Reklama

Reklama

Plivu na váš hrob 2

  • USA I Spit on Your Grave 2
Trailer 1

Katie pracuje jako číšnice, ale chtěla by se stát modelkou. Když se dozví o možnosti nafocení castingových fotografií zdarma, neváhá a navštíví studio. To patří třem bratrům, z nichž se jeden rozhodne Katie znásilnit a za pomoci zbylých dvou i zavraždit. Násilníci ale udělají chybu a pomsta na sebe nenechá dlouho čekat... Katie je mladá číšnice, která pracuje v New Yorku a snaží se stát modelkou. V restauraci se sejde s jednou ženou z modelingové agentury. Ta jí řekne, že by si měla nechat udělat profesionální fotky, aby uspěla. Katie vidí inzerci, která propaguje studio, které profi fotky dělá zdarma. Katie se rozhodne zavolat na inzerovanou nabídku, domluví si schůzku a druhý den dopoledne přijde do studia. Tam jsou tři muži, bratři. Fotograf Ivan ji fotí, ale pak chce něco víc, jinak jí fotky zadarmo nedá. Katie se svléknout nechce a odejde.
Druhý den přijde za Katie domů George, který asistoval u focení. Omlouvá se a dá jí fotky na flash disku. Večer Katie vynese smetí a nezabouchne si dveře. V noci, když spí, se u ní objeví George. Katie je vyděšená a omráčí ho paralyzérem. George ji ale dohoní a v pokoji zbije a sváže.
Volání o pomoc uslyší její soused a kamarád. Když vejde do pokoje, George ho několikrát bodne nožem a zabije ho. Poté Katie znásilní. Pak zavolá bratrovi, aby mu pomohl, protože si uvědomil, co udělal, a neví, co s tím. Na místo přijede jeho bratr Ivan a další bratr Nicolay. Ivan chce zahladit stopy. Společně uklízejí místnost a pak Katie předávkují.
Katie se probudí kdesi ve sklepě, kde je opět znásilňována, tentokrát Nicolayem. Ve sklepě je nahá a připoutaná k trubce. Opět dostane drogy, protože ji chtějí někam převézt. Ty ale tajně vyzvrací, a když ji George chce oblékat a odpoutá ji, praští ho do hlavy a uteče. Na ulici narazí na policisty a ty ji vezmou na stanici. Zjistí, že je v Bulharsku. Na policejní stanici pak přijede žena jménem Anna a tvrdí, že vede azylový dům pro ženy, kterým se stalo něco podobného. Pak Katie veze na americkou ambasádu. Jenže ji odveze zpět do sklepa tří bratrů. Je to jejich matka... (TV Prima)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (376)

Frajer42 

všechny recenze uživatele

Nechtěl bych být v kůži slečny, která by si čirou náhodou něčím podobným prošla. Naštěstí, nejsem žena a nic takového mi nehrozí. Kluci si to velmi užívali a šikanovali šlečnu skutečně delikátním způsobem. Několikrát prozkoumali její pohlavní ústrojí, přičemž křičela snad více, něž když do ni byla vpouštěna elektřina. Poté se převelice vtipným způsobem karta obrátila a každý musí uznat, že Katie byla mnohem kreativnější než chlapci. Naprosto nejkouzelnější byl drtikul, i když vykoupání frajerovy hlavy v míse plné hoven bylo esteticky rovněž velmi příjemné. Takže jo. Není to úplně top film. Herci zde nehrají ani vzdáleně a příběh je směšný. Nicméně, páchání zla bylo docela kreativní a to se cení. 2* ()

Rocky62 

všechny recenze uživatele

Téměř identické s prvním plivancem na hrob, až na několik málo rozdílů. Zastoupen je zejména feeling východní Evropy a větší procento násilí a brutality na hlavní postavě. Příběh...respektive tisícikráte viděná historka je v podstatě mdlá, až na pár výjimek. Daleko lepší práci autoři odvedli na formě, než na obsahu. Atmosféra vyniká především v podzemních chodbách a v situacích, kdy se naděje spolu se spravedlností ocitají v nedohlednu. Závěr je poněkud pohnojen, ale to je nejspíš věc názoru. První díl nabídl mnohem více. Ať už z hlediska exteriérů, hororových prvků a charakteru hlavní postavy. 60% ()

Reklama

corpsy 

všechny recenze uživatele

Polemizovať nad následným správaním čerstvo fyzicky a psychicky znásilnenej devy, je úplne zbytočné. Keďže vo svete spravodlivosť neexistuje a nikto smrteľný s ňou oficiálne nepohne, musí sa preto zobrať do vlastných rúk. Tak, ako naša zlomená a nakoniec znovuzrodená hrdinka. A to, že je aj talentovaný samouk, vám predvedie s neskonalým šarmom. Verím, že budete fandiť - niektorý(é) možno, ale pomedzi prsty. ()

genetique 

všechny recenze uživatele

O poznanie slabšie ako tri roky stará prvá časť. Klasická žánrovka, ktorá postráda presne to, v čom vynikal jej predchodca. Napätie a atmosféru si Munroe samozrejme zapamätal, ale to je tak všetko. Scenár deravý ako starý hrniec, herecky to tiež nebolo žiadne terno a keby to skrátili o nejakých 15minút, mohlo to byť aspoň ako tak svižné. Ale ak si zgustnete na prvoplánovej brutalite, tak nech sa páči, film v tomto smere má čo ponúknuť. 55%. ()

castor 

všechny recenze uživatele

Poprvé si mladá krásná brunetka vyrazila na venkov, aby se mohla v klidu věnovat práci na nové knize. Také nad klávesnicí je tu a tam potřeba nějaké to rozptýlení, jenže venkovští balíci se s tím moc nepárají a vystrašením to celé pouze začíná. Hromadný sex s partičkou hrubiánů si žádá pořádně bolavou pomstu. Dvojka jede ve stejných šlépějích. Krvavé sekvence už nejsou tak „vyhlazené“, jsou řekněme „špinavější“ a nemají jen šokovat. Vrací se i režisér, jen se z amerického venkova přesuneme do New Yorku, kde chce být jedna slípka další slavnou modelkou. A teď bacha na SPOILERY. Pořízením kvalitnějšího portfolia v ateliéru zvrácených bulharských bratrů to celé jen začíná. Na své si vzápětí přijdou milovníci sado maso praktik a ostřejšího zacházení s ženským tělem i výletů do východní Evropy (jak se do Bulharska pánové s Američankou v bedně dostali, je samozřejmě komickou záhadou). Jemma Dallender je v rámci žánru velmi slušná, tedy zejména v první polovině, která funguje zatraceně dobře. Druhá neamerická půlka už nenabízí moc nápadů, i když se nechutná hovada na hlavní hrdinku valí bez možnosti vydechnout („propadnutí“ do jakési podzemní sítě by si nikdo z nich nevšiml?). Pomsta je slabší, než u jedničky, i když minimálně v jednom případě pánskému publiku nebude nejlíp (jinak členové rodinky vesměs jen fňukají a čekají na ránu). Náběh k jednotlivým likvidacím je navíc velmi prostý (hned ve třech případech nevybouření prasáci jen otrocky následují tu, která má být po smrti), postavy kněze i policisty jsou lehce zbytečné a momenty překvapení (údajná pracovnice azylového domu) vůbec nefungují!! Slabší než jednička, na tři hvězdy to ale spolehlivě má!! ()

Galerie (24)

Zajímavosti (2)

  • Okrem Spojených štátov prebiehala väčšia časť natáčania aj v bulharskej metropole Sofia. (MikaelSVK)
  • Ve scéně, kde je Katie (Jemma Dallender) znásilňována ve svém bytě, se díky chybnému střihu pozice nože vedle ní několikrát mění. Někdy je pod rukou násilníka, někdy vedle ruky a někdy chybí nůž úplně. (masekjc)

Reklama

Reklama