Reklama

Reklama

Bejvalka ze záhrobí

Trailer

Obsahy(1)

Max (Anton Yelchin) se chce rozejít se svojí manipulativní a vše kontrolující přítelkyní Evelyn (Ashley Greene), se kterou žije. Naštěstí pro něj zasáhne osud a Evelyn zemře při bizarní autonehodě. Uplyne pár měsíců a Max potká dívku svých snů Olivii (Alexandra Daddario). Nová romance se dostane do ošidné situace, když Evelyn vstane z mrtvých a trvá na pokračování jejich vztahu. (gegina31)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (67)

George Stobbart 

všechny recenze uživatele

Chlapíkovi zabije priateľku autobus, no problém zabudnúť dlho nemá, keďže narazí na novú a zaujímavú fešandu, s ktorou má toho spoločného viac. Jeho bývalá však v hrobe dlho nevydrží... aspoň nie sama. Obľúbený hororový hitmaker 80. rokov Joe Dante sa o comeback pokúšal už pred pár rokmi; s obstojným, avšak nie príliš uspokojivým kúskom "The Hole". "Burying the Ex" mu podľa mňa vyšlo lepšie, keďže vo svojom štýle priniesol retro závan toho, čo dnes už nevidieť tak často - nenútenú ľahkosť a chytľavosť hororových komédií, aké sa objavovali práve v rokoch osemdesiatych. Ako už býva zvykom, ide viac o komédiu než horor, takže od toho netreba čakať niečo strašidelné, ale zase to má slušné zombie masky, príjemnú atmosféru a viaceré hororové podpichnutia, ktoré žánrových fanúšikov môžu potešiť. Herecké trio je fajn, natočené je to kvalitne a ja som s tým žiadny výraznejší problém nemal, takže som zvedavý čo Dante predvedie nabudúce. ()

D.Moore 

všechny recenze uživatele

Dovedl bych si představit, že na základě tohoto nápadu vznikne krátká filmová povídka nebo naopak černohumorný sitcomový seriál, ale na plnohodnotný film toho bylo opravdu málo. Joe Dante se do něj snažil propašovat tolik lásky ke klasickým hororům, kolik mohl, jenže s tím plytkým současným scénářem se to dohromady prostě nesneslo. Pár světlých momentů tenhle film sice má, ale dlouho na ně vzpomínat nebudu. ()

Reklama

Dellamorte 

všechny recenze uživatele

Dlho nepoužívaný Dante sa chopil unavenej látky " return meine liebling from the grave ". Podľa očakávania to nevyšlo, lebo látka vybledla a GremlinJoe ju neprepral. Silně odlišnej zmysel pre humor ( tu a teraz priam sitcom ) pridám degenarační FX, zostavají jen songy a to je na horrorrovú komédiu sakra málo. Leda HBO2 neděle dopoledne. ()

DJ Obelix 

všechny recenze uživatele

Joe Dante "vstal z hrobu" a natočil si film, který se nejvíc blíží stylu jeho Gremlinů. Logické lapsy? Pche, vezmi čert. Vše je zde podřízeno tomu, aby film rychle odsýpal a bavil. Ale to se bohužel děje jen chvílemi. Přesto jsem rád, že se Dante vrátil mezi živé a doufám, že se od něj ještě dočkáme i lepších snímků než průměrného Burying the Ex. ()

darkrobyk 

všechny recenze uživatele

Evelyn (A. Greenová) je neuvěřitelně panovačná, majetnická a despotická žena, která je protikladem svého přítele Maxe. Zde ovšem pravidlo - protiklady se přitahují - zrovna nefunguje. Když se s ní Max konečně rozhodne na popud nevlastního bratra rozejít, zasáhne vyšší moc v podobě autobusu, jenž život Evelyn rázně ukončí. Jenže zasáhne ďábelská magie, kterou oba podcenili, a Evelyn se vrací zpět, aby si vzala, co jí patří. Zbavit se jí a být s krásnou Olivií, co se Maxovi připletla do cesty, nebude jednoduché. Zombie mají totiž rády hlavně mozek... Tak trochu variace na Smrt jí sluší se rozjíždí až po půl hodině s návratem mrtvé přítelkyně, okolo níž neustále krouží moucha. Další zajímavostí je, že zombie mají mnohonásobně větší sílu, než v předsmrtném životě, a tak Maxův boj na pěsti je předem odsouzen k nezdaru. Celkově chybí snímku více šťávy, i když na krev samozřejmě dojde, vtipné je i dávení balzamovací tekutiny. Průměrná zábava místy zajiskří, potěší připomenutí Ramones a samozřejmě množství odkazů na řadu filmů v podobě plakátů, hudby i samotných ukázek (Planeta upírů, Jáma a kyvadlo, Tarantule, Plan 9 From Outer Space, Noc oživlých mrtvol, The Satanic Rights of Dracula, La frusta e il corpo, Putovala jsem se Zombií a mnoho dalších). ()

Galerie (20)

Zajímavosti (1)

  • V 11. minutě se mihne dodávka stěhovací firmy Romero & Sons (Moving co.), což je odkaz na slavného hororového režiséra a scenáristu George A. Romera. (Petsuchos)

Reklama

Reklama