Největším úspěchem skupiny Strange Fruit byl festival Wishbeach 1978. Dvacet let poté se hráč na klávesy Tony rozhodne vzkřísit zašlou slávu a doplnit značně prořídlá konta tím, že uspořádají koncert. Tony zatím pracuje jako dealer kondomů na Ibize a jeho práce chce změnu. Zbývá už jen přesvědčit zbylé členy kapely. Baskytarista Les zase zahradničí, ale rád by se vrátil do starých dobrých časů. U zpěváka Raye to také nebude problém, protože ten uvítá možnost, jak se ztratit před svojí žárlivou manželkou a Brian, který hrával v kapele na kytaru, je určitě nenechá na holičkách. (Bonton Home Video)

HMTD

boží boží boží,odkládal jsem shlédnutí tohohle filmu 2 týdny ale bylo to blbost,hudebně skvělé a opravdu bych si tyhle chlápky dokázal představit jak vystupují na koncertech po boku Aerosmith. ()

B.e.r.n.y

Já vám nevím. Já jsem se z tohohle zrovna dvakrát na zadek neposadil. Billa Nighy mám od shlédnutí počinu Piráti na Vlnách moc rád a tak jsem byl dost zvědav, jak dopadlo tohle dílko. Bill sice odvedl skvělou práci, ale film jako celek na mě moc nezapůsobil a už vůbec ne jako komedie. Nicméně jako hudební film si pozornost zaslouží a je to docela pěkný odkaz na to, že stará legenda může i přes mnohá úskalí znovu zazářit. 55% ()

Bosvin

Jako stárnoucí rockovej kytarista mám pro tento žánr slabost - a to britský aroma k tomu! Mimochodem, baskytarista Les/Jimmy Nail je výborný muzikant i v opravdovém životě a zahrál si i s britskými legendami typu Stinga nebo Marka Knopflera! ()

malyLibor

Inu, ano... tento nostalgický příběh bylo přesně to, co jsem dnes potřeboval. Díky moc, byli jste skvělí. Prožíval jsem s vámi váš skvělý návrat, moc jsem vám držel palce a byl jsem nadšen z úspěchu... ano, tenhle film mne trefil v pravou chvíli a na pravém místě. ()

SantaCruz odpad!

Říkal jsem si hraje tam Bill, celkem dobrý hodnocení, tak i průměrný filmy můžu, ale tohle byla tragédie, vůbec nechápu to hodnocení, 75%? Jako, že musím jít se stádem? ()

Herbert007

Jeden z mých nejmilejších hudebních filmů. Je těžké vymyslet příběh který se v hudebním světě neodehrál a přesto nebude působit zasazen do okolních reálií trapně nebo vyumělkovaně... Tvůrcům Still Crazy se to povedlo. Členové Strange Fuit jeden lepší herecký výkon než druhý, ale přeci jen.... ten Bill Nighy je bůh a tohle je typ rolí přesně pro něj. ()

Libusch75

Podival jsem se hlavne z 2 duvodu - mam rad britske filmy( ze by tim, ze tu ziju?) a hlavne jsem nekritickym obdivovatelem Billa Nighyho (samozrejme od Love Actually) :-) Slusne zpracovany scenar, skvela muzika a vcelku realne problemy. Sice trochu predvidatelny zaver, kdy jsem presne mohl scenar napsat i ja... ale zase to bylo nakonec hezky a tohle finale se tam hodilo a clovek ho cekal. Je to neco mezi 3-4 hvezdama,ale za vyborne obsazeni a skvelou muziku 4. ()

Tobias_Sin

Tu poslední hvězdičku přidávám za krásný závěr! Holduji hudebním filmům a když se nějaký z nich povede, tak to stojí za to! ()

Beliel

Na romantické filmy nekoukám, těšil jsem se na komedii a tohle opravdu komedie nebyla. Pár vtipných scén či hlášek tam bylo, ale daleko více jich najdete třeba v kultovním Comandu a to nemá být komedie. Dvě hvězdy zachránila muzika a to, že se příběh točí okolo hudební skupiny. ()

Sejkorka

Zdá se, že tento film inspiroval tvůrce našeho Revivalu (což je také velmi povedené dílo). Nejde jen o ten reunion, ale zdravotní potíže protagonistů, vliv manželek na členy apod. Co mne zaujalo, že Bill Night zpíval osobně (nevím však zda všechny) svoje party. Timothy Spall , ten proklatý Červíček, vypadá, jako že na ty bicí taky umí hrát. Z herců kromě těch dvou znám snad je Stephena Rea (V jako Vendeta, Hra na pláč) ,čili klávesáka a prodavače kondomů Tonyho. O děj vlastně ani nejde. Jde o hudbu. A ta je excelentní. Právě stahuju soundtrack a poslouchám The Flame Still Burns v podání kapely Foreigner. Musím nějak vypátrat, zda je zde souvislost s filmem. Ne, 4 * jsou málo. Dávám 5. POZOR, PO UZÁVĚRCE : Zapomněl jsem na basáka Lese, který je ve filmu autorem hitu The Flame Still Burns. Herec a nejspíš skutečný zpěvák Jimmy Nail má na You tube píseň s Markem Knopflerem - Big River !!!! ()