Jsem rád, že jsem se od slibné politické satyry od HBO nenechal odradit obsazením Jacka Blacka, protože nejen všichni kolem něj, nýbrž nakonec i on a zpočátku nezajímavý Z-Pak táhnou tyto ztřeštěné politické machinace kupředu s grácií slepého slona. Především opičárna kolem amerického prezidenta příjemně připomíná The Thick of It. V kvalitě satyry však přesto zůstává The Brink kus za britskou konkurenci. Přesto bych zde neskutečně rád viděl cameo Malcolma Tuckera, v každé své scéně zářící Tim Robbins by si s ním bezesporu rozuměl na jedničku.(27.8.2015)

Nekorektní (ve všech směrech), sprostý, střelený, sexistický, rasistický....ale zatraceně dobrý! 1) Nečekejte Jistě, pane ministře, tohle jsou Goddamned Amíci! Hell Yeah! 2) Pokud nesledujete politiku a noviny, tak vám nemalá část věcí uteče. 3) Pro fandy House of Cards, Homeland a Top Gunu je tam dost bonusů, neznalost ale nelimituje. 4) Výborné obsazení spousty postav a rozpočet na takový seriál výjimečný. Díky HBO! Snad vás republikáni za tohle po volbách nezakážou. PS - stylově je to takový mix České sody s Jistě, pane ministře se špetkou Tondy Blaníka louhovaný bourbonem. (po 5. dílu)(28.7.2015)

Svérázný ministr zahraničí, poskok z pákistánské ambasády a dvojice přitroublých a nezodpovědných pilotů mají za úkol zachránit svět před atomovou válkou, kterou chce spustit nově nastolený pákistánský diktátor, trpící celou řadou psychickcýh poruch. Silně nekorektní, hodně přisprostlé a neskutečně zábavné. Ale hlavně výborně obsazené. Tim Robbins je tady naprosto geniální, ujde i Jack Black, který se téměř dokázal vyhnout svému obvyklému tajtrdlíkování a dvojka pilotů Schreiber-Ladin nemá chybu. A známá jména se míhají i ve vedlejších rolích, přičemž za všechny bych jmenoval Carlu Gugino, což je pro mě i v jejích letech nejžhavější hollywoodské zboží. Pevně doufám, že se s Walterem Larsonem a spol. ještě setkáme. 95%(22.4.2016)

• Malarkey

Krize je satira na politiku, což je na první pohled dost lákavý. Viděli jste ale Jistě pane ministře, které je mistrem v oboru? Pakliže ano, tak na tohle vůbec nekoukejte. Těšil jsem se a těžce mě to zklamalo. Jack Black jede svojí klasickou postavu paka, což mu nemám za zlé, ale do politické satiry se to sakra nehodí.(28.7.2015)

Season 1: 80% Překvapivě výpravná taškařice zabývající se fiktivní krizí v Pákistánu. Jack Black o moc nevadí a všemu vládne skvělý Tim Robbins a jeho občasné smrtící hlášky. Poslední polovina je pak už nervy drásající a překvapivě vážnější. Při finálním dílu jsem už ani nedýchal. Vyplatí se ale koukat najednou po skončení sezóny. Díly navazuji hned na sebe. P.S. Carla Gugino je MILF k pohledání P.P.S. Vážně ty dva záběry na monstrčuráka byly nutné?(28.8.2015)

• - Hoci 10. epizóda 1. série končí rozhovorom Alexa Talbota (Jack Black) a Rafiqa Massouda (Aasif Mandvi) o ceste do Paríža, v záverečných titulkoch sa objaví krátka scéna v podobe "breaking news" o generálovi (David Diaan). (RatBoj)