Reklama

Reklama

Neporazitelný Superman

  • USA Superman: Unbound
všechny plakáty

Superman posedlý Lois Lanovou zrovna trénuje se Supergirl, když se dozví, že Brainiac zamířil na Metropolis. Nezastavitelný obrovský kolos. Brainiac definitivně prověří skutečnou sílu "muže z oceli". Obrovský nezastavitelný android na obzoru. Záhadná ohnivá koule se řítí přímo na Zemi. Nebojácná a překrásná reportérka, která udělá vše, aby získala svou reportáž. Pro Muže z oceli je to den jako každý jiný... jenže tentokrát se ke vší smůle stará o svou neposednou sestřenici Supergirl. Společně se musí postavit staronovému nepříteli Braniacovi, který kdysi zmenšil a uzavřel Kandor, hlavní město Kryptonu. Superman je rozhodnut v boji s Brainiacem zachránit nejen město, ale i celou planetu. (HBO Europe)

(více)

Recenze (51)

Spiker01 

všechny recenze uživatele

Hned na začátek musím pochválit kvalitní animaci, která z mého pohledu snadno strčí všechny oblíbené manga seroše do kapsy. Nejsem fanouškem Supermana a tak pro mě tento animák měl působit jako seznámení s komiksovou předlohou. To se filmu, myslím si, daří dobře. Tento animák představuje všechno, co si od filmů podobného ražení představuji. U Warnerů by se měl inspirovat i Marvel, a ne práci přenechávat Asiatům a jejich děsné animaci -> Iron Man: Rise of Technovore, really? ... 90% ()

Shakers 

všechny recenze uživatele

Nemôžem si pomôcť ale pre mňa sú všetky tieto supermanské animáky na jedno kopyto. Príbeh je zaujímavý snáď v každom animáku a animácie je tiež dobrá, rovnako ako tu, ale aj v tomto Supermanovi dostane záporak na prdel tak ako vždy a Superman to s ťažkosťami vyhrá. Je to fajn. Je to vlastne hodne fajn, čo sa týka hlavného záporáka, ktorý sa zdá byt skutočne silný, ale nejaké emócie ako napr. u nového Batmana som tu nezaregistroval, čo je škoda, pretože je to zatiaľ stále o tom istom. Sedemdesiatpäť minút inak ubehne ako voda a pokiaľ nečakáte nič viac a len ďalšieho porazeného záporáka, tak sa je rozhodne na čo pozerať. 70% - 3* ()

Reklama

Davies182 

všechny recenze uživatele

John Noble sice dává Brainiacovi hodně, skrz naskrz průměrný animák pro teenagery ale nakonec přeci jen z bláta nevyhrabe. Po kreslených DCčkovských Supermanech z minulých let jednoznačně zklamání, a to nejen proto, že jsem opět nepříčetný kvůli (občasným) hnusným 3D modelům. Zachraňuje to pár super bitek a fuckující Lois, jinak ale nezbývá než se znovu těšit na Justice League. ()

T2 

všechny recenze uživatele

Tržby za predaj DVD v USA $725,922 //počet predaných kusov 60,002║ Až nečakane vydarený dej, akcia a animácia. Tento počin sa pekne vytiahol, lebo predošlé animované pokusy pôsobili troška monotónne bez patričného nádychu a hĺbky tejto úžasnej hrdinskej mytológie. /95%/ ()

JohnnyD 

všechny recenze uživatele

Quentin Tarantino raz povedal Johnovi Travoltovi, že nie je dôležitý comebackový film, ale ten ktorý nakrúti potom. Ak je to pravda, tak mi odľahlo. Totižto už som pomaly lámal palicu nad DC animákmi, až ma úplne dostal predošlý The Dark Knight Returns. Nasledujúci Superman: Unbound je dobrou správou, že DC je skutočne späť. Superman: Unboud je vyváženou zmesou akcie, romantiky, skvelej mytológie a najmä nadupaného príbehu s až wellsovskou pointou. Animácia je úžasná a akákoľvek pachuť po anime, ktorá sa jeden čas v DC filmovom univerze rozmáhala, je chvalabohu preč. Vrcholom je úžasný Brainiac, ktorý je nielen skvelo nakreslený, no bravúrne napísaný. Vskutku epický zloduch. ()

Galerie (30)

Reklama

Reklama