Kdo z nás by nechtěl přestat stárnout? Ani ne třicetiletá Adaline havaruje se svým autem a stane se zázrak – nejen, že nehodu přežije, ale navíc už nikdy nezestárne ani o jediný den a žije dalších 80 let. Věčné mládí se však záhy projeví jako překážka v běžném životě. Adaline bezmocně sleduje, jak její dcera stárne, až je starší než Adaline. Dlouhodobě nemůže prožívat lásku a nakonec zůstává úplně sama. Po letech osamocení se v Adalině životě objevuje Ellis Jones (Michiel Huisman), do kterého se zamiluje. Vše vypadá idylicky, ale jen do okamžiku, než se Adaline setká s otcem svého přítele Williamem (Harrison Ford). William totiž v Adaline pozná dívku, kterou před lety miloval... (APK Cinema Service)

balcazar

Štýl podobný Benjaminovi Buttonovi, hoci v trochu inej podobe. Takéto fantasy som ešte nevidel, preto som neustále čakal, čo príde ďalej a ako sa príbeh vyvinie. Nakoniec - po spoznaní nádejných svokrovcov a zároveň bývalého frajera Adaline - sa zápletka parádne rozbehla a bola z toho super psycharina. ()

neo93

Skvělý film. Velice hezky se na něj dívá. A to díky příběhu, třebaže nemá přesně vedenou dějovou linku, ale "pouze" nám ukazuje průřez životní cesty Adaline, ženy, která po automobilové nehodě nestárne a zůstává stále stejně krásná. Jenže tím, že není ani o chloupek starší v dalších dnech, týdnech, měsících a letech svého života, má jen problémy. A to nejen s totožností, díky čemuž musí neustále cestovat a vytvářet si nelegálně novou identitu, ale rovněž s tím, že se nechce s nikým příliš seznamovat a více se sbližovat, což má za následek sice pestrý, ale osamělý život. A druhou podstatnou zásluhu na snímku má samozřejmě herečka Blake Lively, která výborně ztvárnila Adaline. Nejenže po celou dobu vypadala neskutečně úchvatně, ale dokázala prodat i svůj herecký talent. Velmi intenzivní romantické drama, které pro mě nemá daleko k plnému hodnocení. To si ponechám třeba po dalším zhlédnutí. ()

Adiemus

Příliš neholduji filmům s přídomkem "romantický". Ale film Věčně mladá, ač obsazen herci nijak zvlášť zvučných jmen (až na Harrisona Forda a Ellen Burstynovou, kvůli níž jsem si film pustila), pro mě neznámým režisérem atd., splnil mé očekávání téměř dvouhodinové příjemné podívané. I když bylo možné předvídat, jak film skončí, stejně jsem byla zvědavá, jak si s tím scénář poradí. A tak - na rozdíl od známějšího Věčně mladý - zůstane Věčně mladá součástí mé filmotéky. A nehledejte za tím prosím žádný gender. ()

gemi

Vkusná romantika šmrncnutá sci-fi, což ji činí zajímavou a originální. (Druhé zhlédnutí, první 31. 3. 2017) ()

Faither

Film je hodně tlačený přes emoce, takže si jistě najde jak fanoušky tak odpůrce. Oproti Buttonovi se dle mého názoru jedná o jednodušší film, ale těch 110 minut jsem se nenudil a film dokázal udržet mou pozornost. To, že shoda náhod díky kterým Adaline přestala stárnout, bude vědecky vysvětlena v roce 2035 a že na to režie nešla jednoduše přes nějakou magii oceňuji a pobavilo mě to. Blake Lively je nádherná herečka a roli zahrála dobře. Romantické duše si zde jistě najdou své. Pro mě slabší 4*. ()

BarMaja

Vážně jsem doufala v to, že to neskončí předvídatelným happyendem...Přitom druhá autonehoda byla vážně příležitost udělat z toho skvělé drama. Takhle je z toho zajímavý romantický film, u kterého víte, jak skončí, hned jak se na scéně objeví Michiel Huisman (mimochodem vážně fešák). Blake Lively se mi líbila (ano, lehce překvapivé, myslela jsem, že výrazově je na tom podobně jako Kristen Stewart), stejně tak i ostatní herecké obsazení. Harrison Ford byl bolestně dojemný. Jinak asi vážně stárnu, protože tomu nemůžu dát míň než 4*, ačkoli vím až moc dobře, že si to tenhle film nezaslouží. Mě to těch 110 minut bavilo, vážně. ()

Pampa

Zajímavý film. Z počátku mě moc nezaujal a nevěděla jsem co si o tomto filmovém počinu myslet ale později jsem svůj názor změnila. Vyzdvihla bych scény rozhovorů matky (Adaline) se svou dcerou, kde matka vypadá jako vnučka své dcery a postavu ztvárněnou Harrisonem Fordem v celé jeho tragice. Rozhodně doporučuji :) ()

FIAT 500

Co k tomu říct... Moc jsem od toho nečekal a popravdě jsem na to koukl hlavně díky moc pěkný ženský na plakátu, o který jsem až posléze zjistil, že je to Blake Lively... Samotnej film není ničím přínosný, ale moc hezky se na ní (teda pardon, na něj) dívá, příjemně to plyne, ale chybí tomu výrazný wow efekt nebo nějaký řekněme X faktor... Krásná Blake je bohužel málo a samotná její tvářička, někdy až moc plná roztodivných barviček, nebo postavička jak lusk to prostě nezachrání... Takže jo, hezky to ubíhá, hezky se na to dívá, herci nejsou špatní (malé plus za Harrisona Forda), ale pokud už dokážu cca v polovině filmu uhodnout jak to zhruba bude probíhat dál, pak nemůžu jít výš než na 3 hvězdičky... Ony by to byly normálně spíš hvězdy dvě, ale půlka je za (jo, zmiňuju to zase) nádhernou Blake a půlka za Harrisona Forda... ()

DavidWebb

Bleak Lively konečne mutuje! Pane na nebi, tá baba mala ešte pred nedávnom tak príšerný, nesympatický hlas, že ma napadlo či nepodstúpila "plastickú operáciu" hlasiviek. Alebo aspoň cielenú masáž prirodzen(ia)ými prostriedkami. Pardon, to bolo odo mňa sprosté, ale súvisí to s mojou averziou voči jej osobe. Čo sa týka jej herectva, tam v zásade nemám veľké výhrady, proste mi je iba nesympatická - ale to je môj problém. Súhlasím s tými, ktorým sa páčil ten surrealistický začiatok, ten jeho rozprávkový nádych, ale potom to celé vzalo vale až kým tomu nepichol injekciu efedrinu (paradoxne) Harrison Ford. Ale ani to mi príbehovo ešte nestačilo. Je to prekrásne natočené, celkom pútavé a mne osobne sa páčil aj záver so svojím "riešením". Aj tak mi tam ale stále "niečo" chýbalo. No ništ, som presvedčený, že ak tento flik o niekoľko rokov ponúkne niektorá TV stanica a pán Boh tu so mnou ešte bude počítať, tak si to rád znova pozriem nadabované. 75% ()

lord-artoo

Ono to vlastně není špatné. Můj problém spočívá v tom, že si umím představit, jak by to mohlo být dobré a není. Pokud se spokojíte s průhledností, klišé a krásnou Blake Lively, máte na páteční večer vystaráno. ()

syphoon

Hrátky s časem, hrátky s mládím. Forever young, tak to se bude divákovi vždycky líbit. Přidá li se k tomu láska z venezuelské telenovely s německým prostředím doplněnou americkými herci, pak tu máme příběh o Adaline jak vyšitý! Nic složitého, nic převratného přesto dávám bez vrásku 70% ()

Dantte..

Skvělá romanťárna, která stojí na zajímavém námětu - zdraví a čas jsou nejdůležitější hybné síly našich životů. Blake Lively i Harrison Ford skvělí a oba herci dokážou svým výkonem chytnout za srdce. Jen ten "sci-fi" prvek mi přišel ke konci, kdy měl film citově gradovat jako rušivý element. 70 % ()

Zl0

Pekné, milé, romantické, predvídateľné, pozerateľné. Ale Benjamin Button bol zaujímavejší film. ()

Caa

Zápletka je pěkná, ale její velký potenciál zůstal bohužel nevytěžen. Závěrečný happyend je velmi předvídatelný a laciný. Jo a strašně mě štval vypravěč, obešlo by se to bez něj i na začátku, ale jeho vysvětlení v závěru už bylo úplně zbytečné. ()

neo250

Zaujimava myslienka pre spracovanie romantickeho filmu. Začiatok filmu sa postupne stupnoval az postupne stagnoval. Po hodine nastala zaujimava zapletka, kde sa objavil H. FORD. Škoda,že rozuzlenie prislo veľmi rýchlo a tým pádom ešte väčšie potešenie z daneho filmu skončilo. Okrem rychleho rozuzlenia nemam filmu co vytknut a z mojho pohladu si zasluzi slabšie 4* ()

DaveSmith

Celkem slušná romanťárna s docela originálním námětem a velice příjemným nádechem jedinečnosti. Film má opravdu úžasnou atmosféru, i když se snaží ždímat diváka do sucha až moc. Některý scény byly vyloženě navíc, třeba smrt jejího psa. Co mi ale vadilo velku zásadně, byla její nadlidská pamět. Přece to, že spoustu věcí zažila, ještě neznamená, že si je bude všechny dokonale pamatovat. Jinak ale s tímhle kusem nemám žádnej zásadní problém. Blake hraje opravdu skvěle. To, že by byla stará dáma v mladým těle, jsem jí věřil. Plus dobrá role pro Harrisona taky potěšila. Takže i přes přestřelenej konec to byl velice příjemnej zážitek. ()

elimS

75% - komentář 20ti slovy: Pěkný romantický film, se zajímavým příběhem, i s nějakou tou "šokující" zápletkou. Líbil se mi i styl vyprávění..........Blake Lively - MCBP, ikdyž má 80ti letou dceru :D ()

Hledá se mladý Han Solo

Hledá se mladý Han Solo

04.12.2015

V květnu 2018 jde do kin sólový film Hana Sola, který budou režírovat Phil Lord a Chris Miller (21 Jump Street). V Hollywoodu byste teď našli jen málo rolí, z nichž jsou mladí herci tak na větvi, je… (více)