Nedotknutelní

• Kanada

• Nový Zéland

Komedie / Drama

USA, 2019, 125 min

Co si budeme povídat. Původní film zůstane nepřekonán. Kevin Hart i Bryan Cranston se snaží a dávají postavám něco trochu jiného, přeci ale je to až na pár scén, obšhlenuté až na půdu a nedá se na to koukat s větším respektem. Průměrný film, který amíkům přidal do peněženky pár drobáků navíc, takže to asi stálo za to.(7.7.2019)

Remake síce má fajn hercov (opäť bravúrna Nicole Kidman), slušné tempo a dalo by sa ňom nájsť hneď niekoľko plusov, oproti výbornému francúzskemu originálu je však málo originálny, odvážny aj emocionálny. A čo mu podkopáva nohy asi najviac, je jeho zbytočnosť. 5/10 (viac tu)(19.2.2019)

Překvapivě není problém v hercích. Kidman je příjemně nenucená, Bryan Cranston zase perfektní, ale největší překvapení byl pro mě Kevin Hart. Toho chlapa prostě nenávidim, jen ječí, pitvoří se a není to vtipný. Jenže tady dostal šanci, prostor a i když to Omar Sy není, ostudu své postavě neudělal. On celý ten film není špatný. Chtě nechtě tu ale máte originál, který je pro mě stále jeden z nejlepších filmů vůbec. Vezměte si, že máte dokonalou přímku, rovnou jako od pravítka. Tužku pak dáte dítěti a chcete po něm, aby pod tou Vaší udělal úplně stejnou. Začne v bodě A, skončí v B, ale rovné to není, nemá to ten šmrnc, ten vtip, nadhled a tu příjemnou francouzskou atmosféru. A hlavně nějakou makovici napadlo úplně změnit tu krásnou romantickou linku, kterou Phillipovi tak moc přejete. Za tohle body dolů. Není to kandidát na nejzbytečnější film roku, Nedotknutelní jsou výhercem soutěže o nejzbytečnější film desetiletí.(27.6.2019)

Rozpočet $37,5miliónaTržby USA $108,252,517 Tržby Celosvetovo $122,752,517Tržby za predaj Blu-ray v USA $2,707,779Tržby za predaj DVD v USA $2,643,768║ Na moje prekvapenie ma to dostalo. Išiel som do toho ako skeptik, s tým že prichádza ďalší zbytočný remake od režiséra ktorého som prv moc nemusel. Nakoniec som ostal v údive ako bol nápadito využitý námet, potenciál tohto príbehu. Herecky to tu sadne priam dokonalo, dokonca aj Nicole Kidman tu hrá a pasuje do danej osnovy. Dejovo pútavé, chytľavé a hlavne trefné. Aj tie najnechutnejšie gagy sú tu podané zo správnym nadhľadom a zbytočne nekazia, či netrčia. Pre mňa tento rok ďalšie veľké prekvapenie. Ostal som v údive a nadmieru som sa dobre zabavil, záver dostal. Môžem povedať že ma to bavilo viac než originál. /videl v kine: 90%/(23.2.2019)

Že už jsme to viděli? No a! Že je to předělaná verze něčeho skvělýho? No a! Americká verze je stejná ale vlastně jiná. Má to svůj smysl pro humor svoje herce a prostě to baví. Originál je z roku 2011 tohle se mi dostalo do ruky teď a to je 8 let po. Takže mi nevadilo se na to podívat znova a trochu jinak. Bryan Cranston a Kevin Hart jsou dobrý, příjemný a vtipný. 75%(2.6.2019)

• - Film měl premiéru už 8. září 2017 na Torontském filmovém festivalu. Poté, 7.října 2017, proběhla premiéra v USA na Aspenském filmovém festivalu. (Varan)

• - Film měl původně natáčet Simon Curtis. (Bioscop)

• - Natáčelo od 30 .ledna do 4.dubna 2017 pouze ve státě Pensylvánie v USA. (Varan)