poster

Hotel Transylvánie 2

 • USA

  Hotel Transylvania 2

 • Slovensko

  Hotel Transylvánia 2

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2015, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • luka4615
  ****

  Druhý díl se nese ve stejném duchu jako jeho předchůdce, avšak je zde až moc product plecementu, který mě osobně docela dost vadil. Příběh je opět takový nemastný a neslaný, nicméně ve světle povedených gagů, který celý film provází, to není zas až tak velké mínus. „Baby proofing a guillotine? So you cut your finger off. It's part of the fun.“(19.6.2016)

 • mm13
  **

  Deravejšie ako Madagaskar 3. Kam ten svet speje? Skrátiť na polovicu (nebol by to najmenší problém) a šup s tým ako s bonusovým filmom na S.E. vydanie prvej Transylvánie. Tam by bolo to pravé miesto pre Transylvániu 2. Pretože jedno roztomilé blé-ble-bléééé a meta-humorný modrý zub sú málo, zúfalo málo.(29.2.2016)

 • Tsuki
  ****

  Na druhý díl jsem se hodně dlouho těšila a moje nadšení ještě stouplo, když jsem si projížděla první hodnocení, které byly vesměs pozitivní a mnoho lidí navíc hodnotilo lépe než u jedničky. Bohužel, právě tohle je příklad toho, že mé subjektivní hodnocení se může od názoru ostatních lišit. Dvojka je sice opět nadprůměrným animákem, se všemi mými oblíbenými postavičkami v čele s Mavis, ale přijde mi, že se z příběhu vytratilo ono kouzlo, které měl první díl. I vtipu je tam podle mého názoru o něco míň, některé fóry se navíc opakují z prvního dílu. Film jsem si opět užila v původním znění ve Slovanském domě, ale při odchodu z kina se zkrátka neopakovalo ono nadšení, které si pamatuju z doby před třemi lety. ~(3,6)~(27.9.2015)

 • Aljak
  ***

  "Jednotka" bola fakt skvelá, no bohužiaľ, ako už býva zvykom, tak pokračovania už málokedy dosahujú kvality svojich predchodcov, a inak to žiaľ nebolo ani v tomto prípade. Ale treba uznať, že napriek tomu si to aj naďalej udržalo svoj štýl, originalitu a aj svojský humor, vďaka čomu to bolo ešte stále nad hranicou priemeru. Príbeh ako taký už bohužiaľ nebol až taký pútavý, ale čo už. Snáď už "trojka" nebude, lebo neviem ako ďalej by tento príbeh chceli ešte rozvíjať (ale možno tvorcovia ešte niečim prekvapia).(29.12.2015)

 • B!shop
  ***

  Klasicka nastavovana kase. Velky plus je, ze je tohle jeden z mala animaku, kterej se nesnazi nijak zvlast poucovat, ale hlavne bavit. Problem je, ze tech masakralnich scen je tu dost pomalu a vetsina monster neni moc vyuzita. Jinak k tomu asi neni moc co psat, pobavit se u toho da, dabing, animace i hudba jsou neurazejici, ale zadna velka sranda se bohuzel nekona. Ale i tak lepsi 3*.(27.3.2016)

 • - Príbeh filmu sa odohráva sedem rokov po prvom dieli a vek hlavných postáv je nasledujúci: Dracula má 539 rokov, Mavis 125 rokov a Jonathan má 28 rokov. (MikaelSVK)

 • - Na začátku filmu, když se fotí svatební fotografie, není nikdo z upírů na pořízených fotografiích vidět. Vzhledem k tomu, že fotografie funguje na stejném principu jako video, by tedy upíři neměli být vidět ani na videích. Později ve filmu jsou ovšem upíři viditelní na záběrech bezpečnostních kamer a video hovorech přes mobilní telefon. (hansel97)

 • - Počas narodeninovej oslavy má Johnny na sebe rovnaký kostým, ako mal Gary Oldman vo fime Dracula (1992). (toi-toi)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace