Hotel Transylvánie 2

Hotel Transylvania 2

Hotel Transylvánia 2

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2015, 90 min

Chtěl jsem si povolit úvahu o tom, jak se zde ,,zlo" nenápadně a nezdravě transformuje na ,,dobro", aniž by opustilo některé své atributy, jako třeba názvy, mluvu všeobecně, adoraci smrti, nihilismus, agresivitu... jestli ono nám to ten potěr třeba nezmate a nenadělá v hlavičkách bordýlek. Ale seru na to. Pokusy o multikulturní vyteplení všeho špatného zvládlo již emo trapnutí. Tak ať se pak haranti diví, když jim vlk neolízne hubičku, ale uhryzne prdel, mně to je šumák, já si ty své naočkuji sám. K filmu - slabší, stále sledovatelné bez újmy na rozumu.(22.12.2015)

Jednička mi přišla průměrná, no tohle je ještě průměrnější, ale kvalitu alespoň v podobě vtipu, který je tu klíčový si to udrželo. Příběh takměř o ničem jako předchozí díl, což je pro mě neodpustitelné. Chápu, že animované filmy jsou hlavně pro menší diváky, ale pokud to srovnám z dokonale vystavěnými příběhy Ledového království, Hledá se Nemo, V hlavě, Toy Story a mnohých dalších působí to jako ubohá snáška komediálních scének naházených ledabyle za sebe. Vtip a vizuální nápaditost, jediné, co tenhle film drží nad vodou.(17.10.2015)

Ono sa vlastne len zmenila štrukturalizácia príbehu, ale jeho parametre nie. Sandlerove korene síce trčia viac, ako minule, ale neje to nič čo by malo škodiť ( hlavne malému osadenstvu divákov ). Na každom rohu číha nejaké to gagmanské prekvapenie a ja som mnohokrát uvažoval o maxim hodnotení ( tak ako pri prvom dieli ). Má sa človek tešiť na trojku? Ak to dopadne ako časti ostatné, tak potom Bleh Bleh Bleh!(8.8.2017)

Přesně jak tu bylo řečeno - pokud se Vám líbila jednička, bude se Vám líbit i dvojka :) Je tam plno "příšer", dobře se tam pracovalo s možnostma co všechno tam znázornit a mě to bavilo :) Je to hodně kreativní a pro děti jako dělané :) :) A jelikož já již malé dítě nejsem, jsem spokojena, že jsem si to maximálně užila :)(13.3.2016)

Strašidla a krvesajové bodují i napodruhé. Pokračování úspěšného animáku boduje přesně tam, kde zafungovala jednička, byť tentokrát absentuje onen punc originality a něčeho neviděného. I přesto je však Hotel Transylvánie 2 příjemným oddychovým animovaným příběhem, kde se pobaví na příjemně ubíhající hodince a půl jak ti nejmenší, tak ti už dávno ne školou povinní. Líbivé zpracování a dostatek humoru tak dokáže vynahradit i pár trochu více nucených momentů a menší kolísání v tempu filmu. [70%](25.9.2015)

• - Počas narodeninovej oslavy má Johnny na sebe rovnaký kostým, ako mal Gary Oldman vo fime Dracula (1992). (toi-toi)

• - Príbeh filmu sa odohráva sedem rokov po prvom dieli a vek hlavných postáv je nasledujúci: Dracula má 539 rokov, Mavis 125 rokov a Jonathan má 28 rokov. (MikaelSVK)

• - Drákula si rozbije displej mobilu při rozhovoru s Mavis v kempu. Když pak Drákula volá Mavis už v hotelu, je mobil opět opravený. (Bednobuch)