Jsem rád, že jsem se od slibné politické satyry od HBO nenechal odradit obsazením Jacka Blacka, protože nejen všichni kolem něj, nýbrž nakonec i on a zpočátku nezajímavý Z-Pak táhnou tyto ztřeštěné politické machinace kupředu s grácií slepého slona. Především opičárna kolem amerického prezidenta příjemně připomíná The Thick of It. V kvalitě satyry však přesto zůstává The Brink kus za britskou konkurenci. Přesto bych zde neskutečně rád viděl cameo Malcolma Tuckera, v každé své scéně zářící Tim Robbins by si s ním bezesporu rozuměl na jedničku.(27.8.2015)

S01 - HBO prostě umí. Krize vypadá papírově zajímavě, ale taky z toho mohla vyjít strašná blbost, která místo sofistikovaného humoru bude trapná. Naštěstí se, tak nekoná a HBO si zapisuje další úspěšný zářez na své pažbě kvalitní a svým způsobem originálních seriálů. Další krásnou věcí je to, že se nebojí kontroverze a dělaní si srandu z vážných věcí. Nejlépe by se Krize dala popsat jako vtipnější pojetí House of Cards kříženého s Homelandem. Jack Black není špatný, ale tady táhne za kratší konec provazu. Největším frajerem je zde Tim Robbins, který si krade každou scénu pro sebe a je naprosto perfektní. Hodně se mi líbilo obsazení vedlejších rolí Schreiber, Theba nebo tři ženské hrdinky v podání Maribeth Monroe, Jaimie Alexander a hlavně Carla Gugino, která je naprosto perfektní. Vtipy jsou opravdu vtipné a slabších momentů je málo, jediné co zamrzí je pomalejší rozjezd a některé až moc šílené momenty. Krize je povedený seriál, u kterého se těším na další řadu.(31.8.2015)

Season 1: 80% Překvapivě výpravná taškařice zabývající se fiktivní krizí v Pákistánu. Jack Black o moc nevadí a všemu vládne skvělý Tim Robbins a jeho občasné smrtící hlášky. Poslední polovina je pak už nervy drásající a překvapivě vážnější. Při finálním dílu jsem už ani nedýchal. Vyplatí se ale koukat najednou po skončení sezóny. Díly navazuji hned na sebe. P.S. Carla Gugino je MILF k pohledání P.P.S. Vážně ty dva záběry na monstrčuráka byly nutné?(28.8.2015)

Nekorektní (ve všech směrech), sprostý, střelený, sexistický, rasistický....ale zatraceně dobrý! 1) Nečekejte Jistě, pane ministře, tohle jsou Goddamned Amíci! Hell Yeah! 2) Pokud nesledujete politiku a noviny, tak vám nemalá část věcí uteče. 3) Pro fandy House of Cards, Homeland a Top Gunu je tam dost bonusů, neznalost ale nelimituje. 4) Výborné obsazení spousty postav a rozpočet na takový seriál výjimečný. Díky HBO! Snad vás republikáni za tohle po volbách nezakážou. PS - stylově je to takový mix České sody s Jistě, pane ministře se špetkou Tondy Blaníka louhovaný bourbonem. (po 5. dílu)(28.7.2015)

Naprosto dokonalé, hvala lepa David Horák za tip. Až bude přístě hrozit jaderný armagedon, stačí si projít scénář 'Krize' a ono se to nějak vyřeší. Srovnání s Jistě, pane ministře/premiére je naprosto zcestné, tohle dle mého není primárně satira, protože ač komediální, zároveň jsou zobrazené události taky velice uvěřitelné. To, že se u toho válíte smíchy, mají ale obě dílky společné :-)(6.8.2015)

• - Hoci 10. epizóda 1. série končí rozhovorom Alexa Talbota (Jack Black) a Rafiqa Massouda (Aasif Mandvi) o ceste do Paríža, v záverečných titulkoch sa objaví krátka scéna v podobe "breaking news" o generálovi (David Diaan). (RatBoj)