Nastala chyba při přehrávání videa.
 • erased
  ****

  Jsem rád, že jsem se od slibné politické satyry od HBO nenechal odradit obsazením Jacka Blacka, protože nejen všichni kolem něj, nýbrž nakonec i on a zpočátku nezajímavý Z-Pak táhnou tyto ztřeštěné politické machinace kupředu s grácií slepého slona. Především opičárna kolem amerického prezidenta příjemně připomíná The Thick of It. V kvalitě satyry však přesto zůstává The Brink kus za britskou konkurenci. Přesto bych zde neskutečně rád viděl cameo Malcolma Tuckera, v každé své scéně zářící Tim Robbins by si s ním bezesporu rozuměl na jedničku.(27.8.2015)

 • hroubek
  ****

  S01 - HBO prostě umí. Krize vypadá papírově zajímavě, ale taky z toho mohla vyjít strašná blbost, která místo sofistikovaného humoru bude trapná. Naštěstí se, tak nekoná a HBO si zapisuje další úspěšný zářez na své pažbě kvalitní a svým způsobem originálních seriálů. Další krásnou věcí je to, že se nebojí kontroverze a dělaní si srandu z vážných věcí. Nejlépe by se Krize dala popsat jako vtipnější pojetí House of Cards kříženého s Homelandem. Jack Black není špatný, ale tady táhne za kratší konec provazu. Největším frajerem je zde Tim Robbins, který si krade každou scénu pro sebe a je naprosto perfektní. Hodně se mi líbilo obsazení vedlejších rolí Schreiber, Theba nebo tři ženské hrdinky v podání Maribeth Monroe, Jaimie Alexander a hlavně Carla Gugino, která je naprosto perfektní. Vtipy jsou opravdu vtipné a slabších momentů je málo, jediné co zamrzí je pomalejší rozjezd a některé až moc šílené momenty. Krize je povedený seriál, u kterého se těším na další řadu.(31.8.2015)

 • okkac
  ****

  Season 1: 80% Překvapivě výpravná taškařice zabývající se fiktivní krizí v Pákistánu. Jack Black o moc nevadí a všemu vládne skvělý Tim Robbins a jeho občasné smrtící hlášky. Poslední polovina je pak už nervy drásající a překvapivě vážnější. Při finálním dílu jsem už ani nedýchal. Vyplatí se ale koukat najednou po skončení sezóny. Díly navazuji hned na sebe. P.S. Carla Gugino je MILF k pohledání P.P.S. Vážně ty dva záběry na monstrčuráka byly nutné?(28.8.2015)

 • Nuf
  *****

  Nekorektní (ve všech směrech), sprostý, střelený, sexistický, rasistický....ale zatraceně dobrý! 1) Nečekejte Jistě, pane ministře, tohle jsou Goddamned Amíci! Hell Yeah! 2) Pokud nesledujete politiku a noviny, tak vám nemalá část věcí uteče. 3) Pro fandy House of Cards, Homeland a Top Gunu je tam dost bonusů, neznalost ale nelimituje. 4) Výborné obsazení spousty postav a rozpočet na takový seriál výjimečný. Díky HBO! Snad vás republikáni za tohle po volbách nezakážou. PS - stylově je to takový mix České sody s Jistě, pane ministře se špetkou Tondy Blaníka louhovaný bourbonem. (po 5. dílu)(28.7.2015)

 • Mira90
  *****

  Naprosto dokonalé, hvala lepa David Horák za tip. Až bude přístě hrozit jaderný armagedon, stačí si projít scénář 'Krize' a ono se to nějak vyřeší. Srovnání s Jistě, pane ministře/premiére je naprosto zcestné, tohle dle mého není primárně satira, protože ač komediální, zároveň jsou zobrazené události taky velice uvěřitelné. To, že se u toho válíte smíchy, mají ale obě dílky společné :-)(6.8.2015)

 • - Hoci 10. epizóda 1. série končí rozhovorom Alexa Talbota (Jack Black) a Rafiqa Massouda (Aasif Mandvi) o ceste do Paríža, v záverečných titulkoch sa objaví krátka scéna v podobe "breaking news" o generálovi (David Diaan). (RatBoj)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace