Starobylá voodoo kletba rozpoutala masakr v bažinách. Skupina přátel se na výletě stává kořistí zmutovaných hadohlavců, kteří se dokážou pohybovat stejně dobře na suchu i ve vodě... V bažinách Louisiany v okolí Blackbriar se stále něco děje. Tentokrát tu havarovalo nákladní auto převážející neobvyklou zásilku, geneticky upravenou asijskou rybu jménem hadohlavec. Tento živočich je postrachem vod, které obývá. Agresivita, žravost a schopnost pohybovat se stejně dobře ve vodě jako na suchu mu dávají vysokou šanci stát se dominantním druhem v prostředí, které obývá. To zakrátko na svou kůži pocítí i místní obyvatelé. Skupinka přátel, mezi kterými je i Chris, syn místní rangerky Carlin Hardin, se vydala lodí právě do míst, kde se nehoda odehrála. Když se začnou množit zprávy o útocích záhadných tvorů, vypadá to, že bažinu zasáhla starobylá voodoo kletba. Carlin však nehodlá dopustit, aby se její syn stal potravou pro ryby. (TV Prima)

Rooseman

Když člověk pomine nepříliš úchvatné triky a debilitu nápadu "hadoryb", které po souši běhají podle záběrů tak minimálně 40 km/hod, je to dobré. Herci zahráli na budget filmu dost nadstandardně a i některé zvraty mě velmi příjemně překvapily (spoiler viz záporák mezi partou mlaďasů, který svým sobectvím dokonce zabil kamarádku konec spoileru). Já bych to zas tak špatně neviděl. Není to na detailní podívanou, ale když si u toho člověk třeba uklízí, je to úplná pohoda. ()

johnsnow

Pičovina ale kvôli pekným babám som to jedno pozretie dal a okrem nich uznám i to, že zabitia sú dosť krvavé aj ke´d tá krv je CGI nekvalitného stupňa ()

Kushina odpad!

Nejvíce mě na filmu pobavilo to, když jsem se otce zeptal jak se ten film jmenuje. Jeho odpověď byla: "nějaký dutohlavci nebo co". :D Si říkám že dutohlavci to spíš režírovali. Hodnotit se zde dá jen ta prsatá kočka. Jinak odpad. Hodně smíchu málo filmu.5% ()

Chaloupek

Vynikající hnůj. Je tam ale všechno co by jste v “E” kategorii čekali a chtěli. Všeho ranec - neherci, nekamera, netriky, nescénář, nerežie a především neschopnost. Žasnul jsem téměř v každém záběru a napjatě jsem očekával každý (smysl vůbec nedávající) dialog. ()

Zaba odpad!

Tohle hodnocení jsem nikdy nedala... až do teď! Ani nevím, co k tomu napsat, jak to bylo tragický. ()

JC_Gucci

Tomuto filmu se nedaří dostat do kategorie "tak špatný až je zábavný" pro které si nechávám hodnocení "odpad". Toto je jen ztráta času. Efekty na úrovni MS Paint, neexistující herecké výkony a žádná krev, nebo sex, které by mohli divácky zážitek zachránit. ()

hovnocuc odpad!

no jako teda musim říct, že větší sračku jsem asi eště neviděl... mírně nalitej, tak si řikám, že to zkusim, ale tolik alkoholu, abych z toho něco měl, vypít nedokážu... na pikaču je tam uplně všechno (snad kromě plavek a koz jedný z těch holek, ale na to máme jiný filmy)...klobouk dolu... ()