eexDon

Für mich - 75%, - /ten citovej úvod a klasickej závěr - bitka kladnej x zápornej - to bylo takový průměrný, celý takový jednoduchý, krátký, nenáročný/, + /Keanu umí i ve svejch letech dobře držet kvér a kosit tajtrlíky, co kecaj rusky/nebo jak../, akce dobrá, bavila, pěkně to jelo a o to jde především, u tohoto typu filmu/, hodnocení - nemakej chlapovi na čokla a káru, ale jo, bylo to docela dobrý, dobře to jelo, bavilo, líbilo se, ale je to taková jednorázová zábava - rychle syt - rychle hladov ()

majakmp3

Tak tohle byla totální srač.a! Hodnému panu bývalému nájemnému vrahovi zemře slečna na zákeřnou chorobu a syn bývalého šéfa mu ukradne auto a zabije štěňátko. Pak až do závěrečných titulků likviduje pan bývalý zabiják jednoho záporáka za druhým. Ale nebojte se, nakonec jsou jak automobil, tak štěňátko důkladně a spravedlivě pomstěni / pomstěny. Od Reevese jsem čekal o hodně víc, tak snad příště pane K. ()

fcapab

Má to styl, střih, nápad, detail. Výborné filmové řemeslo, kde je radost pohledět na likvidaci nepřátel... Scénář není bůhví jaké terno, Keanu "bez emocí" Reeves sice na Oskara také není, ale film jako celek dobrej. Ale ten konec? Pejsek? PROČ?!?! Mělo to na 4 hvězdy, ale ten konec... PROČ?!?! Takže jen 3. ()

Kylikian

John Wick striela a striela a striela a obcas pouziva i paste a nohy. A je toho tak moc a tak bez napadu, ze aj Walker Texas Ranger ma niekedy akcne zabavil viac. Tretia hviezda len za napad s hotelom pre zabijakov. Film, na ktory sa rychlo zabudne. ()

Ehrmantraut

Dlouho jsem váhal mezi třemi nebo čtyřmi hvězdičkami, ale nakonec rozhodla v prospěch tří hvězd předvidatelnost a z mrtvých vstaní hlavního hrdiny. Akční scény jsou perfektně natočené, ale je to bohužel jediná tažná síla celého příběhu. Od začátku do konce je zřejmé jak vše skončí. John se na konci restartuje a odejde se pejskem domů po svých ()

WickedFey

Tohle je akčňák podle mého gusta. Stačí jeden chlápek, kterého když naserete, tak si vás za každou cenu najde a zabije nejenom vás ale i vaše přátele. Ještě ke všemu, když vás nasere zbohatlej romazlenej rusák, který si myslí, že mu patří svět. Ono, po tom všem, co se mu stalo a co mu ještě způsobili ti "mafiáni" se ani nedivím, že byl tak nasranej .. Začátek smutný, zbytek filmu obrovkej nářez, u kterého se snad nikdo nemůže nudit. Doufám, že se vyplní ty řeči o pokračování! ()

Fonnel

Jestli toto má být nejlepší zabiják na světě, tak to musí být strašně vypatlaná banda. Akce pro akci bez jakéhokoliv smyslu. Pochybuju že Reeves a Defoe vůbec četli scénář. ()

D.D.Dees

Rambo v obleku? Tedy spíš Neo v obleku? Takhle bych nazval nový film s názvem John Wick. A co čekat? Přestřelky, hektolitry krve, sem tam kus mozku na stěně, zrady, zvraty a mnoho dalšího co k akčním filmům prostě patří. Bohužel děj a celá zápletka se mi moc nelíbí a připadá mi taková až moc jednoduchá i na akční filmy, kde se děj moc neřeší. Naštěstí akce je natočena téměř perfektně a rozhodně se při ní nudit nebudete. Pokud tedy hledáte film s zajímavým dějem, od Wicka ruce pryč. Pokud ale toužíte po svižné, rychlé akci a o děj vám moc nejde, pak je John Wick jasnou volbou. ()

Privatejoker

John Wick je zabiják v důchodu, kterému jednoho dne ukradnou milované auto a zabijí psa. Co teď? Nezbývá nic jiného, než se ruskému gangu pořádně pomstít a nejlépe nikoho nenechat naživu. Pokud máte rádi filmy dávající smysl, tak John Wick mezi tyto filmy rozhodně nepatří. Pokud chcete naopak bezduchý akčňák s hordami tupých ruských gangsterů, kteří padají pod výstřely hlavního hrdiny jako přezrálé švestky, John Wick je jasná volba. ()

Pituka

Bez veľkých potiaži by som tento film označil za blbosť roku.Akčny film bez akejkoľvek myšlienky,zápletky a deja. Chlapík ktorému zomrela žena,smúti a vyvraždi polovičku ruskej mafie kôli svojmu psíkovy. On vyviazne z povrchovými zraneniami. Kdo ma rád nezmyselné vraždenie na bežiacom páse ten má o zábavu postarané. Záver filmu vyznieva ako reklama pre ochrancov zmierat. ()

sorbon1

Čistokrevná akční střílečka se spoustou headshotů a asi stovkou mrtvol. Příběh se nese v oblíbeném duchu - naštvali jste ze všech lidí, toho nejméně vhodného. Zabiják v důchodu perlíkem vymlátí z podlahy svoji minulost a pak už to jde ráz naráz. Pro příznivce toho žánru je to balzám. ()

Drslw

Najpreukrutnejšia volovina, v akej kedy Keanu hral... Idiotský príbeh, hlúpučké dialógy, hlavný hrdina z ocele, všetko vie, všade je, zhmotňuje sa na počkanie a guľky mu neublížia. Ani pád z poschodia na držku. Tvorcovia si asi mysleli, že sú nový Tarantino, ale tento film by bol oveľa lepší, keby v ňom hral Steven Seagal, lebo to by potom od neho nikto nič nečakal. Zatiaľčo takto... O strašnej akožeruštine sa nebudem radšej zmieňovať - Hollywood zrejme dostal politické zadanie vykresľovať Rusov čo najstrašnejšie, ako sa ukázalo napríklad v Jupiter Ascending. Jediný, čo v celom filme za niečo stál, bol Nyqvist, ktorého však bola škoda na takú blbinu. Nevychádzam z údivu.... Jo, a Keanu je už starý. Ledva stíhal asi trikrát spomalené bojové chvaty a skoro sa pri nich zlomil. A výstrely boli kreslené... Tfuj! ()

solange85

Jedním slovem "skvělá" žánrová gangster podívaná, která má spád a drží si ho až do konce. Keanu mi v roli Johna Wicka připomněl Leona a v roli naštvaného zabijáka mu to sedlo jak ulité. A pátou hvězdu musím dát za naprosto luxusní soundtrack! P.S.: kvůli tomu psu bych vraždila taky! ()

smajki

Docela slušný akčňák. Keanu Reeves na krvavé cestě za pomstou. Celý film je (až na pár kratších okamžiků) plný akce, výstřelů, krve a mrtvol. Docela pěkně natočené killy, zabíjení jako rutina a super hustý hotýlek a partička z úklidové služby :). Celý film navíc provází podle mě dost pěkně trefený hudební doprovod. Určitě jeden z těch lepších akčňáků poslední doby. ()

Další Jurský svět natočí David Leitch

Další Jurský svět natočí David Leitch