Úspěšná show Hlas se vrací! Ty nejlepší zpěváky bude vybírat nová sestava koučů. Do křesel, která se otočí jen za opravdu výjimečnými hlasy, znovu usedne rocker Pepa Vojtek, hitmaker Michal David, ale také přední slovenský rapper a hip-hopper Majk Spirit a na dvojkřesle s jedním jediným tlačítkem usednou Marta Jandová a Dara Rolins. Těšte se na neskutečně dobré výkony! Jděte s námi po Hlase! Moderují Leoš Mareš a Tina. (oficiální text distributora)

nudlis odpad!

Ano, jak už tady někdo psal, pořady tohoto typu jsou k zblití. Nejen kvůli porotě, která mele už asi 10 ročníků to samý a všichni jsou chytrý jak motyka v záhonu. Taky kvůli těm chudákům, co si myslej že jim to změní život. Spoustě z nich ano, bohužel v negativním smyslu - jen se ztrapní v televizi. Celkem je mi jich líto, že mají potřebu tohle dělat a lézt do takové "soutěže". Ale daleko víc je mi líto těch lidí, co posílají SMSky v bláhovém domnění, že něco změní a o něčem rozhodují. Výsledky jsou předem dány a jde jen o to vytáhnout z lidí co nejvíc peněz za SMSky. A tahle sračka si vlastně ani nezaslouží tak dlouhej komentář. Takže palec dolů, kam až to jde. ()

Eisenmann odpad!

Pokud něčemu s nejhlubším přesvědčením dávám odpad a zhodnotil bych cokoliv i jako takřka nejhorší televizní počin ve střední Evropě, byla by to právě tahle fraška, katasrofa... Hnus... Odpad... Zvracel bych. (Platí samozřejmě i pro první sérii.) ()

numan odpad!

Šuby duby hop hop tralala, to sem se zas krásně vysrala. :-P Na dokonalé vystižení "zábavnosti" podobných pořadů stačí obrázek takového toho kosočtverce s čárkou uprostřed. Jen 15 minut zoufalého utrpení během večeře mě málem donutilo vrhnout a začít znova kouřit a už NIKDY nepůjdu NIKAM na návštěvu v době, kdy běží v TV tenhle sranec, ptže hrozí, že se na to taky budou dívat třeba kvůli polodementní babičce. Odpad odpadů krát 100 pro všechny podobné idiotské "reality show". ()

Matesmates

Nikdy nijak zvlášť nesleduji talentové soutěže, kterých je podle mého názoru v poslední době příliš a kam ze sebe někteří lidé chodí jen udělat blbce, ale zrovna na Hlas se docela rád kouknu. Má totiž tu nespornou výhodu, že začíná tam, kde ostatní soutěže končí. První kolo neobsahuje přihlouplé castingy, ale rovnou výběr z těch, co castingem prošli. A není pravda, co někteří v komentářích píšou, pěvecké výkony účinkujících jsou zrovna v této soutěži velmi kvalitní. V rámci podobných show musím hodnotit Hlas, zvlášť díky skvělé hudební stránce, spravedlivě – 70%. ()

Monyfik odpad!

Tak co vyždímáme něco ze sponzorů a reklam, ať máme co do nosíku a píše se o nás v bulváru? Natočíme další díl... ()

DavidDizzer

Velké zklamání, když srovnám s ,,The voice UK". Tam jsou porodci jako Jessie J, Tom Jones, WilliAm, Danny prostě bezkonkurenční, vědí o čem mluví a jsou kvalifikovaní ve svém oboru velmi znatelně. To, že česko/slovenská porota nemá tolik energie vézt tento pořad jako z The voice UK, je zcela jasné a tímto celá soutěž a pořad upadá. Vybavení křesel, studia a ozvučení mě tedy zklamalo, pokud to porovnám. Díky tomu všemu si to nemohu užít naplno s úžasnou energií, kterou narozdíl v anglickém hlase díky tomu všemu vymakanému cítím nepopsatelně několikanásobně více. ()

sedlis

Pro mne jen o malo lepsi nez podobny porad na konkurencni tv diky vice zpevu, mensi estrade nez v x-ku a zajimavejsi porote. Pepa je rockova hvezda, trochu jsem se divil, ze vzal tuhle saskarnu, i kdyz " it's all about money,money..' ale i tak je to pro mne celebrita, jak ma byt. Michal Dejvid toho taky dost dokazal a i kdyz je to Kocka s satnikem od centrifugy, stale se da povazovat za nekoho, kdo muzice rozumi a v porote ma sve misto. MSpirit je pro mne novacek, v zivote jsem ho nevidel, ale po shlednuti tech dvou dilu mi prisel jako celkem sympos a inteligent a hlavne stokrat lepsi nez jeho vypatlanej predchudce a radoby tvrdak Rytmus.Co mi hlava nebere jsou ale ty dve zbyvajici individua. Dcera znameho tatinka, ktera tady nic nedokazala a chvili roztahovala nohy v nemecku spolecne s vypatlanou, umelou a namistrovanou Darinou degraduji uz tak spatny porad na uroven hajzlmísy. Skoda, potencial dobrych zpevaku tady je, jen to okolo - zejmena komentare a vytsupavani dua Darta jsou priserny.. ()