poster

Hotel Transylvánie 2

 • USA

  Hotel Transylvania 2

 • Slovensko

  Hotel Transylvánia 2

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2015, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shakers
  ****

  Teraz naozaj neviem, či je lepšia dvojka alebo jednotka. Asi to budem musieť nechať na remízu. Prvý diel bol fajn, celkom som sa bavil, ale ničím ma moc nestrhol. A dvojka je prekvapivo dosť rovnaká. Tiež ma bavila, potešila v závere, ale celkovo ma ničím moc nestrhla. Inak je to rovnaká alebo podobná sranda ako prvý diel, kde najlepšie časti ma samozrejme opäť legendárny Dracula. 80% - 4*(25.1.2016)

 • Toren
  ***

  Dojem z filmu: https://www.youtube.com/watch?v=j8hX0MQtNUY(17.10.2015)

 • dom156
  ****

  Už jednička byla velmi svěží vítr, a dvojka v tom nadále pokračuje. Tak dobře jsem se u animáku dlouho nebavill. Dobrá pasáž střídá výbornou a člověk si pravidelně lechtá bránici smíchem. Jen konec mě rozesmutnil, jelikož dějová linka někam spěje a nakonec to vymizí do ztracena a také děda Vlad by mohl děj více rozhoupat. Konečně někdo přinesl nápad jak udělat animák nejen pro děti a hlavně zábavně, aby se smáli i dospělí. Doporučuji.(30.9.2015)

 • Jigy
  ****

  Teda já se bavil od začátku do konce. První Hotel byl zábavný, ale i přes to se dvojce podařilo vyždímat ještě něco navíc. Dle mého jeden z nejlepších animáků roku. Možná i ten best.(4.1.2016)

 • T2
  ****

  Rozpočet $80miliónovTržby USA $163,409,692Tržby Celosvetovo $404,549,978Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ samozrejme že už to nemá tú tendenciu zábavnosti a moment prekvapenia ohľadne nápaditosti scén ako mal prvý diel ale aj tak v celku na pokračovanie pozerateľné a pár dobrých frkov sa tu nájde, na škodu je toho moc modernizovania aby tam bola zakomponovaná dnešná "in" doba a hlavne hranie sa s mobilom, našťastie malý Dennis baví, zas taký uletený Jonathan tam je skoro úplne nevýrazní, ale ušlo to /videl v kine 3D verziu: 75%/(1.10.2015)

 • - V druhém pokračování Hotelu Transylvania je řada odkazů na historii hraběte Drákuly. Nejstarší upír, tedy Draculův otec, se ve filmu jmenuje Vlad - stejně jako valasšký kníže inspirující Brama Stokera k prvnímu románovému zpracování upírské legendy. Jeho poskok, vampírské stvoření zcela zavrhující lidskou rasu, se ve filmu jmenuje Bela ... a prvním představitelem Draculy na plátně se stal legendární Béla Lugosi. (heydee)

 • - Drákula si rozbije displej mobilu při rozhovoru s Mavis v kempu. Když pak Drákula volá Mavis už v hotelu, je mobil opět opravený. (Bednobuch)

 • - Počas narodeninovej oslavy má Johnny na sebe rovnaký kostým, ako mal Gary Oldman vo fime Dracula (1992). (toi-toi)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace