poster

Hotel Transylvánie 2

 • USA

  Hotel Transylvania 2

 • Slovensko

  Hotel Transylvánia 2

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2015, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • chelseaman22
  ****

  Přehršel vtipných prvků a komediálních hlášek se opět dostavil, avšak oproti prvému jednání se nám dvojka spíše blíží k šedivému průměru. Nevím, jestli straší ve věži jen mně, ale nepochopil jsem, proč se mentalitou a muskulaturou patnáctiletý zrzek dere do sňatku s upířící a současně s ní téměř okamžitě počne upířátko, jež bude na léto jezdit k babče do San Diega. Nejlépe zrežírovanou postavou je samozřejmě Drákula, jeho sladká rakvička pokulhává a místy šeredně nudí žvatláním. 78%(9.11.2015)

 • Malarkey
  ****

  Přiznám se, že první díl jsem po shlédnutí druhého ještě neviděl. Dal jsem mu ale šanci ještě k tomu v době, kdy jsem den předtím viděl Velkou šestkou a byl jsem mírně zklamaný tím, jak se dnešní tvůrci podobných filmů snaží zapůsobit na malé děti. Hotel Transylvánie má ale úplně jinou úroveň. Mám pocit, že ten ani působit na děti nemusí. Děti si ho prostě najdou sami. A i přesto, že má plno skvělých nápadů a narážek, které pochytí spíš dospělej, tak věřím, že si ho děti stejně oblíbí. Roztomilé to je dostatečně, barevné jakbysmet a každou chvíli tam někdo padne na držku, což je samo o sobě balzám pro dětské oči. Za mě tedy rozhodně dobrý. Sandler svůj humor pustil do animáku a i když je scénář jak z dvojky Addamsovy rodiny, tak jsem ve výsledku spokojený.(16.1.2017)

 • tommmy89
  ****

  Myslím, že také isté bodové hodnotenie ako v prvej časti postačí, pretože vtipné scény sú zachované, príbeh je zaujímavý a doplnený o jedného upírika naviac :) Čo je milé a pre mňa zároveň dosť nečakané vystupňovanie príbehu - pozitívne. Koniec bol originálny a priznám sa, že som sa nevedel rozhodnúť do konca animáku, či je Denis upír a či nieje. Takže hodnotím dobre.(26.1.2016)

 • ScarPoul
  ***

  O niečo zaujímavejšie ako jednotka. Má to pár parádnych scén - vlkolak naháňajúci lietajúci tanier, alebo všetko so Slizom, ale inak je to tradičná hodnotová záležitosť. Mierne srandy v rámci popkultúrnych odkazov potešia, ale v zásade sa nejedná o nič svetoborné. Od štúdia Sony sa ale jedná o tú lepšiu vec. Hotel Transylvánia je bláznivý, plný tradičného amerického humoru a tancovačiek. Nebolí z toho hlava a nie je to také hodnotovo neznesiteľné ako posledná Ice Age, ale stále to nezanechá taký skvelý dojem ako čokoľvek od Disneyho, alebo dreamworks.(2.12.2015)

 • mm13
  **

  Deravejšie ako Madagaskar 3. Kam ten svet speje? Skrátiť na polovicu (nebol by to najmenší problém) a šup s tým ako s bonusovým filmom na S.E. vydanie prvej Transylvánie. Tam by bolo to pravé miesto pre Transylvániu 2. Pretože jedno roztomilé blé-ble-bléééé a meta-humorný modrý zub sú málo, zúfalo málo.(29.2.2016)

 • - V druhém pokračování Hotelu Transylvania je řada odkazů na historii hraběte Drákuly. Nejstarší upír, tedy Draculův otec, se ve filmu jmenuje Vlad - stejně jako valasšký kníže inspirující Brama Stokera k prvnímu románovému zpracování upírské legendy. Jeho poskok, vampírské stvoření zcela zavrhující lidskou rasu, se ve filmu jmenuje Bela ... a prvním představitelem Draculy na plátně se stal legendární Béla Lugosi. (heydee)

 • - Při scéně, kdy Mavis s Johnym odjíždí na dovolenou a Dracula se objímá s Johnym, má nehty krátké. V další scéně ale už zase nemůže ovládat mobil kvůli dlouhým nehtům. (Deli3)

 • - Na začátku filmu, když se fotí svatební fotografie, není nikdo z upírů na pořízených fotografiích vidět. Vzhledem k tomu, že fotografie funguje na stejném principu jako video, by tedy upíři neměli být vidět ani na videích. Později ve filmu jsou ovšem upíři viditelní na záběrech bezpečnostních kamer a video hovorech přes mobilní telefon. (hansel97)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace