Horúca krv

Slovensko, 2012, 60 min

O šťastie treba bojovať! Horkokrvnosť však nie je vždy namieste!   Stratiť česť je veľmi jednoduché. Navrátiť ju - to chce odvahu i odhodlanie. Prísť o dôveru môžete v jednom okamihu. Opäť ju vybudovať trvá niekedy celý život. A aj tú najväčšiu lásku je možné zničiť. Ale získať ju späť, navzdory okolnostiam chce vieru, rozum i cit. Najťažšie je však odpustiť tým, ktorých milujeme...
Neshakespearovský príbeh dvoch rodín z prostredia súčasného vidieka, kde tragická udalosť zmení životy všetkých a oberie o česť jedného z nich. Priateľstvo a láska sa mení na nenávisť a odsúdenie, boj o stratenú česť a na zápas s osudom. (oficiální text distributora)

emdvojka

Desať slovenských seriálov, v ktorých sa prezentuje dookola desať slovenských hercov a v nich majú stále hrať tri charaktery, ktoré sa viac či menej opakujú v každom rodinnom a či romantickom seriály v televíznej produkcii komerčných firiem. Na to sa už nedá pozerať!!... a povedzme si pravdu už vlastne ani hodnotiť. ()

HoR

Ak niekoho štvú reklamy v našich "úspešných" komerčných televíziách tak verte, že počas tohoto veleseriálu sa jej nebudete vedieť dočkať. ()

Zombiepod

Zozačiatku vyzerajúce ako KONEČNE slušný slovenský seriál, no na "prekvapenie" zasa ďalšia tupá telenovela, ktorá je tak katastrofálne napísaná, až mi vlasy stáli dupkom. Premiérový diel ukázal kriminálnu zápletku, od ktorej sa zvyšok seriálu bude (pravdepodobne) odvíjať, no aby niekto napísal do scenára niečo takéto, ešte k tomu bez najmenšieho pokusu o prečítanie si justičného zákonníka vopred, čo má za následok katastrofálne deravý "krimi" dej obohatený tonami romantických klišé, drístov a ešte k tomu aj nešikovných hercov, ďakujeme pekne. Áno, ďakujeme za ďalšiu zbytočnú výplň večerného týždňového programu, kedy si radšej otvoríme knihy, prípadne prepneme na nejaký dokumentárny kanál. ()

marlon

Dvaja týpkovia vojdu do krčmy. Bez slova objednajú fľašu Borovičky a mĺčky ju aj stiahnu. Bez slova objednajú ďalšiu fľašu Borovičky a znova ju v tichosti zlikviduju. To isté sa opakuje aj pri tretej a štvrtej. Keď dopijajú piatu, konečne sa jeden ozve: "Ta tota Borovička baaaaarz dobra". A druhý mu na to: "Ta si sem došiel pit, abo debatovat?" Tomu L. Latinakovi to setsakramentsky sadlo :-) ()

Cherry_Bomb

Tak po pozretí 2 dielu hodnotím zatiaľ celkom kladne. Predsa len musí sa to rozbehnúť. Podľa ukážok, ktoré som videla pred začatím seriálu mi to pripadalo ako nejaká budúca slovenská telenovela (to prostredie, kone, štýl konverzácie...). Teraz mi to príde ako riadne drama s dobrým námetom. Čo sa týka hereckého obsadenia tak mi v celku vyhovuje a zatiaľ sa mi herci hodia na postavy, ktoré stvárňujú. Možno je ešte skoro hodnotiť, ale snáď sa nám tá produkcia SK zlepšuje. ()

RigorMortis odpad!

Kedy sa tie hlavy dubové z Narkózy konečne naučia, že ak nedokážu urobiť kvalitný seriál, nech sa do toho radšej nepúšťajú? Potom to dopadne takto. ()

helrohir odpad!

Stále to isté dookola, tak ako všetky slovenské romantické seriály, ktoré sa v poslednom čase rodia ako larvy v hnoji. ()

Pavoll odpad!

Ja sa na žiadne telenovely nepozeram a mam na to dobry dôvod, Lebo po niekoľkých minutach musim telku vypnúť. A táto je toho dôkazom. ()

moviepill

Jediné, čo tu stojí za pozornosť sú kone a občasný humor. Inak je to toporné herectvo s okukanými tvárami a jedným protivným deckom. Škoda. ()

TheBrain odpad!

kto pise scenar? kto vymysla pribehy? nie je to ta chobotnica co hadala vysledky futbalu? ak hej tak potom nech to pozeraju chobotnice... ()

klapqua

Videla som pár minút z asi troch častí, ale bavilo ma to rozhodne viac ako pár minút z toho nového jojkárskeho Pod povrchom.... Sledovať to asi ďalej nebudem, keďže seriálová moc nie som, ale zdá sa, že je to konečne dačo aspoň trošku lepšieho ako zbytok seriálovej tvorby u nás. ()

MFJD odpad!

Zo začiatku to vyzeralo že sa konečne Slováci zobudili, ale ako išla časť za časťou tým aj klesol môj optimizmus. ()

migl odpad!

"Vďačných" Slovenských divákov z IQ/0-10 je dosť,takže sa Markiza a JOJ-ka nemusia obávať že im tieto stupidity nebude nikdo sledovať. Hlavne že je čo vysielať a honoráre sa sypú! ()

Nemesis odpad!

Kedysi, ešte ako malý zasran som sa smial nad tým, že my Slováci nemáme žiadne seriály. Teraz sa už len ticho hanbím. ()

gezko

Prvá séria v pohode. Zaujímavá zápletka s viac menej očakávaným koncom. Žiadne zbytočné dejové vybočenia a dokonca to bolo aj nenútene vtipné (postava Johnyho). Čo dodať, téma koní patrí k mojím obľúbeným. Ale to čo už vymýšľajú v druhej sérii, tak na to sa nedá pozerať. Celé zle. Za druhú sériu dávam o jednu * menej. ()

Moredogs

14 percent si toto važne nezasluži ale čo už ked niektori hodnotia po 30 minutach prvej časti. pre mna je to priemer ale davam dve lebo mohlo to byt lepšie ()

figis20

videl som len 3 časti a ak to bude dobre pokračovať, tak seriál má dobrú šancu sa stať kvalitných produktom tv markízy. ()