Kdo z nás by nechtěl přestat stárnout? Ani ne třicetiletá Adaline havaruje se svým autem a stane se zázrak – nejen, že nehodu přežije, ale navíc už nikdy nezestárne ani o jediný den a žije dalších 80 let. Věčné mládí se však záhy projeví jako překážka v běžném životě. Adaline bezmocně sleduje, jak její dcera stárne, až je starší než Adaline. Dlouhodobě nemůže prožívat lásku a nakonec zůstává úplně sama. Po letech osamocení se v Adalině životě objevuje Ellis Jones (Michiel Huisman), do kterého se zamiluje. Vše vypadá idylicky, ale jen do okamžiku, než se Adaline setká s otcem svého přítele Williamem (Harrison Ford). William totiž v Adaline pozná dívku, kterou před lety miloval... (APK Cinema Service)

johysek

Možná, že na mě zápletka působila zprvu lacině a hloupě, třeba mi vadily některé fráze a očividné klišé... Ale po chvíli, vaši kritiku nahradí neuvěřitelný nával citu. Síla příběhu vám dojde, až když se skutečně vcítíte do jejího života a "krutého" osudu, který se až příliš mnohokrát opakoval a opakovat bude. ____________________________________________ Je zajímavé dívat se na roky života, poprvé z jiného úhlu. ()

Gabis

Nádherný film plný romantiky! Blake Lively je v tomto filmu přímo úchvatná, do Michiela Huismana se člověk postupem taky zamiluje! Krásné prostředí, Harrison Ford tam krásně zapadá. Tento film pro mě nemá chybu, už se těším, až ho uvidím znovu. ()

bigmatko

romanticky film bez zybtocnych cukrikovych dialogov prepeleteny prvkami fantasy a scifi ktore v celkovom dojme vytvorili z filmu pekne predstavenie. ford na svoj vek stale vyzera a hra dobre a hlavna herecka je naozaj pekna zena a hodi sa jej rola nestarnucej divy, ktora ohuruje vsetkych muzov a samozrejme ich asi ani nepocita za tie roky. dobre spojenie romantiky a fantasy ()

amalia

Herci se mi líbili, zapletka zvláštni a osobně nemám rada příběhy málo uvěřitelné, ale nějaká ta romantika tam byla... ()

Pastelka..

Wau... Za prvé moc nechápu, proč tenhle film byl tak málo nasazený v kinech, ráda bych ho tam viděla, ale neměla jsem to štěstí. Svým způsobem byl film vlastně z většiny smutný, z pohledu Adaline, ale bylo to na druhou stranu i romantické a krásné. A nakonec to všechno dobře dopadlo. Zanechalo to ve mě mnoho otázek a obdiv v hlavní hrdinku a měla krásné pejsky ;-) ()

KatnissEver

Krásný film na který hned tak nezapomenu. Blake konečně dostala šanci se předvést a že se jí to povedlo! Jde o klasicky ženský film, ale i chlapy ho komentují celkem pozitivně, takže Pánové, dá se to a Dámy, kapesníčky s sebou! ()

zjs

Málo zajímavý děj je problémem tohoto filmu, kde akční chvilky nefungují, jen kvalitní romance je tu dost. Herci film zachránili, jak jen to šlo. Mnohem záživnější mi přijde na stejné téma film Pozemšťan. ()

BeeKay

Prijemny romanticky benjamin button. S prijemnou hereckou. S Prijemnym melancholickym nadychom. Treba si pozriet s prijemnym(nou) spolocnickom(u) . :) ()

HMTD

Moc pěkné, jen si nemyslím, že by se nestárnoucí hrdinka chovala tak jak se chová, lépe to má promyšlené Čapek ve věci Makropulos. ()

Zizou_

Kandidát na nejlepší film roku 2015? Dost možná. Pomalu vyprávěny příběh, perfektně vykreslená hlavní představitelka a emocemi nabyté finále. Potěší přítomnost Harrisona Forda a i když jeho role je menší, je pro příběh kritická a je nejlepší částí filmu. Plný počet. ()

SantaCruz

Uhmm,chuťovka jak má být. Obsazení, VÝKONY(Blake and Harri), charisma, zpracování, chemie.. vše na svém místě. Ke konci jsem se obával podřadného rozuzlení avšak zcela zbytečně. Děkuji Lee (Gabriel už by to lépe nezvládl). ()

R.Bende

Nelituji ani jedné minuty strávené u téhle mile postavené romantiky. Moc oceňuji, že je někdo ještě schopen udělat film bez laciné erotiky a vulgárních vtipů. Blake pro mě získala na rozměru, vždycky jsem jí vnímala spíš jako pubertalní kozu, ale tady zahrála krásnou, elegantní roli nešťastné a přitom krásné ženy. Děkuji byl to opravdu zážitek ()

knoxwile100

Velmi zajímavý a skvěle zpracovaný námět. Vůbec tady neposlouchejte ty inteligenty, co věděli, jak to dopadne, protože kecají (asi si léčí své ega) . Na to, že nejsem žádný velký fanoušek romatických filmů, Věčně mladá je opravdu pecka. Perfektní, přesvědčivý a velice emocionálně vyšperkovaný herecký výkon Blake Lively. Zasloužila by si víc podobných příležitostí. Romantika roku ()

Kamil111

Nekonečně romantické, přitom vkusné a nikoliv přeslazené. Několika formálními prvky dokonce zpočátku neodbytně připomínající slavnou Magnolii. Film, který bych ani nezaznamenal, kdybych si nevšiml na jakémsi americkém serveru jeho původní název, jelikož ten český je zase nekonečně tuctový. Děj naštěstí nikoliv, takže jedno velké příjemné překvapení. ()

lubica1995

Príbeh tak prepracovaný a nabitý emóciami, ako si už dávno nepamätám. Osviežujúce bolo, že hlavné postavy boli relatívne nové tváre, ktoré som ešte nemala tú česť vidieť v inom filme. Príbeh bol krásne spracovaný a smútok a osamelosť s Adeline priam kričal. Očakávala som zaujímavý koniec, plný bolestí a sĺz.... v tomto prípade bolo samotné spracovanie danej témy už aj tak dosť... či už s dobrým alebo zlým koncom, rozhodne stojí za pozretie. Ostáva v mojej zbierke a dokonca sa vyšplhal veľmi vysoko. Posledných pár rokov ma žiaden film tak neprekvapil. Klobúk dolu. ()

raru

Zaujímavý príbeh a čarovná Blake Lively.Naozaj dobre sa na to pozeralo.K dokonalosti tomu ale chýbal prepracovanejší príbeh a postupná gradácia.Tak nejak sa to viezlo na jednej vlne,čo v konečnom dôsledku uberá na sile filmu. ()

Hledá se mladý Han Solo

Hledá se mladý Han Solo

04.12.2015

V květnu 2018 jde do kin sólový film Hana Sola, který budou režírovat Phil Lord a Chris Miller (21 Jump Street). V Hollywoodu byste teď našli jen málo rolí, z nichž jsou mladí herci tak na větvi, je… (více)