Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Úspěšná show Hlas se vrací! Ty nejlepší zpěváky bude vybírat nová sestava koučů. Do křesel, která se otočí jen za opravdu výjimečnými hlasy, znovu usedne rocker Pepa Vojtek, hitmaker Michal David, ale také přední slovenský rapper a hip-hopper Majk Spirit a na dvojkřesle s jedním jediným tlačítkem usednou Marta Jandová a Dara Rolins. Těšte se na neskutečně dobré výkony! Jděte s námi po Hlase! Moderují Leoš Mareš a Tina. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (51)

T-pack odpad!

všechny recenze uživatele

Seru na to, že jsem neviděl ani díl, dávám odpad z principu. Před deseti lety nám sem přítáhli první ten šmejd a vod tý doby nám cpou mutace toho samýho s takovou pravidelností, že je mi už dokonale u prdele, jestli se to jmenuje Superstar, Talent, Hlas nebo Ptákomrsk, dráždí mi to prostatu už jenom když vo tom slyšim. Že se týhle travestie účastní Michal David je mi úplně jasný, tenhle imbecil se bude i rochnit v bahně, když vycejtí, že by si nad tim jeho tuzexový publikum mrskalo kundy. Nepřekvapuje mě ani účast Pepy Vojtka, to je taky prototyp primitiva, jehož tvorba a vkus jsou hudební ekvivalent tlačenky. I ze spatření Dariny normální člověk ještě tejden sere krev. Ale nejsmutnější na tom je dvojice slovenskejch MCs, prodejnejch kurv, který v tomhle pořadu vystavujou ksichty úplně jiný divácký základně, než která je poslouchá a upřímně lituju všech, kdo tyhlety dva idioty ještě dneska poslouchá... ok, mám Rytmovo album, ale ještě z dob, kdy byl hustla a ne mezinárodní (rozuměj na Slovensku a v Čechách) stár. Díky tomuhle pořadu mám chuť ho rituálně spálit a pochcat ten seškvařenej plast. Dřív jsem si myslel, že upoutávky maj lidi nalákat koukat na telku, upoutávkám na tuhle čuramrdárnu se podařilo spíš nalákat mě spálit i televizi, zapálit Novu a Markízu a pak si ještě zapálit kokot. ()

ecceHOMMO 

všechny recenze uživatele

Marta Jandová ako prebytočná a Jozef Vojtek ako nezaujímavý ( nehodiaci sa) porotcovia, niekoľko fajn interpretov a show ktorej mnohé chýba, a preto len ťažko výraznejšie zaujme. Aspoň, že Majk Spirit z času na čas pobavil, Dara potvrdila že má výborný sluch a David, že v hudobnom priemysle to umí..... ()

Reklama

RigorMortis odpad!

všechny recenze uživatele

Taká istá katastrofa ako predošlý ročník a každý jeden ročník takýchto relácií. Pepa Vojtek je ako-tak v pohode, Mareš a Dara musia byť všade a BEŽTE UŽ S TÝM DAVIDOM DO PRDELE! Ten chlap sa má doma pomaly pripravovať na dôchodok, nie ešte otravovať vzduch a snažiť sa zo svojej dávno zašlej slávy ešte niečo vyťažiť. ()

tojowoeZNK odpad!

všechny recenze uživatele

Ha ! Tak to si musím pomachrovat nad prvním odpadem, protože je mi na blití jen když omylem vidím půl okem ukázku na porotu nebo co to je kurva za zkurvený zmrdy. Nasrat do držky všem buzíčkum co na to čumí s pérem v ruce a trest smrti pro tvůrce a vystupující. Ty kurvo vole,tak nečum a skoč do zdi! ()

..Lucas.. 

všechny recenze uživatele

Moc nemusím formát Hlasu, většinou mě baví jen Výběry naslepo a potom je to velká nuda. Navíc opětovné angažování katastrofálního Michala Davida naprosto nechápu. Ale přeci jen ostatní koučové tak špatní nejsou, především mě nejvíce překvapil Majk Spirit, který je jedním z nejlepších porotců z podobných soutěží. Marta Jandová je taky fajn, jen by jí to více slušelo, kdyby byla sama. Pepa alespoň občas hláškuje a Dara je takový průměr. Další věcí, co dává Hlasu další plus, jsou soutěžící, někteří jsou opravdu skvělí. ()

Galerie (75)

Reklama

Reklama