Kdo z nás by nechtěl přestat stárnout? Ani ne třicetiletá Adaline havaruje se svým autem a stane se zázrak – nejen, že nehodu přežije, ale navíc už nikdy nezestárne ani o jediný den a žije dalších 80 let. Věčné mládí se však záhy projeví jako překážka v běžném životě. Adaline bezmocně sleduje, jak její dcera stárne, až je starší než Adaline. Dlouhodobě nemůže prožívat lásku a nakonec zůstává úplně sama. Po letech osamocení se v Adalině životě objevuje Ellis Jones (Michiel Huisman), do kterého se zamiluje. Vše vypadá idylicky, ale jen do okamžiku, než se Adaline setká s otcem svého přítele Williamem (Harrison Ford). William totiž v Adaline pozná dívku, kterou před lety miloval... (APK Cinema Service)

Martinko991

Konečne niečo aspoň trošku orginálne vo svojom žánri, sem tam síce nejaká situácia príde trošku klišé ale film je krásny a dobre sa pozerá. ()

TomDolly

Tento film ma dostal už od prvých minút. Krásny audiovizuálny zážitok a neskutočná citová vydieračka. Blake Lively potešila i očarila. ()

Dumaru

Film Navždy mladá som zaregistroval úplne náhodou pred pár mesiacmi a rozhodol som sa že si rozšírim obzor a pozriem si ho, zapamätal som si ho aj kvôli názvu. Je to mimo moju misu preto nebudem rozpisovať romantickú líniu ani dej, aby som niečo tentokrát nevyzradil. Ale predsa ma zaujal dvomi vecami: To ako jednoducho vás film bez zbytočných kľučiek vtiahne do deja a odpovie vám na začiatku a na konci na otázku. A po druhé, milo ma prekvapil výkon Blake Lively, stvárnila ženu ktorá prezentuje múdrosť, šarm a ženskosť, čo sa dnes už len tak nevidí. Aj napriek tomu že je táto herečka dosť nevýrazná a videl som ju už napríklad vo filme Divoši z ktorého si ju nepamätám, hlavnú úlohu stvárnila presvedčivo. Moje hodnotenie 8/10, odporúčam,,, ()

Starejsi

Blake Lively má naozaj krásny úsmev, vo filme vyskúšala prízvuky, účesy a všetko jej pristalo. Mohli to trošku viac zamotať, zápletka bola nesmierne jednoduchá a čitateľná a to klišé na konci si fakt mohli odpustiť. ()

trojkolka

Zajímavý, poklidný, tak snad i trošku sci-fi snímek. Moc hezky se na něj dívalo, jen ten konec mi to trošku pokazil.Jinak bych řekla velmi originální příběh, který pohladí na duši. Postavy mi přijdou přirozené a příjemné. Film si mě dostal už jen díky tomu, že pes, kterého Adeline měla, byl Kavalír King Charles Španěl a byla jsem rozhodnutá pro pět hvězd, ale ten konec odpustit nemůžu. ()

Bosvin

Hodnoceni ostatnich moc nechapu, mozna jsem koukal na jiny film, mozna v jinem rozpolozeni, ale ..jeste ze jsem mel u sebe kapesniky...vypotreboval jsem skoro vsechny.....slzy tekly proudem...sopliky taky... ...strasne me to dojalo...treba ten doprovodny "vedecky" komentar...o tom jak se ji upravily telomerove struktury DNA...to jsem nedal a propukl v hlasity pláč... kdybych to mel shrnout, tak mela jednoznacne zustat s Indiana Jonesem, protoze: (i) ma mnohem vetsi charisma nez ten hejsek z Hry o truny (a to uz dobrych tricet let!) (ii) by mu i dnes neskutecne slusela!!! (iii) mohlo to skoncit o hodinu dříve! Dlouho jsem to videl na odpad, ale Harrison Ford to vytahnul na 2* ()

ztracenyDen odpad!

Pseudovědecké kydy vypravěče, hlavní postava chovající se jako kráva a do toho neustálé flashbacky. A sešlý Ford. Těžko najít něco pozitivního. ()

camomilla

Takhle nejak si predstavuju romanticky pribeh, ze ktereho je citit bolest i radost a cely dej tak pomalu plyne a vryva se mi pod kuzi diky chemii vsech predstavitelu. Az budu zase v tom spravnem rozpolozeni, nebudu si muset poustet jen Zapisnik jedne lasky. ()

Max Frajer

Očekával jsem zdařilejší love story, po zhlédnutí však mohu konstatovat, že jsem byl filmem lehce zklamán. Ústřední dvojice je atraktivní a dá se říci, že i charismatická, v tomto směru asi obsazení zafungovalo, nicméně osobně jsem mezi nimi neviděl silnější jiskru či mimořádné pouto, jak by tomu mělo být u filmu, který patří ke špičce žánru romantických dramat. Pokud bych měl film charakterizovat v pár slovech, tak bych napsal „nepovedený případ Benjamina Buttona", kde vidím trochu podobnost v podobné pointě ohledně toku času, který ale zde na hlavní postavu působí poněkud odlišně. Tato anomálie se exaktně nedá příliš vysvětlit a v Buttonově případě se o to tvůrci ani prozíravě příliš nesnažili, prostě to prezentovali jako danost/dogma a divák tak nemá příliš důvod nad tím přemýšlet a zpochybňovat. Věčně mladá se o toto vysvětlení ke své škodě pokouší, ale bohužel se jí to příliš smysluplně nedaří. Přistoupil bych ještě na to, že se to povedlo jednou, ale že stačí kamsi autem napálit, aby „kletba nestárnutí" zmizela, to už mi i na romantický film připadalo jako poněkud slaboduché vysvětlení. Za mě tedy spíše zklamání, pramenící z toho, že u v podstatě solidně hrající ústřední dvojici postrádám větší chemii a z logických nedostatků. ()

kodwin

Je dobře, že věčně mladá bude díky tomuto filmu uchována Blake Lively. Ve spojení s charakterem role v tomto filmu mi to dává téměř ideál krásy. Pohledná, chytrá a sečtělá. Takových žen vskutku moc není, a proto se vůbec nedivím, že Adaline byla desítky let terčem obdivu mužů a ti na ní až do konce života nebyli schopni zapomenout. Milá role pro Harrisona Forda a působivá vizualizace jsou přednostmi filmu, který není sice až tak originální, ale přesto velmi dobře koukatelný. Benjamin Button však pro mě zůstává ještě o level/hvězdu výše. Podivuhodné. ()

knoxvile

Solidní tří *** záležitost, která se mi líbila ale za pár týdnu si ji už nebudu pamatovat. Trochu mě zklamal konec, který jsem tak trochu předvídal. Ale nebudu psát víc, abych tu nespoileroval. ()

Pythonator

Takový malý dojáček s okouzlující Blake. Film v podstatě nemá čím rozezlít, ale na druhou stranu ani čím uhranout. Přesto je tak nějak milý a v rámci žánru jistě nadpůrměrný. Harrison Ford vypadá, že zase tak moc nestárne a klidně bych ho ještě jednou poslal do akce s lasem. ()

Hledá se mladý Han Solo

Hledá se mladý Han Solo

04.12.2015

V květnu 2018 jde do kin sólový film Hana Sola, který budou režírovat Phil Lord a Chris Miller (21 Jump Street). V Hollywoodu byste teď našli jen málo rolí, z nichž jsou mladí herci tak na větvi, je… (více)