Reklama

Reklama

Katie pracuje jako číšnice, ale chtěla by se stát modelkou. Když se dozví o možnosti nafocení castingových fotografií zdarma, neváhá a navštíví studio. To patří třem bratrům, z nichž se jeden rozhodne Katie znásilnit a za pomoci zbylých dvou i zavraždit. Násilníci ale udělají chybu a pomsta na sebe nenechá dlouho čekat... Katie je mladá číšnice, která pracuje v New Yorku a snaží se stát modelkou. V restauraci se sejde s jednou ženou z modelingové agentury. Ta jí řekne, že by si měla nechat udělat profesionální fotky, aby uspěla. Katie vidí inzerci, která propaguje studio, které profi fotky dělá zdarma. Katie se rozhodne zavolat na inzerovanou nabídku, domluví si schůzku a druhý den dopoledne přijde do studia. Tam jsou tři muži, bratři. Fotograf Ivan ji fotí, ale pak chce něco víc, jinak jí fotky zadarmo nedá. Katie se svléknout nechce a odejde.
Druhý den přijde za Katie domů George, který asistoval u focení. Omlouvá se a dá jí fotky na flash disku. Večer Katie vynese smetí a nezabouchne si dveře. V noci, když spí, se u ní objeví George. Katie je vyděšená a omráčí ho paralyzérem. George ji ale dohoní a v pokoji zbije a sváže.
Volání o pomoc uslyší její soused a kamarád. Když vejde do pokoje, George ho několikrát bodne nožem a zabije ho. Poté Katie znásilní. Pak zavolá bratrovi, aby mu pomohl, protože si uvědomil, co udělal, a neví, co s tím. Na místo přijede jeho bratr Ivan a další bratr Nicolay. Ivan chce zahladit stopy. Společně uklízejí místnost a pak Katie předávkují.
Katie se probudí kdesi ve sklepě, kde je opět znásilňována, tentokrát Nicolayem. Ve sklepě je nahá a připoutaná k trubce. Opět dostane drogy, protože ji chtějí někam převézt. Ty ale tajně vyzvrací, a když ji George chce oblékat a odpoutá ji, praští ho do hlavy a uteče. Na ulici narazí na policisty a ty ji vezmou na stanici. Zjistí, že je v Bulharsku. Na policejní stanici pak přijede žena jménem Anna a tvrdí, že vede azylový dům pro ženy, kterým se stalo něco podobného. Pak Katie veze na americkou ambasádu. Jenže ji odveze zpět do sklepa tří bratrů. Je to jejich matka... (TV Prima)

(více)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (362)

Fr 

všechny recenze uživatele

,,NEMŮŽEŠ PŘED TÍM UTÍKAT NAVŽDYCKY!“ … ,,JÁ NEUTÍKÁM“… /// ,,Já chci bejt modelka“, říká si hezká Katie. Bez peněz do hospody nelez – říkám já. Pokud teda neumíš kouzla s otvory… Úvod, tedy utrpení musí mít jedinej cíl – rozpumpovat emoce a vyvolat touhu po pomstě. Těším se, páč se vždycky tak krásně naseru…, ale taky mě zajímá, jak se holka z toho ,,vobjetí“ dostane. Á pozor – překvapení! Takže příprava dostačující a parta soustružníků, nechť dostane, co si zaslouží! Po jedničce, už jedině z překvápka a svěráku těžící pokračování. Proč ne. A Katie? Na modelku už to asi nebude, ale elektrikářka nebo snad terapeutka… inu proč ne! P.S.: A tak nechť největším kladem tohoto filmu je zjištění, že i největší lama tohoto webu (ty ne vole – lama!) čte mé komentáře. Trochu bych poopravil hodnocení tohoto tvora (nebudu se s tebou hádat, páč holkám (a bláznům) většinou neodporuju…), ale PŘÍBĚH rozhodně není 49,5695% ale spíš 29,759% (a podobně je to s ostatníma procentama) a po několikátý Ti ty hovado tupé opakuju: dívej se mi na ruce, nebudu tady věčně! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Chcu bejt modelka a pro Elle teď fotěj nějaký Bulhaři. 2.) Miluju holky s fantasií (uklidni se bestlamo, ty nemáš fantasii. Pošli číslo účtu, uděláme sbírku…). 3.) Thx za titule ,,Viny95501“. /// PŘÍBĚH ** (tedy) 25,759 % HUMOR ne (tedy) 0,000 000 000 28(K) AKCE ** (tedy) 38,431 % NAPĚTÍ * (tedy) 17,256 % ()

tron 

všechny recenze uživatele

Spoilery. Neviem sa zbaviť dojmu, že rape and revenge (o exploitationoch nehovoriac) sú pre psychicky narušených jedincov. Nehnevajte sa, ale vážne mi to tak s pribúdajúcimi rokmi (a pribúdajúcimi filmami tohto rangu, ktoré som vo svojom živote videl) pripadá. Hodinu sledujeme psychický a fyzický teror páchaný na spravidla mladej kočke. Je unesená, opakovane znásilňovaná, mučená, bitá, rezaná a všeličo ďalšie. V prípade tohto filmu je hlavná hrdinka kočka a dobrou správou je, že je minimálne polku filmu úplne nahá (no najcitlivejšie partie má v 98% prípadov rafinovane/úboho zakryté). Zlou je, že je celá domlátená, zakrvavená a pravidelne ponižovaná, čiže to, že je to nahá kočka asi v tomto prípade nemôžeme hodnotiť ako niečo, čo by si divák užíval. Nasleduje druhá polka filmu, v ktorej (nielen v tomto konkrétnom prípade) obeť únoscom/mučiteľom ujde a následne ich začne drasticky vyvražďovať. Je pravda, že ma film viac krát zaskočil (rozmačkanie semenníkov, návšteva neodtekajúcich záchodov), ale to je asi také plus, ako keby sa mi otvorili hnisajúce rany a začali z nich vyliezať červíky. Logiku skutočne nemám nervy riešiť – evidentne umučená a znásilnená mladá Američanka sa dostane na bulharskú policajnú stanicu a tam je len potľapkaná po pleci s tým, že si zrejme šľahla nejakú drogu a nech ide domov. WTF??? Záver, kedy dobrý policajt nechá túto niekoľkonásobnú vrahyňu proste odísť na americké veľvyslanectvo s tým, že šak „my si to tu už nejako v Bulharsku spapierujeme“ tomu nasadzuje definitívnu bizarnú bodku. ()

Reklama

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

Pro mě kupodivu přibližně na úrovni solidního prvního dílu. Jasně, film je to zbytečný, opakuje zažitou formuli rape and revenge filmů aniž by cokoli zásadního přidával atd. Jenže já od filmů (a především od hororů) nevyžaduju ani tak originalitu či formální ozvláštnění, ale prožitek. Pokud to prostě funguje, tak je vyhráno. A I Spit on Your Grave v mantinelech exploitačního subžánru funguje zatraceně dobře, a to zvlášť ve své první polovině, v níž jsem s hrdinkou opravdu soucítil. Druhá polovina je o něco slabší, ale minimálně jedna scéna mi příliš dobře také neudělala. ISOYG2 má i problematické momenty (nad realizací hrdinčina převozu jsem dumal hned), ale celkově se jedná o povedené, fungující exploitation. 7/10 ()

verbal 

všechny recenze uživatele

Tak si nějaká nekvalitně opícháná kikina už potřetí zachlustala na něčí hrobeček. Tentokrát to byl ale spíše takový nucený, žlutozelený, krvavý chrchel vytažený až z paty bulharské koprodukce. Ta tam je "poetika" a tíseň originálu a prvního rymejku a to, co zbylo, jsou jen narychlo splácané řeznické orgie pro místní nevybouřené psychopaty, osazené navíc totálními neherci, a určené výhradně jako kulisa pro týrání domácích mazlíčků o jateční neděli. No, řeknu vám, když tady potom vidím tu spoustu poprcaných monitorů a dokonce i lepkavé prsty některých uživatelek, mám docela strach vyjít z domu a zahájit jakoukoliv sociální interakci. PS: Bestlamo, takže žádné vibrování nebude, jen kdybys moc chtěl, přinesu štěňátko a ty vem kombinačky a sadu vidiových vrtáků. ()

ricci.s 

všechny recenze uživatele

Zbytočné rozpisovať sa o deji, pretože všetko ide podľa šablónky - znásilnenie a následná pomsta, pričom to bolo zmáknuté naozaj precízne a v tomto hororovom žánri mi nijaké invencie hľadať netreba a ani po tom netúžim. Hlavná hrdinka presvedčivo dobrá! Páčilo sa mi to o štipku viac ako jednotka, určite nie prostredím (lebo chata pri lesoch ma proste vždy bude brať viac), ale predovšetkým mierou brutality, niektoré scény ma totiž potešili ako už dlho nič (KONEČNE nejaký poriadny masaker!). U mňa sa to zatiaľ s prehľadom zmestí do tohtoročnej TOP 3. ()

Galerie (24)

Zajímavosti (2)

  • Okrem Spojených štátov prebiehala väčšia časť natáčania aj v bulharskej metropole Sofia. (MikaelSVK)
  • Ve scéně, kde je Katie (Jemma Dallender) znásilňována ve svém bytě, se díky chybnému střihu pozice nože vedle ní několikrát mění. Někdy je pod rukou násilníka, někdy vedle ruky a někdy chybí nůž úplně. (masekjc)

Reklama

Reklama