Z Krize se zkrátka po počátečním tápání stal jeden z komediálních vrcholů roku, který by měl nakonec uspokojit jak příznivce nahláškovaných sprostých komedií, tak politické satiry. Ano, stále se zde najde pár mušek na kráse. Jenže způsob, jakým si je seriál díl od dílu jistý v kramflecích, je téměř až neuvěřitelný. Nebýt malinko promeškaného startu, s devítkou bych rozhodně neváhal. Tim Robbins neuvěřitelně vládne a skutečnost, že HBO nakonec zrušilo druhou sezónu, je téměř kacířství. 80%(10.7.2015)

Humor občas pokrývkáva na hranice infantility. Veď čo čakať od Roacha s Blackom.. Nápad komédie v čase jadrovej krízy je však skvelý ako s chuťou hrajúci Robbins. Ako však povedala frajerka, diplomatka, je to blbosť a takto medzinárodné dohovory a systém nukeárnych zbraní nefunguje, keďže Pakistan sa k svojim zbraniam bez USA nedostane. Ale, who cares..(11.2.2017)

Vystřízlivění pro ty z nás co dodnes doufali, že na každém jaderném bazmegu Pakostánců sedí agent cyja a jistí to vlastní hrudí. Kdyby v roli jednoho z ústředníků nebyl mongoloidní šašek Blek, frknu za pět. Jinak se však kombinace politické satiry (chvílemi přecházející až do vizionářských snů.... nočních můr propoceného kulyčka) s gagy a absurdními hláškami vydařila fest.(16.1.2017)

• geklon

Přepálený jako obsah fritézy v malém bistru na D5 v půl páté ráno. Rozhodně to není taková řachanda jako třeba Silicon Valley. HBO zde dost přetahuje přes čáru a dělá ze všech mocných nemocné... a asi to tak ve skutečnosti je, ale všude je toho na tohle téma tolik, až mi z toho brní penis. Tím negativním slova smyslem. Po třech dílech jen 49%.(7.7.2015)

Zatím po 7. díle a musím říct, že je to taková sračka, až je to téměř dokonalý. To, jak se dohromady míchá absurdní humor se zcela vážným řešením Blízkovýchodní krize - trochu Homeland natočenej Sethem McFarlanem. Je tam vtip, je tam krev a každej díl trvá jen půl hodiny, což je úplně akorát. Navíc nejlepší Robbinsova role od Shawshanku.(24.8.2015)

• - Hoci 10. epizóda 1. série končí rozhovorom Alexa Talbota (Jack Black) a Rafiqa Massouda (Aasif Mandvi) o ceste do Paríža, v záverečných titulkoch sa objaví krátka scéna v podobe "breaking news" o generálovi (David Diaan). (RatBoj)