Bejvalka ze záhrobí

Trailer

Max (Anton Yelchin) se chce rozejít se svojí manipulativní a vše kontrolující přítelkyní Evelyn (Ashley Greene), se kterou žije. Naštěstí pro něj zasáhne osud a Evelyn zemře při bizarní autonehodě. Uplyne pár měsíců a Max potká dívku svých snů Olivii (Alexandra Daddario). Nová romance se dostane do ošidné situace, když Evelyn vstane z mrtvých a trvá na pokračování jejich vztahu. (gegina31)

Trailer

Dellamorte

Dlho nepoužívaný Dante sa chopil unavenej látky " return meine liebling from the grave ". Podľa očakávania to nevyšlo, lebo látka vybledla a GremlinJoe ju neprepral. Silně odlišnej zmysel pre humor ( tu a teraz priam sitcom ) pridám degenarační FX, zostavají jen songy a to je na horrorrovú komédiu sakra málo. Leda HBO2 neděle dopoledne. ()

AlistairMir

Láska až za hrob tady platí na 110% bohužel však jen ze strany zombice. Její přítel by se opravdu rád trvale stal jejím EX a naše zombie Ashley tak má problém, že kromě ní se jí rozpadá i vztah a bzukot much kroužících jí nad hlavou také na náladě nepřidá. Dá se proto čekat, že z Alexandry Daddario nebude mít zrovna velkou radost a moc ráda by jí viděla pod drnem ovšem bez možnosti vyhrabání se ven. K dokonalému plánu přidá nápad svého přítele zabít aby spolu mohli šťastně zombit až do smrti...moment...to je blbost...tak až do úplného rozkladu nebo já nevím, jak dlouho hnijou zombíci. Místy kapku vtipné, občas lehce krvavé a většinou ze všech stran průměrné. Hlavní herecké trio v poho ale nejlepší postava filmu je beztak ten poloviční brácha. Tuto hororovou komedii doporučuje 6 zombíků z 10. ()

Goldbeater

Na horor je to příliš komické, na komedii to zas má hodně suchý humor. Úplně chápu, že řada diváků si s tímto snímkem nebude rozumět. Já sám čekal spíše málo, ale nakonec jsem se opravdu velmi dobře bavil. Alan Trezza není kdovíjaký scenárista, je ovšem očividně veliký žánrový fanda a ve spojení s Joe Dantem vytvořili zábavnou poctu hororovým filmům. Nejenže se celým snímkem nesou všemožné popkulturní odkazy, ale téměř v každé scéně můžeme vidět někde na stěně viset filmový plakát či běžet v televizi černobílý horor. Anton Yelchin jako podpantoflák baví, na Alexandru Daddario se dobře kouká a nebyl by to film Joa Danteho bez veterána Dicka Millera. Dokonale mi to připomnělo 80. léta. ()

MightyHal

Nudně natočená komedie o bejvalce která je naprostá kráva a těšně před rozchodem jí přejede autobus a ona se vrátí z mrtvých. Zrovna ve chvíli kdy si náš hlavní hrdina co miluje horory nabrkne stejně smýšlející osobu. Je to prostě fajn, silně odpočinková komedie plná klišé, ale zaobalená do lehce hororvého hávu. Příběh příjemně odsýpá, hlavní hrdina je velký sympoš a celkově i přes nijakou režii se u toho příjemný pobavíte, ale zároveň si řeknete že jste si mohli pustit i něco jiného. Doporučuji všem co mají chuť na romantiku, ale chtějí u toho mít trochu hororu (bohužel skoro bez gore). PS: Tři hvězdy i za song co tam dali a který mám hodně rád ! ()

Lacike

Ten typ filmu u ktoreho mate pocit, ze mali tvorcovia skvely napad, ale uz ho nedokazali poriadne spracovat. Este uvod celkom funguje, ale akonahle sa expriatelka vyhrabe z hrobu, tak nasleduje nasleduje jedna trapna scena za druhou. Skoro to vyzera akokeby sa improvizovalo bez poriadneho scenara. Nikam to poriadne negraduje a nic zaujimave sa tam nedeje. Do konca som to dokazal dopozerat len vdaka sympatakovi Yelchinovi, ale aj tak je to strata casu. Od rezisera Danteho som ocakaval ovela viac. 3/10 ()

• V 11. minutě se mihne dodávka stěhovací firmy Romero & Sons (Moving co.), což je odkaz na slavného hororového režiséra a scenáristu George A. Romera. (Petsuchos)