Krize

(seriál)
  • USA The Brink
Trailer 1
USA, 2015, 4 h 15 min (Minutáž: 22–32 min)

David Robbins

Jack Black, Tim Robbins, Pablo Schreiber, Esai Morales, Melanie Chandra, Geoff Pierson, Aasif Mandvi, Iqbal Theba, Scott Winant, Jon Poll, Marshall Manesh (více)

Epizody(10)

Jack Black, Tim Robbins a Pablo Schreiber hrají hlavních role v tomto novém, černě humorném seriálu o geopolitické krizi, která přivede planetu na pokraj 3. světové války. Seznamte se s muži a ženami, jež se pokoušejí odvrátit konec světa. Nový, černě humorný seriál HBO soustředí pozornost na geopolitickou krizi a její dopady na tři zcela rozdílné, urputně bojující muže - amerického ministra zahraničí Waltera Larsona (Tim Robbins), řadového úředníka ministerstva zahraničí Alexe Talbotta (Jack Black) a špičkového stíhacího pilota vojenského námořnictva Zekeho "Z-Paka" Tilsona (Pablo Schreiber). Tato trojice mužů, kterým porušování pravidel není cizí, se musí vymanit z chaosu vládnoucího všude kolem, aby zachránili svět před 3. světovou válkou. (HBO Europe)

Trailer 1

geklon

Přepálený jako obsah fritézy v malém bistru na D5 v půl páté ráno. Rozhodně to není taková řachanda jako třeba Silicon Valley. HBO zde dost přetahuje přes čáru a dělá ze všech mocných nemocné... a asi to tak ve skutečnosti je, ale všude je toho na tohle téma tolik, až mi z toho brní penis. Tím negativním slova smyslem. Po třech dílech jen 49%. ()

Spooner

Z Krize se zkrátka po počátečním tápání stal jeden z komediálních vrcholů roku, který by měl nakonec uspokojit jak příznivce nahláškovaných sprostých komedií, tak politické satiry. Ano, stále se zde najde pár mušek na kráse. Jenže způsob, jakým si je seriál díl od dílu jistý v kramflecích, je téměř až neuvěřitelný. Nebýt malinko promeškaného startu, s devítkou bych rozhodně neváhal. Tim Robbins neuvěřitelně vládne a skutečnost, že HBO nakonec zrušilo druhou sezónu, je téměř kacířství. 80% ()

anderson

ČESKOSLOVENSKÁ Pay-TV PREMIÉRA: HBO = 21.6.2015, réžia českého znenia (SDI Media 2015) = KATEŘINA FUKOVÁ+české titulky (SDI Media ČR 2015) = PETR ŠTÁDLER - Svižná satira glosujúca súčasné geopolitické dianie formou sarkastickej a občas až prekvapujúco presne cielenej grotesky. (23.6.2015) ()

Nuf

Nekorektní (ve všech směrech), sprostý, střelený, sexistický, rasistický....ale zatraceně dobrý! 1) Nečekejte Jistě, pane ministře, tohle jsou Goddamned Amíci! Hell Yeah! 2) Pokud nesledujete politiku a noviny, tak vám nemalá část věcí uteče. 3) Pro fandy House of Cards, Homeland a Top Gunu je tam dost bonusů, neznalost ale nelimituje. 4) Výborné obsazení spousty postav a rozpočet na takový seriál výjimečný. Díky HBO! Snad vás republikáni za tohle po volbách nezakážou. PS - stylově je to takový mix České sody s Jistě, pane ministře se špetkou Tondy Blaníka louhovaný bourbonem. (po 5. dílu) ()

kulyk

Vystřízlivění pro ty z nás co dodnes doufali, že na každém jaderném bazmegu Pakostánců sedí agent cyja a jistí to vlastní hrudí. Kdyby v roli jednoho z ústředníků nebyl mongoloidní šašek Blek, frknu za pět. Jinak se však kombinace politické satiry (chvílemi přecházející až do vizionářských snů.... nočních můr propoceného kulyčka) s gagy a absurdními hláškami vydařila fest. ()

• Hoci 10. epizóda 1. série končí rozhovorom Alexa Talbota (Jack Black) a Rafiqa Massouda (Aasif Mandvi) o ceste do Paríža, v záverečných titulkoch sa objaví krátka scéna v podobe "breaking news" o generálovi (David Diaan). (RatBoj)