díl, tím větší zbytečnost. ()

fooggyy7

Určitě lepší než Indiana Džons. Chápu, že seriál pro obdivovatele Džonse je nepochopitelný. Tady je totiž potřeba přemýšlet. Užívat mozek, který tady většině hlavně mladých lidí odkojených Schwarzeneggrem chybí. A nakonec stejně láska a pravda zvítězila jak pravil Vašík a jak taky končí převážná většina filmů ()

Stebielko

Pilot pôsobil na mňa veľmi priemerne. Akoby sa tvorcovia ponáhľali, akoby chceli rýchlo pokračovať ďalej v príbehu, čo malo obrovský dopad na scenár. Výnimkou sú asi len dialógy, kde postavy povedia nejakú poučnú zaujímavosť. Práve najpútavejšie nie sú ani hlavné postavy, vlastne jediné čo ma bavilo, bolo, keď sa na scéne objavil pán Tříska. Takže by nebolo zlé zaujať trochu väčšmi , veď základ príbehu je dobrý a osobne, konšpirácie s dávkou fantasy, môžem. ()

Ajfist

Docela dobře natočené.Kdo hledá furt nějakou akci,bude zklamán,kdo má rád díla s nádechem mystiky,bude spokojen.Mě se to velmi líbilo teď před posledním dílem můžu říct,že to byl velice povedený seriál. ()

Misabarry

Jan Tříska (chybí zde uveden v hercích) jako důležitá postava na konci prvního dílu. Hlavní hrdina neustále připomíná ER. Směska různých show působí průměrně, atmosféra není tak přesvědčivá. První díl se snaží být lákadlem na sledování. Uvidíme, zatím průměrná popcornová vložka s náckama, tajemstvím, honičkama, atd. ()

Jean_Calid

Obecně mám rád zajímavé seriály, moc nefandím konspiračním teoriím, a jediný opravdový film, ve kterém se vyskytují nacisté spolu s archou úmluvy je Indiana Jones a dobyvatelé ztracené archy. Takže hodnocení pilotu seriálu, který se snaží přiživit na konspiračních teoriích, bibli, rosenkruciánech a vlně popularity Šifry mistra Leonarda má u mě zatím jen dvě hvězdičky... po shlédnutí dalšího dílu už má jen hvězdu, jestli to takhle půjde dál, hodím ho do odpadu ()