Volejte Saulovi - Série 5

(série)
USA, 2020, 8 h 46 min (Minutáž: 45–60 min)

Bob Odenkirk, Jonathan Banks, Patrick Fabian, Michael Mando, Rhea Seehorn, Giancarlo Esposito, Ben Bela Böhm, Stefan Kapičič, Tony Dalton, Roland Buck III (více)

Epizody(10)

V páté řadě seriálu Better Call Saul, která obsahuje deset epizod, povede rozhodnutí Jimmyho McGilla, že v kůži Saula Goodmana bude dále působit jako advokát, k nečekaným a neobvyklým změnám v jeho okolí. V dalších rolích: Bob Odenkirk, Rhea Seehorn, Jonathan Banks, Michael Mando, Giancarlo Esposito, Patrick Fabian a Tony Dalton. Během prvních čtyř řad byl seriál Better Call Saul dvaatřicetkrát navržen na Cenu Emmy, třikrát na Golden Globe a třikrát na Cenu kritiky. Kromě toho získal mnoho dalších ocenění. (AMC Czech)

Dejf4

Je až neuvěřitelné jak se každou sérií posouvá laťka výše a výše. Momentálně absolutní televizní špička! A více méně stejně kvalitní jako Breaking Bad. Dále něco dodávat je myslím zbytečné. 10/10 ()

rashaverak

Ve ctvrte sezone chybel Chuck velmi a tady to neni o moc lepsi. Ne neni to takova katastrofa jako po odchodu Ragnara z Vikingu nebo krale z The Last Kingdom. Tady kvalita zustala, jednoznacne, ale to nejzajimavejsi bylo odstraneno a nove linky to nedokazaly 100% nahradit. ()

bonovox

Season V: s postavou Kim som sa mýlil, namiesto lúčenia jej tvorcovia dopriali dôležité momenty (hlavne scény s Lalom...) Kartelová linka skvelá a záver dáva veľké očakávania do finálovej série. ()

Plechy

Pátá série je nejlepší vůbec. Zase se tu objevují Saulovy geniální nápady jak se dostat ze svízelné situace a Mikeův smysl pro humor. Ale v této sérii se najde i dost akce a poslední čtyři epizody jsou naprostá bomba. Postavy se vykreslují v podobě v jaké jsme je ještě neviděli a příběh se pomalu ale jistě blíží k do finiše. Po Ozarku je Better Call Saul dalším seriálem, který jde kvalitou nahoru. ()

vitapavlik

Na tuhle sérii jsem se sice skutečně těšil, ale byla pro mě velkým zklamáním. Strategie byla asi unudit diváka k smrtí celých 8 hodin obsahem, co vůbec nesouvisel s minulou sérií, a když se začne dít něco zajímavého tak bum! čekej na další sérii. ()

Malyszs

5 hvězd dávám možná v rámci nadšení z posledních tří epizod a uvědomuju si to, ale když jsem zapl 1. díl této série, hned jsem věděl, že bude jiná. Od začátku vyzařuje temnejší atmosféra, což mi neskutečně sedne. Na BCS jsem se začal dívat až když vyšla 1. Polovina 6. série a to jen protože jsem slyšel jak moc dobrá je 5. série. Po shlédnutí musím říct, že zklamán nejsem. Nedokážu si představit po tomto finále čekat 2 roky na další sérii. Vím, že bych to neměl moc srovnávat s Breaking Bad, ale bez něj by Better Call Saul neexistoval. Tady jsem se přiblížil pocitům, které jsem prožíval, když jsem se na Breaking Bad díval poprvé. Jo a Lalo Lalo Lalito, z Breaking Bad vím, že chcípneš, ale než se tak stane, uděluji ti titul: Nejlepší Salamanca. ()

slamic5

Pořád to nemá koule BB, ale tahle se blíží už hodně. A když upustím od srovnání se starším bratrem, tak je to prostě 5* seriál. Těším se na finále. ()

Tobias18

Díky bohu že jsem to po první sérii nenechal. Po dokonalé čtvrté sérii přichází další, scenáristicky, řemeslně a převážně herecky nadupaný počin, který je čím dál povedenějším fanservisem. Dvě slabší, pomalejší epizody ve středu série nahrazuje druhá, naprosto znamenitá polovina. To postupné propojování a teasování na BB je neskutečně dobře zvládnuto, a v šesté sérii to jistě vyvrcholí do nezapomenutelného zážitku, o tom nepochybuji. Oproti BB to však nemá až tak vzestupnou tendenci, a tato série byla přeci jen o něco malinko slabší než ta předchozí, hlavně kvůli menšímu prostoru pro některé charaktery, pro který tam potenciál byl, bohužel však promarněn skrze ty dvě epizody o kterých jsem už mluvil. Až na tuhle drobnou výtku se však jedná...o špičku televize. Tleskám, Gould a Gilligan jsou bohové, Bob Odenkirk a Jonathan Banks naprostí herečtí mágové a Kim Wexler je nejpřitažlivější čtyřicítka u soudu. 95%. ()