Kdo z nás by nechtěl přestat stárnout? Ani ne třicetiletá Adaline havaruje se svým autem a stane se zázrak – nejen, že nehodu přežije, ale navíc už nikdy nezestárne ani o jediný den a žije dalších 80 let. Věčné mládí se však záhy projeví jako překážka v běžném životě. Adaline bezmocně sleduje, jak její dcera stárne, až je starší než Adaline. Dlouhodobě nemůže prožívat lásku a nakonec zůstává úplně sama. Po letech osamocení se v Adalině životě objevuje Ellis Jones (Michiel Huisman), do kterého se zamiluje. Vše vypadá idylicky, ale jen do okamžiku, než se Adaline setká s otcem svého přítele Williamem (Harrison Ford). William totiž v Adaline pozná dívku, kterou před lety miloval... (APK Cinema Service)

petra79

Po dlouhé době klasická romantika s trochou tajemna. Velmi vydařené, skvělá Blake Lively. Dojemné, smutné, dechberoucí....plné lásky. Krásná pohádka:-) ()

Ganka

Krásné Blake tahle role sedí. Zajímavá myšlenka toho, jaké by to bylo, kdybychom mohli být "forever young". Ta zápletka se Fordem mi přišla naprosto zbytečná, klidně bych se bez toho obešla. Filmu chybí víc šťávy, jinak by to byl super zážitek. ()

potok.009

Otázka při sledování snímku je nasnadě: "Chtěli by jste nezestárnout?". Půvabná Blake Lively (Adaline), která dává romanci milý šmrnc, nikolivěk. ()

T.Khin

Těšila jsem se na tento film, jako malé dítě:D Už trailer mě natchl, takové téma filmu se jen tak nevidí. Blake je krásná a skvělá herečka, jde vidět že ji to baví. Povedená zápletka o nestárnutí a životě bez lásky. Jednoduchý a prostý konec. Film potěšil. ()

pietri

Krásný příběh!!Trochu jinak podaná romantika.Jen mi tam chybělo větší procítění konce,ale rozhodně skvělej filmeček ()

zebu_cz

Ano, je to sladkobolné, je to projímavé, je to nevěrohodné...ale nějakým způsobem si mě tenhle film získal. Asi i díky vskutku fungující ústřední dvojici. ()

andy60

Pohádka pro dospělé, kterou romantici jistě ocení. Kvituji, že film si drží od začátku do konce svoji úroveň, aniž by sklouzl k banalitám a la Pilcherova. Natočeno s vkusem, přesto jen "neskutečná" citová vykrádačka. ()

dati

nová klasika so všetkým čo k tomu patrí.. blake lively týmto filmom vstúpila do prvej ligy, jej prízvuk, držanie tela, tlmený prejav boli balzamom pre oči a uši.. zvyšok posádky slušný nadpriemer, ale nič extra.. vizuálne prekrásny projekt s citlivým budovaním atmosféry.. pobavila ma inšpirácia filmom "watchmen" pri retrospektíve na začiatku filmu.. aj tak sa dá.. :-) videné na h.b.o. zázname zo 14. mája 2016.. ()

danny79

Ten mysticky, sci-fi napad o nestarnouci Adaline se mi od zacatku libil a mel jsem z toho prijemny mrazivy pocit. Herecke schopnosti Blake Lively jsem zaregistroval jiz v Divosich, ale tady dokazala, ze talent rozhodne ma. Film je dobre napsany se zajimavymi dialogy, silnymi scenami, emotivnim soundtrackem. Jedine vytku bych mel k zaveru, ktery z predchozi originality prechazi do predvidatelneho klise. ()

sun.eagle

Jo jo pro romantické filmy šlehnuté trochou té sci-fi, komedie nebo dramatu mám slabost. Tenhle film dokáže jednak příjemně potrápit duši, jestli to tak jde vůbec říct, to když soucítíte s trápením hrdinky které takové nestárnutí kdy pozorujete jak všichni okolo odchází přináší a taky dokáže pohladit duši to když se dozví že osud to nějak splete dohromady nějaká ta spříznená duše na vás někde a někdy čeká. Blake Lively na které to celé stálo je úžasná a za sebe ehmm..musím říct že bych vedle ní vydržel taky nestárnout, a mimochodem taky potěšila příjemná role pro Harrisona Forda. ()

Cornello

Celý film měl určitý náboj, který velmi příjemný. Působil na mě dost věrohodně, dost osobně,... Perfektní! ()

Coraxion

Víme víme, další drama o pomíjivosti času a síle lásky, navíc je tam od každého filmu něco málo vykrádačky, jenže .... ..... jenže taky jsem viděl neokoukané tváře a když se hlavní hrdinka dostane do domu rodičů svého milého, příjde dějové bafnutí. Pěkná ROMANCE, která se hodně podobá modelu uplatněném u filmu Prime z Umou Thurman. ()

Tereza11

Nemůžu jít vejš, vizuálně krásná podívaná, ale téměř vždycky mám u romantických filmů slovo ale...jediný u kterého jsem ho nezmínila by zapisník jedné lásky, to je nádhera každým coulem tak si představuju nesmrtelný a těžko překonatelný romantikcý film, jinak jsem téměř vždy zklamaná a tady mě vyloženě naštval závěr a přišlo mi , že se k filmu vůbec nehodí.... ()

koumes.

Pěkné obsazení, i příjemně natočené, ale námět, o který se film opírá, je totálně postavený na hlavu! Po úderu blesku získá hrdinka dokonalou regeneraci svého těla, ale jizva se jí nezahojila. A s defibrilátorem její nesmrtelnost zase skončí :-) ()

BigJohn02

Díky překrásné Blake Lively se dá koukat i na romantiku. Příběh je sice předvídatelný, ale příjemný. Filmu prospělo, že si tvůrci odpustili "Forestovské" setkávání s různými historickými postavami v průběhu let, film působí věrohodněji a kompaktněji než kdyby dělala za války sekretářku Churchillovi, byla groupie Jimiho Hendrixe a později stážistkou v Bílém domě za Billa Clintona. Jediným mínusem je imbecilní rádobyvědecké vysvětlení jejího fenoménu - tady vybrali scénáristé několik líbivých cizích slov a sesmolili neskutečný blábol. Ale co, když podáváte grant k evropské agentuře, taky musíte splácat dohromady bio-eko-nano-mediciální pindy... ()

TOMIK007

Skoro dvě hodiny o ničem, natahovací ani né romantický kýč. Hlavní hrdinka by mohla vydupat z nesmrtelnosti víc, ale ona absolutně nic. Paul Edgecomb v Zelené míli dělal něco pro lidi, Higlander taky, Bunton taky a ona nic. Asi aby tyto hrdiny nevykrádala. No prostě nic o ničem. Rozplýváte se všichni nad Harrisonem Fordem, vždyť neměl co hrát. 10 minut na plátně? Blake Lively to je tak jediný na co se dá koukat a to opravdu ve všech těch desetiletích. Sluší jí to pořád. ()

Blind307

...toto ma teda moc nechytilo...Lively to hrá dobre...Huisman-ovi to moc neverím (výzorovo mi pripadal ako slabá kópia Erica Banu :D...aspoň tak mi pripadal na 1 pohľad)...sci-fi časť príbehu mi nesedel (nemám sci-fi príliš v laske, asi preto)...také to bolo mdlé, ajkeď zvrat v príbehu sa vydaril to sa musí nechať takže ma to "prebralo" k životu...dávam slabú dvojku**...lebo Lively, lebo "hviezdne" kino, lebo loď - kvitujem, že to nebolo presladené... ()

Jirkacek

Snímek Věčně mladá nemohl uniknout mé pozornosti a to hned ze dvou důvodů. Za prvé se v něm objevil jeden z mých nejoblíbenějších herců Harrison Ford a za druhé cestování časem je u mne na prvním místě ze všech možných námětů. Byla tedy jen otázka času, než si jej doma pustíme a tak se také stalo. Hned na začátku nám režisér Lee Toland Krieger odhalil celou podstatu příběhu. V něm si hlavní roli třicetileté Adaline zahrála sympatická Blake Lively, která v tomto mladém věku havarovala se svým vozem, kterou nejenže přežila, ale navíc od té chvíle přestala stárnout. Tak trochu hodně jsem jí to záviděl, ale postupně se ukázalo, že být věčně mladý či mladá není jen tak bez starostí. Pro mne by bylo asi nejhorší dívat se na to, jak ty co mám rád vedle mne stárnou a umírají, zatímco já.......Slzy mi tato skutečnost vháněla do očí, ta představa byla strašná a také Adaline se musela vyrovnávat s tím, jak její dcera postupně stárla a stárla až byla starší než vlastní matka. Bylo to poněkud pikantní, když se obě sešli a šedivá paní říkala sympatické blondýnce mami. Aby takové paradoxy nezažívala u svých manželů či partnerů, zůstávala celé roky sama, ale přece jen neodolala a zamilovala se do Ellise Jonese alias Michiela Huismana. Idylické chvíle pak skončily, když se setkala s jeho otcem, kterého si zahrál již zmíněný Harrison Ford. K našemu překvapení se z něj vyklubal bývalý Adalinin přítel, od něhož doslova před lety utekla. Byli jsme zvědaví, jak to všechno dopadne a tak jsme až do konce z TV obrazovky nespustili oči. Konec byl opravdu velice dojemný, ale samozřejmě neprozradím co se stalo, aby jste si také mohli utřít slzy. Takže kapesníky sebou a film si doma určitě pusťte, je to těžká romantika a sem tam je děj možná trochu rozvláčnější a nudnější, ale těch 112 minut docela uteče. Později jsem si film koupil na blu-ray disku a shlédl jej podruhé. Moje hodnocení se ale nezměnilo, stejně jako fakt, že jej doporučuji ke shlédnutí, nejlépe s partnerkou, manželkou či milenkou. Věčně mladá podle mne patří mezi největší romantické snímky, v nichž se jedná o nějakou formu cestování časem a podobně. Ten romantický příběh mne hodně bavil a tak jsme se na něj podívali už potřetí. Kouzlo prvního i druhého překvapení bylo sice pryč, ale z průběhu snímku jsem si toho moc nepamatoval, takže jsem si další podívání náležitě užil. Brutálně přesmutnělý film plný ztracených lásek a rodinných vztahů se mi hodně líbil. stejně jako zajímavá Blake Lively. Své investice do modré krabičky jsem vůbec nelitoval a určitě se zase někdy na toto dílo podívám. A protože se mi spojení romantiky a cestování časem s Fordem líbilo, film Věčně mladá ode mne získává čtyři mladé hvězdičky ****. ()

Verdolin

Naprosto pohlcující. Skvělý příběh, smutný na první pohled, sledovat, jak kolem pořád všichni stárnou a odcházejí, dost mě dostal album s psíkama, co vedle ní prožili svůj život, který byl v záběru, když do něj dávala fotku toho posledního. Naprosto uvěřitelný herecký výkon a nepředvídatelný konec. Trochu mi tam chybělo více rozvinout ten příběh s agentama , když si všimli, že nestárne, protože kvůli tomu vlastně začala žít takový život jaký žila, neustále v pohybu, aby si nikdo nemohl všimnout. Super nápad, děkuju za tento film, má hloubku, vybízí k zamyšlení. ()

Hledá se mladý Han Solo

Hledá se mladý Han Solo

04.12.2015

V květnu 2018 jde do kin sólový film Hana Sola, který budou režírovat Phil Lord a Chris Miller (21 Jump Street). V Hollywoodu byste teď našli jen málo rolí, z nichž jsou mladí herci tak na větvi, je… (více)