Kdo z nás by nechtěl přestat stárnout? Ani ne třicetiletá Adaline havaruje se svým autem a stane se zázrak – nejen, že nehodu přežije, ale navíc už nikdy nezestárne ani o jediný den a žije dalších 80 let. Věčné mládí se však záhy projeví jako překážka v běžném životě. Adaline bezmocně sleduje, jak její dcera stárne, až je starší než Adaline. Dlouhodobě nemůže prožívat lásku a nakonec zůstává úplně sama. Po letech osamocení se v Adalině životě objevuje Ellis Jones (Michiel Huisman), do kterého se zamiluje. Vše vypadá idylicky, ale jen do okamžiku, než se Adaline setká s otcem svého přítele Williamem (Harrison Ford). William totiž v Adaline pozná dívku, kterou před lety miloval... (APK Cinema Service)

charlotteros

Něco jako Benjamin Button v ženské verzi...a já Benjamina ráda. Blake Lively to zahrála perfektně, to musím uznat. Rozhodně je to romantické drama na úrovni, já osobně jsem ocenila dobové účesy a kulisy, dějovou zápletku i "nenáročnost" příběhu. Krásně se na to dívalo. Brzy dávám repete a všem ostatním doporučuju. ()

rewoluce

Ou.. už som si načisto myslel, že Američania sa prepadli do dejín minulosti. Našťastie som sa mýlil a tento film je toho priamym dôkazom.. Všetko je na hviezdu, a nemá zmysel hodnotiť bod po bode niečo, čo je takmer dokonalé.. Proste úžasný film úžasné herecké výkony a konečne priebeh celého deja v reálnej podobe.. Odporúčam každému pozrieť.. ()

Veroniqe

Jestli jsem si někdy myslela, že kýč nemůže bejt krásnej, tak jsem se fakt mýlila. Předvídatelnej a ne moc překvapující kousek podanej takovým způsobem, že mi husina naskakovala i na stehnech. Dokonale přirozená věčně mladá Blake Lively nemohla dostat lepší roli a snad bych si i myslela, že film byl natočenej tak, aby sedl jí, ne tak, aby ona sedla filmu. Moc dobrá záležitost, která si vysloužila můj úplně první komentář v historii ČSFD a 80%. ()

AlicaFox odpad!

absolutne nerozumiem preco ma tento film 77% na csfd. dej je predvidatelny od zaciatku az do konca a navyse nudny a idiotsky. naozaj neviem preco boli z hlavnej hrdinky vsetci tak paf. herecke vykony su priemerne az podpriemerne a hudba ma tiez az tak moc neocarila. musim filmu priznat pekny vizual ale to je tak vsetko za co by som mohla dat aspon jednu hviezdu. no a ked vidim to celkove pomerne vysoke hodnotenie davam tomu rovno odpad. ()

neskvik

POMO a.k.a. Sibyla: Po dlhej dobe zase jedna kvalitná romanťárna, ktorá nezapadá prachom a stane sa žánrovou referenciou. ()

Adelaides

Komorní, vkusné, inteligentní, jemné... tento snímek disponuje všemi atributy, které mi konvenují a učinily z filmu kousek filmové tvorby, ke kterému se někdy ráda vrátím. Velmi dobré herecké výkony dvou hlavních představitelů taktéž. Bavily mne i výlety do minulosti. ()

JIRKKA

Pěkná romantika. Scénu, kde Ellis povídá Adeline ten vtip, tu si každou chvíli dávám znovu. Blake Lively, kterou jsem měl za celebritu z bulváru, je tady kouzelná, velmi ženská. Měl jsem o ní zkreslenou představu, herecky je parádní, přirozená. Kdo má tu svojí (nebo svého) tak být na jeho místě, udělám si ,,pelíšek,, zažehnul bych svíčku s vůní jablko - skořice a dal bych si s ní (s ním) tenhle film. ()

mad.dog

Velmi příjemná romantika s vynikající a extrémně sexy Lively a neskuečně charismatickým Fordem. Film mi pásnul do noty a velké plus si zaslouží originální zápletka, která pracuje, byť v rozsahu pouze romantickém s problémem relativní dlouhověkosti. Palec hore. ()

ikar

tento pribeh je naprosto neprekvapivý sledovaní tohoyo film je ztráta času nechápu jak nekdo dokáže z neceho takového profitovat... zena ktera zastavila starnuti, a pak svoji vlastni vinou starnuti zpusobibila je uz davno známá videli jsme to u merilyn monroe, coco chanel a podobnejch krásek jen to nebylo sfilmováno... ()

StandikK

Mě se to hodně líbilo. Děj, výkony všech herců, prolínaní děje s minulostí. Super filmeček na sobotní večer. ()

Bruce0659

Podobný príbeh som už dlho nevidel... Požehnanie alebo skôr prekliatie hlavnej postavy je objasnené na začiatku a ďalej sa pozornosť venuje jej súčasnému vzťahu a tomu z minulosti. Scénar pre túto romatickú drámu sa mi celkom páčil. Hudba, makeup a výkon okúzľújúcej Blake Lively zdvihli úroveň a udržiavali pozornosť. Ale dojemné, smutné obdobia v živote Adalaine neboli vykreslené tak, že by som na konci plakal. Alebo som to možno nedokázal všetko "prežiť" s ňou. Príbeh Benjamina Buttona vo mne zanechal viac. 70% ()

LeuskaR

Dejovo veľmi zaujímavý a fascinujúci príbeh mladej ženy o jej netypickom osude. Pri pozeraní tohto filmu cítite všetko to, čo treba..lásku, smútok, radosť, žiaľ. Odporúčam pozrieť tým, ktorý vyhľadávajú pekné kvalitné romantické filmy, a nie filmy ako od Rosamunde Pilcherovej. ()

JerryPilsen

Romantika až na půdu,úsmvěné rozuzlení,ale jinak neotřelý příběh.Harrison válí a hlavní zápletka působí směrem k divákovi jako výzva k zamyšlení. ()

Hledá se mladý Han Solo

Hledá se mladý Han Solo

04.12.2015

V květnu 2018 jde do kin sólový film Hana Sola, který budou režírovat Phil Lord a Chris Miller (21 Jump Street). V Hollywoodu byste teď našli jen málo rolí, z nichž jsou mladí herci tak na větvi, je… (více)