Mladý šlechtic d'Artagnan opustil rodné Gaskoňsko, aby se v Paříži pokusil vstoupit do sboru královských mušketýrů, sloužících králi Ludvíku XIII. Už cestou se však střetne v souboji s neznámým šlechticem, který by ho porazil, kdyby nezasáhl vychytralý Planchet, jehož pak vděčný d'Artagnan přijme do svých služeb. Když pak v Paříži opět pronásleduje neznámého šlechtice, dostane se postupně do sporu se třemi mušketýry Athosem, Porthosem a Aramisem, kteří ho postupně vyzývají k souboji... (oficiální text distributora)

Izzetman

Jeden z filmů, na kterém jsem vyrůstal. Žádné jiné zpracování Třech Mušketýrů neuznávám. K některým filmům atmosféra a chování lidí poloviny 20 století prostě patří a dneska už něco takového nikdo nevytvoří (což velmi chybí především pohádkám). ()

MayB2

D'Artagnana bych nazvala všelijak, jen ne sympaťákem. První část tohoto zpracování se alespoň ještě docela drží knihy, druhá je katastrofa. ()

ferika

Je to francuzske. Robit si prdel z armady, vrchnosti aj sam zo seba! A do toho natlacit dej z predlohy a spravne to podat. Trochu podla aktualeho francuzskeho stylu 60-tych rokov. Mile herecke obsadenie. T'Artagnan nema sice cas prerodit sa z placheho vidiecana na tvrdeho musketiera, ale cas jeden a pol hodiny je neuprosny, musi ist hned tvrdo na vec. Tak to prehliadneme, aj takyto zovialny drzak sa mi celkom paci. Keby som to nekonfrontoval priamo s literarnou predlohou, tak by mi to vobec nevadilo. A pro pos - pri tomto filme som pochopil, co znamena, ze "pomsta je sladka!" Jezisi, nepoznate niekoho, kto by sa mi pomstil kazdy den, tak ako Mylady D'Artagnanovi? ()

audrey.ley

Zatím nejvěrnější adaptace Dumasových Třech mušketýrů jakou jsem viděla. Opravdu moc se mi líbí, že tato verze na rozdíl od svých následovatelů nijak nepřikrašluje charaktery oněch čtyřech chlapíků s kordy a z kardinála záměrně nedělá ještě většího padoucha než je. Představitelky Constance a Mylady jsou opravdu překrásné a vůbec se nedivím, že kvůli nim tolik mužů přišlo o hlavu. Šermířské souboje už na mě v dnešní době působily spíše směšně, než aby ve mně vyvolávaly nějaké napětí. Rozhodně film o Třech mušketýrech, který stojí za zhlédnutí. ()

macherano

Dokonale uz dlho som nedal plny pocet ale tato dvojdielna historicka francuzska zanrovka si to zasluzi krasne herecky na cele s Milady a dej ktory ma stale co ponuknut aj po rokoch nestratil vobec nic zo svojho sarmu ()

Ziral

Naprosto jedinečná verze. Pouze nechápu, z jakého důvodu se film znova předaboval z absolutně skvělého dabingu na tento paskvil, včetně nesmyslně změněných dialogů. Mladistvé hlasy naprosto kazí celkový dojem D´Artagnana, včetně milady i krále. ()