Kdo z nás by nechtěl přestat stárnout? Ani ne třicetiletá Adaline havaruje se svým autem a stane se zázrak – nejen, že nehodu přežije, ale navíc už nikdy nezestárne ani o jediný den a žije dalších 80 let. Věčné mládí se však záhy projeví jako překážka v běžném životě. Adaline bezmocně sleduje, jak její dcera stárne, až je starší než Adaline. Dlouhodobě nemůže prožívat lásku a nakonec zůstává úplně sama. Po letech osamocení se v Adalině životě objevuje Ellis Jones (Michiel Huisman), do kterého se zamiluje. Vše vypadá idylicky, ale jen do okamžiku, než se Adaline setká s otcem svého přítele Williamem (Harrison Ford). William totiž v Adaline pozná dívku, kterou před lety miloval... (APK Cinema Service)

DaveSmith

Celkem slušná romanťárna s docela originálním námětem a velice příjemným nádechem jedinečnosti. Film má opravdu úžasnou atmosféru, i když se snaží ždímat diváka do sucha až moc. Některý scény byly vyloženě navíc, třeba smrt jejího psa. Co mi ale vadilo velku zásadně, byla její nadlidská pamět. Přece to, že spoustu věcí zažila, ještě neznamená, že si je bude všechny dokonale pamatovat. Jinak ale s tímhle kusem nemám žádnej zásadní problém. Blake hraje opravdu skvěle. To, že by byla stará dáma v mladým těle, jsem jí věřil. Plus dobrá role pro Harrisona taky potěšila. Takže i přes přestřelenej konec to byl velice příjemnej zážitek. ()

elimS

75% - komentář 20ti slovy: Pěkný romantický film, se zajímavým příběhem, i s nějakou tou "šokující" zápletkou. Líbil se mi i styl vyprávění..........Blake Lively - MCBP, ikdyž má 80ti letou dceru :D ()

Bezda22

Krásná Blake Lively. Film o ženě, která zůstává vzhledem mladá díky voltáži, kterou jí napálil blesk při autonehodě. Trošku sci-fi. Ale dobře se na to koukalo. Ovšem, kdyby roli Adaline hrála Helena Růžičková, tak to tak dobrý nebude. Příběh je celkem klasikou v žánru. Takže za okouzlující Blake Lively to bude za 3 hvězdy, ale na hranici se 4. 60% ()

papadoce

Rozťahané, bez tempa a od istého momentu (cesta k rodičom), ľahko predvídateľné. Ono je to pekný film, ale to všetko čo som vymenoval v prvej vete mu u mňa zráža hodnotenie. Navyše Blake Lively nepovažujem za peknú a v niektorých momentoch mi je až nesympatická, no a ťažko sa díva 110 minút na hlavnú úlohu na ktorú máte takto vyhranený názor. Škoda. ()

rezzzy

Finally Blake Lively at the role she deserves. Jsem za ni opravdu ráda. A nejen za ni, ale i za mě, protože její Adeline se mi vryla hluboko pod kůži, kde mi rozervala míchu tak, že sledujíce snímek jsem místy zůstala strnulá nehybně jako sama Adeline oné noci. A taky stejně jako Adeline jsem se po probuzení (shlédnutí) potřebovala znovu zhluboka nadechnout. Je to trochu smutné, trochu melancholické a hodně osamělé, především pak pro ty, kterým nedělá problém empatie. Mezi tím vším však nechybí velká injekce staré a nové lásky, která celému příběhu o Adeline vtiskne nakonec smysl. Rozhodně nejde o obyčejnou romcom. Máme možnost sledovat velice citlivě natočený snímek, kde Blake coby Adeline velice věrně vystihne křehkost každodenního života ženy, která nese břímě zůstat navždy mladá... mladá a navždy sama, odcizená i svému vlastnímu já. A věřím, že se k tomuto filmu několikrát vrátím se sklenkou červeného v ruce zabalená do vytahaného svetru. Od půlky filmu jsem si říkala, jak mi ten snímek náladovým vyzněním žánrově připomíná Zakletý v čase - jeden z těch filmů, po kterých potřebuju, aby na mě nějakou dobu nikdo nemluvil. Po odeznění závěrečných titulek jsem o tom přesvědčená. Uvidíme, zda bude mít admin stejný názor. Harrison Ford překvapivě mohl klidně chybět, naopak Michiel Huisman velmi, velmi příjemná herecká volba, palec hore. ()

Milda003

Nic nového to světa filmu nepřineslo. Taková ohraná písnička s úplně průhledným dějem. Je to spíš zaměřeno na srdíčka žen... ()

1mArc0

„Aké máš predsavzatie na tento rok? Láska." 15. 12. 2016, človek si tak prechádza regálmi počas obchodu a čo nevidí Večne mladá, DVD obal ma uchvátil hneď, tak skúsim. Na to, že človek nie je fanúšikom romantických filmov, tak tu už aj zaritý fajnšmerek musí uznať že tento film si zaslúži potlesk. Ktorý chlap by nepohrdol krásou Blake, táto úloha na túto herečku len a len čakala, nevie si skutočne nikoho iného predstaviť v takejto úlohu, v náročnosti herectva a trochu tej krásy, kde oboma vecami Blake disponuje. No čo Blake hypnotizuje (Najmä od tej 19. minúty v krvavých šatách).. vyslúžila si svojím talentom popredné miesto...a určite ju radím do listu najlepších herečiek, obľúbených herečiek a profilu. Je pravda, že tento dosť v značnej miere zachránila od filmovej pohromy desaťročie a zničenie prepracovaného scenára, ktorý je takmer na 85% originálny. Scenár je tak napísaný, že aj keď pomaly Blake je v každom zábere, tak to filmu absolútne neprekáža. Blake zažívala to čo zažívala Juliette Binoche počas nakrúcania Troch Farieb: Modrej... lesk a slávu všetkých očí. Už úvodné tóny nasvedčovali príjemnú komornú atmosféru. Jemná precítená hudba, ktorou skladateľ a režisér vkládali veľa času v štúdiu, veľa nehy a citu. Usporiadanie záberov, rôzne rafinované fígle kamery..sú úžasne... prekrásne, nie prehnané detaily. Ten kameraman musel skákať radosťou, niečo také točiť... z neho tá vášeň, sa len a len chrlí... nadšený kameraman, ktorý môže kamerovať takúto herečku, to povie každý kameraman. Zaujímavo spracovaný a použitý rozprávač, kde to absolútne nenabúda pocit dokumentárneho filmu. Po 20 minútach, že kameraman a režisér prišili na film s plánom, ako s kamerou jednotlivé postupy a zábery. Pomalšie tempo jednotlivých záberov, by omnoho lepšie prispelo k filmu. Pri niektorých scénách nebolo potrebných až toľko strihov, miesto 5 až 7 strihov sa mohlo využiť 3 prakticky použiteľné strihy, kde sa na nich divák zorientuje. Odporúčam vidieť v originálnom znení, našiel som na internete aj s dabingom, ten sa bohužiaľ veľmi nepodaril a herečka, ktorá dabovala Blake jej veľmi nesedela. Môžem povedať, že Blake tu nastavila taký stupeň herectva, v rámci ženy, že máloktorá v takomto žánri ju prekoná, a áno Blake sa stala týmto NESMRTEĽNOU úlohou a výkonom. Spolu s mladosťou sú to film, ktoré by nemali chýbať na vašej polici. Uchvátil a zaujal ma film, nie len Blake Lively, aj svojím námetom, atmosférou, kamerou, hudbou. Nie je to najdokonalejší film, na druhej strane, ani nie najhorší.. patrilo spomaliť tempo, o trocha lepšie ho zostrihať. Väčšina ľudí by chcela byť večne mladých, koniec koncov je to prekliatie a trest, než výsada. Za Blake 5* + originalita scenára. Viac film nevyzdvihujte. (ani o percento viac) -- > /90 %/ ()

alldo.raine

Pohádka s krásnou a roztomilou Blake Lively. Za mě to ani není drama. Prostě romantická pohádka se, bacha SPOILER, světe div se, šťastným koncem. ()

Meev

Úchvatný film. Ani nevím, kde začít... dobré herecké výkony, skvělé záběry a ty barvy ! Dokonalost. Krásný příběh ubíral čas hezky pomalu, ale nenudil. Jestli se mi někdy splní můj sen, tak takový, podobný film, natočím. ()

Shitonit

To je tak něžně hezký, Haryk v tom má úžasnou přecitlivělou roli, začátek mi moc nevoněl, ale pak.. skoro se mi v oku slza zaleskla.. ()

Najt

Zajímavej film v zajímavým podání. Chybělo mě tam víc emocí, a konec byl trochu sušší, ale jinak solidní film, ze solidní zápletkou. Ještě před zkouknutím jsem měl obavy, aby to trochu nevykrádalo pozemšťana, ale obavy byly zbytečný, tady nechyběla originalita, a celkem dobře se podařilo vysvětlit i příčinu nestárnutí, čemuž bych i věřil, takže to opravdu nepůsobí jak sfici blbůstka, která je jen na papíře, ale má to realistický nádech, což je v tomhle směru dobře. ()

dogma97

Sorry kámo, dal jsem tomu i druhou šanci, ale to jediné, co se film snaží na(pod)bízet, tedy pokleslá romantika, u mě nefunguje. Z toho neodbytného (spíš slizce vlezlého) vousatého milce mi bylo zle. ()

TaNya_

Na vyloženě romantický filmy moc nejsem, ale tento se mi kupodivu líbil. Asi jsme všichni věděli jak to dopadne, jenže to mírné a nenápadné zpracování bylo tak příjemné, že mi ten nedostatek překvapení nepřekážel. Malinko mi to připomnělo Benjamina Buttona, což vůbec není na škodu. Sice příběh trochu jinak, ale i tak zahřeje u srdíčka. ()

wege

Je to překvapivě dospělá romantika, krásně audio a vizuálně natočená, kdy hlavní hrdinka strká do kapsy všechny ostatní herecké kolegy. ()

alba

Tomuto filmu som sa dlho vyhýbala, ale ukázalo sa, že nebolo prečo. Bolo to dobré. Hoci neviem, či starnem, ale keby si Adaline vybrala Harrisona Forda namiesto mladého Ellisa, bola by som oveľa spokojnejšia. Medzi nimi to oveľa viac fungovalo. Hlavná dejová linka mohla byť o nich dvoch. ()

Chinese Ashio

Trailer sa mi páčil veľmi a na tento film som sa tešila niekoľko mesiacov. Možno som čakala o trochu viac (že by som to ohodnotila na 4*), avšak bola som len mierne sklamaná. Myslím, že Blake Lively si celkom poradila s rolou Adaline, no jej vyvolený (tretí muž) na mňa veľmi nezapôsobil. Zápletka bola príliš rýchla, prišla mi príliš nereálna. Bolo to celé uponáhľané. Viac sa mi páčila zápletka s Williamom (vrátane mladého herca s oslňujúcim úsmevom). Harrison Ford ma v jeho staršej verzii potešil. Najviac ma dojali asi chvíle matky s dcérou. Bolo to zaujímavé a páčilo sa mi to, preto hodnotím lepšími 3*, ale film sa mi nepáčil tak veľmi ako samotný trailer. Očakávala som trochu viac. Btw: plagát s Adaline (štvorčekovaný) sa mi veľmi páči. ()

DjsVorel

Na rozdíl od některých mých kolegů se mně první polovina líbila mnohem více. Ve chvíle, kde se schylovalo k odjezdu za Ellisovými rodiči, tak jsem tušila, co přijde a začala jsem být zhnusená prvoplánovostí scénaře. Naprosto jsem věděla, co bude dál v každé scéně následovat a nic mě vlastně nepřekvapilo. Do té doby jsem byla poměrně dost udržovaná v napětí a film mě bavil, bohužel po nástupu Harrisona Forda na scénu už jsem se začala trochu nudit. Ačkoliv Ford byl skvělej a šarm v jeho letech se mu nedá upřít, film už nezachránil. Co se týká chemie hlavních protagonistů, tak to nebyla žádná sláva a s kolegy nemůžu souhlasit, protože pro mě spíše slabším v páru byl Michiel Huisman než gossip girl. Blake Lively pro mě asi navždy zůstane Serenou, ale musím uznat, že její herecký projev se určitě lepší a na Adaline se skvěle hodila a hrála přirozeně. Hrozná škoda, že se pro mě film nakonec dostal do škatulky průměr, protože začátek působil opravdu slibně. Žádné očekávání jsem neměla, ani jsem nevěděla, o čem film bude a kdyby byla druhá polovina opravdu trochu unikátnější, tak pro mě tenhle snímek bude celkem podařený, takhle ale musím dát tři hvězdičky. ()

Zolky

Po celkom zaujímavom začiatku nastala nudná fáza, kedy sa v podstate nič neudialo. Lenže práve včas sa objavil Harrison Ford, ktorý to celé opäť rozvíril nielen svojím parádnym hereckým výkonom, ale vďaka nemu aj príbeh začal byť opäť zaujímavý. Koniec už bol viac-menej predvídateľný, ale celkovo to bolo príjemné sledovanie. Dávam silné 3*. ()

Hledá se mladý Han Solo

Hledá se mladý Han Solo

04.12.2015

V květnu 2018 jde do kin sólový film Hana Sola, který budou režírovat Phil Lord a Chris Miller (21 Jump Street). V Hollywoodu byste teď našli jen málo rolí, z nichž jsou mladí herci tak na větvi, je… (více)