Zatím po 7. díle a musím říct, že je to taková sračka, až je to téměř dokonalý. To, jak se dohromady míchá absurdní humor se zcela vážným řešením Blízkovýchodní krize - trochu Homeland natočenej Sethem McFarlanem. Je tam vtip, je tam krev a každej díl trvá jen půl hodiny, což je úplně akorát. Navíc nejlepší Robbinsova role od Shawshanku.(24.8.2015)

S01 - HBO prostě umí. Krize vypadá papírově zajímavě, ale taky z toho mohla vyjít strašná blbost, která místo sofistikovaného humoru bude trapná. Naštěstí se, tak nekoná a HBO si zapisuje další úspěšný zářez na své pažbě kvalitní a svým způsobem originálních seriálů. Další krásnou věcí je to, že se nebojí kontroverze a dělaní si srandu z vážných věcí. Nejlépe by se Krize dala popsat jako vtipnější pojetí House of Cards kříženého s Homelandem. Jack Black není špatný, ale tady táhne za kratší konec provazu. Největším frajerem je zde Tim Robbins, který si krade každou scénu pro sebe a je naprosto perfektní. Hodně se mi líbilo obsazení vedlejších rolí Schreiber, Theba nebo tři ženské hrdinky v podání Maribeth Monroe, Jaimie Alexander a hlavně Carla Gugino, která je naprosto perfektní. Vtipy jsou opravdu vtipné a slabších momentů je málo, jediné co zamrzí je pomalejší rozjezd a některé až moc šílené momenty. Krize je povedený seriál, u kterého se těším na další řadu.(31.8.2015)

Naprosto dokonalé, hvala lepa David Horák za tip. Až bude přístě hrozit jaderný armagedon, stačí si projít scénář 'Krize' a ono se to nějak vyřeší. Srovnání s Jistě, pane ministře/premiére je naprosto zcestné, tohle dle mého není primárně satira, protože ač komediální, zároveň jsou zobrazené události taky velice uvěřitelné. To, že se u toho válíte smíchy, mají ale obě dílky společné :-)(6.8.2015)

• geklon

Přepálený jako obsah fritézy v malém bistru na D5 v půl páté ráno. Rozhodně to není taková řachanda jako třeba Silicon Valley. HBO zde dost přetahuje přes čáru a dělá ze všech mocných nemocné... a asi to tak ve skutečnosti je, ale všude je toho na tohle téma tolik, až mi z toho brní penis. Tím negativním slova smyslem. Po třech dílech jen 49%.(7.7.2015)

Další velká radost z produkce HBO. Nesmírně zábavná komediální variace seriálu 24 hodin (viz stejně strhující tempo, kdy jsme bez otálení vrženi do víru událostí) s naprosto dokonalým Timem Robbinsem v úžasné roli nekonvenčního amerického ministra zahraničí. Klidně bych si dal alespoň ještě jednu sezónu, takovýto typ politické satiry mi hodně sedí. S01: 90 %(10.10.2015)

• - Hoci 10. epizóda 1. série končí rozhovorom Alexa Talbota (Jack Black) a Rafiqa Massouda (Aasif Mandvi) o ceste do Paríža, v záverečných titulkoch sa objaví krátka scéna v podobe "breaking news" o generálovi (David Diaan). (RatBoj)