Reklama

Reklama

Krize

(seriál)
  • USA The Brink
Trailer 1
Komedie
USA, 2015, 4 h 15 min (Minutáž: 22–32 min)

Hudba:

David Robbins

Hrají:

Jack Black, Tim Robbins, Pablo Schreiber, Esai Morales, Melanie Chandra, Geoff Pierson, Aasif Mandvi, Iqbal Theba, Scott Winant, Jon Poll (více)
(další profese)

Epizody(10)

Jack Black, Tim Robbins a Pablo Schreiber hrají hlavních role v tomto novém, černě humorném seriálu o geopolitické krizi, která přivede planetu na pokraj 3. světové války. Seznamte se s muži a ženami, jež se pokoušejí odvrátit konec světa. Nový, černě humorný seriál HBO soustředí pozornost na geopolitickou krizi a její dopady na tři zcela rozdílné, urputně bojující muže - amerického ministra zahraničí Waltera Larsona (Tim Robbins), řadového úředníka ministerstva zahraničí Alexe Talbotta (Jack Black) a špičkového stíhacího pilota vojenského námořnictva Zekeho "Z-Paka" Tilsona (Pablo Schreiber). Tato trojice mužů, kterým porušování pravidel není cizí, se musí vymanit z chaosu vládnoucího všude kolem, aby zachránili svět před 3. světovou válkou. (HBO Europe)

(více)

Videa (20)

Trailer 1

Recenze (55)

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Krize je satira na politiku, což je na první pohled dost lákavý. Viděli jste ale Jistě pane ministře, které je mistrem v oboru? Pakliže ano, tak na tohle vůbec nekoukejte. Těšil jsem se a těžce mě to zklamalo. Jack Black jede svojí klasickou postavu paka, což mu nemám za zlé, ale do politické satiry se to sakra nehodí. ()

InJo 

všechny recenze uživatele

Další velká radost z produkce HBO. Nesmírně zábavná komediální variace seriálu 24 hodin (viz stejně strhující tempo, kdy jsme bez otálení vrženi do víru událostí) s naprosto dokonalým Timem Robbinsem v úžasné roli nekonvenčního amerického ministra zahraničí. Klidně bych si dal alespoň ještě jednu sezónu, takovýto typ politické satiry mi hodně sedí. S01: 90 % ()

Reklama

milka 

všechny recenze uživatele

Z Krize se zkrátka po počátečním tápání stal jeden z komediálních vrcholů roku, který by měl nakonec uspokojit jak příznivce nahláškovaných sprostých komedií, tak politické satiry. Ano, stále se zde najde pár mušek na kráse. Jenže způsob, jakým si je seriál díl od dílu jistý v kramflecích, je téměř až neuvěřitelný. Nebýt malinko promeškaného startu, s devítkou bych rozhodně neváhal. Tim Robbins neuvěřitelně vládne a skutečnost, že HBO nakonec zrušilo druhou sezónu, je téměř kacířství. 80% ()

anderson 

všechny recenze uživatele

ČESKOSLOVENSKÁ Pay-TV PREMIÉRA: HBO = 21.6.2015, réžia českého znenia (SDI Media 2015) = KATEŘINA FUKOVÁ+české titulky (SDI Media ČR 2015) = PETR ŠTÁDLER - Svižná satira glosujúca súčasné geopolitické dianie formou sarkastickej a občas až prekvapujúco presne cielenej grotesky. (23.6.2015) ()

kulyk 

všechny recenze uživatele

Vystřízlivění pro ty z nás co dodnes doufali, že na každém jaderném bazmegu Pakostánců sedí agent cyja a jistí to vlastní hrudí. Kdyby v roli jednoho z ústředníků nebyl mongoloidní šašek Blek, frknu za pět. Jinak se však kombinace politické satiry (chvílemi přecházející až do vizionářských snů.... nočních můr propoceného kulyčka) s gagy a absurdními hláškami vydařila fest. ()

Galerie (171)

Zajímavosti (1)

  • Hoci 10. epizóda 1. série končí rozhovorom Alexa Talbota (Jack Black) a Rafiqa Massouda (Aasif Mandvi) o ceste do Paríža, v záverečných titulkoch sa objaví krátka scéna v podobe "breaking news" o generálovi (David Diaan). (RatBoj)

Reklama

Reklama