poster

Nedotknutelní

 • USA

  The Upside

 • USA

  The Untouchables

  (pracovní název)
 • USA

  Untouchable

  (pracovní název)
 • Slovensko

  Nedotknuteľní

 • Velká Británie

  The Upside

 • Kanada

  The Upside

Komedie / Drama

USA, 2017, 125 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • peto580
  ****

  its a copy not a remake, but its hard to hate :)(25.1.2019)

 • Vxxx
  **

  Odpad si to nezaslouží. Mám takový pocit že plno lidí tady tomu dalo odpad jen z principu, aniž by film viděli. Ale žádný zázrak to není, chtěla jsem napsat objektivní komentář, ale bohužel si nemůžu pomoct a musím srovnávat s francouzským originálem, který mám moc ráda. Tento film ve mě nevyvolal skoro žádné emoce. Kevin Hart je zde pouze o něco méně otravný, než v jiných filmech, ale stejně ho nemůžu vystát. Bryan Cranston předvedl relativně dobrý výkon, bohužel pro něj byl François Cluzet mnohem MNOHEM lepší. Nicole Kidman ovšem úžasná. Její půvab film zachraňoval. Nelíbí se mi pozměněná dějové linka Della (Drisse v originálu). Předpokládám, že chtěli více Hallywoodský feel, tak ta prdli něco o děcku. A ta romantická zápletka s Phillipem je taky jinak v originálu. Oba filmy jsou podle skutečné události, tak nerozumím tomu, proč se v tolika věcech rozcházejí. No nic. Ne, nelíbilo se mi to, ale kdybych neznala francouzský originál, asi by to dostalo o hvězdu více. 2*(15.1.2019)

 • Sydonai
  ***

  Nechápu tolik plánované nenávisti, jako kolem tohoto snímku. To, že se jedná o zbytečný remake, bylo jasné od začátku, ale odsuzovat film, který člověk neviděl? Zbytečnost! Film má spoustu svých světlých momentů a od srdce se zasmějete najednou. Ano, 2-hodinová délka filmu bohužel škodí a určitě by to šlo sestříhat lépe, ale já nakonec viděl vlastně velmi milé překvapení, které má s originálem společného všechno a nic. Bryan Cranston si roli mrzouta vyloženě užívá a Kevin Hart mi poprvé ve filmu nevadil. Za mě solidní průměr 55%.(15.2.2019)

 • PanIncognito
  ****

  Nové zpracování je ve všem podstatném stejné, jako to francouzské. I přes zjevné kopírování tvůrců jsou však herci v hlavních rolích opravdu dobří a hrají příjemně. Myslím, že diváci, kteří původní počin neznají mají příjemný zážitek. Film totiž vůbec není špatný... nechybí mu legrace ani tempo. Tato imitace dokonale výborného snímku sice není nutná, ale naštěstí není špatně udělaná. ;-)(14.2.2019)

 • Marze
  **

  Neni to tak okouzlujici jak to vypada ze zacatku.Cranston a Hart maji prekvapive dohromady dobrou chemii a jde jim to dobre dohromady pres mnoho podzapletek v pribehu.Hart tentokrat hraje hlubsi,srdecni ton.(18.1.2019)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace