Hawaj

Todleto smrdí takovým tím fajn filmem z New Yorku a taky že je. Robert se kření co to dá a všechno je fajn a to mě začíná srát. Parchant z Mysu hrůzy mu šel líp než chápavej empatickej děda z kterýho se vyklube pěknej mentor. Ubulená Hatawejka mě taky moc nebaví. Asi to mělo bejt další Lepší už to nebude, ale není. Todle je takovej ten film jak k sobě daj dva nesourodý lidi, nechaj vás se do nich vžít a vy je úplně vidíte spolu, tak vám je ty filmarli k sobě šoupnou. No prostě řemeslo a žádný vzrůšo. Rene Russo už je teda stará babka, bejvala to větší dračice. Snad první film kde ta fiktivní firma má konečně pěkný logo. ()

sans.sourire

Film se mi neskutečně moc líbil a velmi mne zaujal. Obsahoval nespočet myšlenek, které sice zpracoval s americkou nadsázkou, ale mile. Dosti z nich stálo nad zamyšlení. Anne Hathaway mi přijde velmi sympatická a tato role mě překvapila, v kladném slova smyslu. Musím říct, že film krásně plynul a stále jsem se těšil, co přijde dál. Vztah mezi Benem a Fionou mi přišel roztomilý a pěkný. Stážista ve mně vyvolal spousty pocitů a opravdu se mi líbil. ()

Ukrizku

Taková dávka altruismu a slušnosti vede k mé naprosté spokojenosti - ano k přízemnímu a pohodlnému pocitu. Jenže od spokojenosti je jen kousek ke štěstí, tak proč si to nepřiznat. Uznání kvality může být klidně ovlivněno aktuálním duševním rozpoložením, je třebas řešením únavy, může terapeuticky působit na zážitek konfliktu... Prostě mi sedl a moc. Líbil se mi Benův výraz a jemnost disciplinované Jules. Uspokojila mě obhajoba mentálně zdravé seniorské subpopulace. A mechanické telefonáty s matkou jako by byly moje. Nic jsem naopak nečekala od parkové narozeninové párty a nakonec se žádné klišé nedělo, Ben byl tak kouzelně asertivní, že by se podle jeho projevu dala školit emoční inteligence. Zkrátka v tuto chvíli hodnotím jako salutoryfilm. Nemám ve zvyku hodnotit hodnocení jiných, ale takový vztek nad projevy zdvořilosti spíš vypovídá o hostilním zaměření kritika nežli o jeho filmovém vkusu. ()

Pete

Klasický feel good filmeček, které se dneska už moc netočí. Odehrává se v paralelním světě, kde jsou na sebe všichni hodní, venku jistě pobíhá Tom Hanks, Meg Ryan, a z podobného těsta je i pohádkový dědeček De Niro. ()

Nightmare89

Myslím si, že tento snímok dokonalo zapadá do kategórie filmov, pri ktorých čítanie komentárov dokonalo odhalí život každého z nás. Za seba to teda vidím alibisticky za 3. ()

helrohir

Do tohto filmu som sa púšťal s pocitom, že sa dobre zabavím, ale nakoniec z toho bola len taká soft komédia, kde ma skutočne pobavilo len pár scénok. Film sa tak skôr zameriava na každodenné problémy emancipovanej ženy na vysokom poste, rieši jej súkromné problémy a v konečnom dôsledku je príbeh až príliš banálny. V závere sa už veľmi tlačí na vzťahové emócie a v podstate zisťujem, že tu celý čas chýbala aspoň nejaká doplňujúca dejová linka, ktorá by dokázala hlavnú dejovú líniu niečím ozvláštniť. Ako celok však film držia nad vodou obaja hlavní aktéri, či už charizmatický Robert, ale aj sympatická Anne Hathaway. Ich spoločné scény a dialógy väčšinou dokážu niečím zaujať a sú tak jedny z mála pozitív na celom filme. 50%. ()

MartinTerran

Čekal jsem prvoplánovou komedii, ale dostal jsem celkem kompletní příběh i se smutnými situaceni ze života. De Niro hraje výborně a i Anne hraje dobře. Hodnocení: 67/100. ()

Heyyy

Strašný, nudná pohádka, která ovšem cílila na koho? Dospělí jí neuvěří a děti by u toho usnuly... Zkrátit o půl hodiny, ubrat na image "ctnost sama" pokud jde o De Nira a možná by to přihodilo hvězdu. Vtip taky na nule, zasmála jsem se jen jednou, a to je na komedii málo. 1,5* ()

JosefTomas

Film s velmi pozitivní náladou a zároveň i s vážnými a pro život typickými problémy. Naprosto neodolatelná Anne Hathaway a výborný De Niro z tohoto filmu dělají naprosto výjimečnou záležitost, která sedne kde komu a rozhodně vám zlepší náladu. ()

marek29

Hodně příjemná oddechová záležitost :) doporučení za fajn lehkou úsměvnou komedii o přepracované mámě z NYC 🗽 ()

ostravak30

Nancy Meyers točí milé filmy, to bez pochyby. Ale Stážista je opravdu výjimečný film. Přiznám se, že jsem absolutně nečekal, s jakou lehkostí si mě získá. Dělal to pomalu, nenápadně, ale krásně. Jsem moc rád, že role ve filmu byla svěřena právě Robertu De Nirovi a ne Jacku Nicholsonovi, kterého mám ale jinak ve velké oblibě. R. De N. zde byl naprosto okouzlující a představil nám starý svět, starou školu, která ale nemusí být vždy k zahození. Oblek, vstávání, gentlemanské chování, životní rady a hlavně optimismus a zcela jiný náhled na svět. Senioři totiž už ví, co je v životě důležité a že to není jen práce. Tu poradí, tady pomůže a to i přesto, že neumí s moderními technologiemi. Stážista je úžasný, pohodový film, s parádním obsazením, místy dojemný, o životě, který mě totálně dostal. ()

PlysovyMacko

Optimisticky ladený film bez výraznejšieho deja alebo konfliktu. Hlavným prvkom je priateľstvo nesúrodej dvojice mladej šéfky a staršieho stážistu. Filmu chyba lepší vývoj postáv a nechápem hyperaktivneho deda Bena, ktorý nevie odpočívať a furt musi niečo robit. Tento typ filmu mi toho moc nedal. ()

Jadro

Veľmi nevtieravo a milo natočený snímok. Trošku to prehnali s rodinkárstvom a natiahli líniu, inak to ubehne pomerne rýchlo. Záver trošku unáhlený a nepresvedčivo "natlačený" s minimálnym efektom. Robert je fantastický a nemal jedinú chybičku v celučičkom priebehu. Anna zahrala takisto šéfku ako sa patrí, no najviac vynikne pri emočných scénach - z roka na rok je lepšia a lepšia /no aj tak jej to najviac pristane v latexe :-) / ()

m.xFuck

Příjemná komedie s nestárnoucím DeNirem a hezkou Anne Hathaway. Hlavně byl humor skutečně humorný a ne trapný, což je u americké komedie potřeba zdůraznit. Škoda toho opravdu nereálného konce, který šustil papírem jak hromada toaleťáku. --- Tak co? Už jste to rozjeli vy vyjebaní čuráci? ()

Centime

I přesto, že se De Niro nejednou octnul v trapné situaci, celkové vyznění ani trochu trapné nebylo. Skvělá oddechovka nic tomu nechybí, jenom trochu přebývá asi půl cisterny slziček. ()

a0001 odpad!

Čistý, pózerský, neprirodzený, preafektovaný brak. Všetko je príjemné, kulové, trápnučké, dialógmi úbohé, plytké ako okraj rekta, hrajúc sa na dojemne duchaplný, vtipný, životný údel penzistu. Akože autenticky reálne presne ako jednorožec s princom Kakulom nesúc ho na rohu. Hollyuuud. Vyšpičkovaná umelina. Hathaway nemôže zrejme ani stvárniť inú postavu, ako verne sarkastickú, preafektovanú, neprirodzenú pinčeznu. A tie melódie milučké.. "ťuťulinkyμťulinky" juju. Doteraz som netušil ako niečo milé môže byť zároveň násilné. Ten film je teror. ()

Facerr

Za čtvrtou hvězdu může hlavně díky De Niro, kterej jako vždy exceluje. Příběh, přestože jsem čekal bídu, docela odsejpal, i když nikdo mi nenamluví, že je taaak busy. Tyhle masérský postoje, o tom jak se někdo nestíhá přes den ani najíst, protože prostě nemá čas, mi přijdou jako pokrytectví na entou. Pro účel filmu ale vyhovujou. Škoda, že tady byl tak zabitej konec. ()