Borrtex

Dosti nadprůměrné oproti mému očekávání. De Niro v podobě dědka stážisty seniora, který půjde dělat k vymóděné Hethaway se mi ze začátku moc nezdálo. Ale kupodivu to vše docela dobře klapalo. Ve skutečnosti to vlastně hrálo na výbornou. Herci byli v pohodě a nejvíce na mě asi zapůsobilo to celkové originální, možná až rodinné pojetí celého nápadu. Taková dosti zvlášní neortodoxní metoda natočení filmu z profesní branže osvěžena mnoha zajímavými prvky kupříkladu z osobního života romantického dramatu, které doma hlavní hrdinka v závěru filmu prožívala. Nebylo to tedy čistě z pracovního prostědí, ale díky scénáristicky dobře promyšlenému zpracování tam bylo mnoho dalších zajímavých, barvu dodávajících vtipných a rozmanitých scének. Jsem příjemně překvapen! ()

GeusX

Milá a pohodová komedie. Komedie tedy jen opravdu zlehka, jen tak, aby vykouzlil občasný úsměv na tváři, ale milý a pohodový - to je nejvýstižnější. ()

Caszidy

Solidně ztvárněný střet generací a z něho vyplývající humorné a někdy ne až tak humorné situace jsou hlavním pozitivem snímku, vedle klasika De Nira, úsměvu Hathaway a té party okolo. Film však strašně sráží typická hollywoodská šablonovitost tohoto žánru a drtivě přeslazený závěr. ()

Johny_fork

V rámci žánru americké rodinné komedie patří k tomu nejlepšímu, co jsem za poslední dobu mohl vidět. Robert De Niro je v tomto snímku v mimořádné formě. ()

Pink.Panther

Svým způsobem úděsná marcipánová pohádka s kýčovitě podaným sociálním podtextem. Koukatelnost zajišťuje profesionální filmařina brooklynské produkce, status feel-good movie a hlavní herecké duo._____V USA řeší zřejmě inverzní problém jako my zde. Každý den čteme v náborové inzerci tytéž texty: starý dynamický kolektiv hledá do svého středu nové zkušené pracovníky. Nebo jsi starý, máš chuť učit se nové věci pojdˇ pracovat k nám nebo hledáme zkušenostmi nabité prošedivělé lidi přidej se do našeho starého týmu. Pokud člověku není přes 50 v práci si ani neškrtne. Prošedivělí lidé se spoustou pracovních i životních zkušeností mají zkrátka u zaměstnavatelů logicky přednost. A tak paradoxně mladí odcházejí do předčasného důchodu, aniž by kdy začali pracovat. Tomu říkám kapitalismus deluxe! Produkce: Waverly Films ()

JohnCZ

Hodně příjemné překvapení. I přes to, že nejsem fanda Anne Hathaway, tady se mi líbila, stejně tak Robert De Niro, který posledních pár let dědkovatí do velice příjemného dědouška a tyhle role gentlemanských mentorů s nesmírně upřímným pohledem a laskavým úsměvem mu hodně sedí. Na Stážistu se velice dobře dívá a ačkoli je to utopická limonáda sladká jak cecek, je taková příjemně lidská. ()

tomeš

Zklamání, protože Nancy Meyers umí psát i režírovat líp, viz její čtyři předchozí fláky. Všechny se záslužným tématem seniorů, ale pojaté jinak. Asi se nebraly tak vážně. A to přitom ten nápad vypadal docela slibně! ()

corpsy

Nieje to len dôkaz, že De Niro zahrá všetko, že Hathawajka budé krásnou v každom jej filme, že Myersová stále vie napísať a zrežírovať rom-com, ale aj dôkaz toho, že tie romanťáky nemusia byť iba výplachom a môžu mať aj ducha. Tak, ako v tomto prípade. ()

SlecnaSmilly

Takže Stážista je pohádka a já jsem na pohádky vysloveně naštvaná, protože mi vnutily představu přešlechetného prince na bílém koni, kterej mě bude milovat až do skonání světa (I když dost přiberu a začnou se mi objevovat vrásky, což mám rozhodně v plánu). Tedy na něj čekám a už začínám být ve věku, kdy to přestává být vkusné. Tenhle film tedy není o hledání toho pravého, tak hrozný zase není, ale u některých motivačních dialogů mi vysloveně krvácely uši. Jinak samozřejmě Robert De Niro je boží a super a Anne Hathaway to tam, ač to jako správná závistivá žabka nerada přiznávám, moc sluší, nicméně jediným momentem, kdy jsem ze sebe vydala zálibný povzdech, byl záběr na Robertovu čistou šatnu, ta má není takhle naklizená ani v případě, kdy tam strávím s prachovkou dva dny. Jo, a kdo v tom filmu najde dějovou linku, tak ať mi dá určitě vědět, i přesto, že jsem příběhu věnovala všechnu svou pozornost a výjimečně jsem opustila od střílení popkornu po nesympatických lidech, tak jsem tam nenašla ani náznak zápletky, bohužel. ()

Peterssen

Taková pohodová lehká nenáročná pohádka pro dospělé. Vysoká koncentrace optimismu může pro někoho být až nepříjemná, ale pokud se chcete po nedělním obědě natáhnout a nechat se pohladit po duši - je to určitě dobrá volba. De Niro jako postarší charizmatický gentleman s obrovskou chutí do života je skvělý, i když někdy až neuvěřitelný (ale jak jsem zmiňoval, osobnosti ani děj nemají v tomto filmu být složité). ()

Marsik

Hodně příjemný film, opravdu. Bodl mi a v tom to je - pokud budete na dvojici Niro+Hathaway naladěni, dostane se vám duši hladící film, kde se často zamyslíte nad vlastním životem. Doporučuji. 75% (with J.) // (12.5.2018) NOVA - Stále fajnový snímek, který potěší a pohladí. 75% ()

DEXTER099

Stážista je vkusná komedie ,která ve vás zanechá pocit,že věk je jen číslo a pozitivně naladěn stojí za to.Parádní výkon Roberta De Niro stojí taky za zmínku.Pokud máte náladu na dobrou komedii bez kanálního humoru tak vřele doporučuji.Za mě celkově 85% a pět hvězd. ()

spaceboyCZ

Komedie, kterých je méně a méně..žádný kýč, žádné nechutnosti, stará dobrá poctivá práce. A De Niro dává Anne pořádně na frak, nejen po herecké stránce, ale taky svou rolí..koneckonců, tak trochu jiný pohled na věc a ka Devil wears Prada z jiného úhlu pohledu. ()

hous.enka

Jules založila úspěšnou firmu, její manžel je doma na mateřské a ona se snaží zvolnit a uspořádat si priority. Tak vnímám děj zpětně po zhlédnutí filmu. Anne Hathaway i Robert De Niro jsou sázka na jistotu a oba své role hráli výborně. Kdo mě strašně prudil už od začátku, byl Julesin manžel Matt. Brrr. Stážistu vnímám jako parťáka k Ďábel nosí Pradu: je střízlivější, obyčejnější, ale oba se mi líbily a oba spojuje Anne Hathaway. ()

maddy

Príjemná good-feeling-ovka. Snáď okrem jednej scény s pokusom o zmazanie e-mailu ani nie veľmi komédia, ale inak nanajvýš sympatická oddychovka, ktorá nemôže snáď nikoho uraziť. Len škoda, že Meyers je taká rutinná režisérka a nedokázala to povýšiť na niečo viac. Síce tu nič nekazí, ale ktokoľvek zručnejší by tomu dokázal dodať aspoň malý presah a vyťažiť z toho generačného kontrastu dvoch postáv omnoho viac. Okrem pár očakávaných scén s tým však Meyers výrazne nepracuje a možno sa až priveľmi drží maximálne jednorozmerných postáv (taký De Niro je po celý čas onen dobrosrdečný deduško bez akejkoľvek povahovej odchýlky počas dvoch hodín stopáže) a klišéovitého vývoju deja so zbytočným finále, ktorý chce príliš chcene dolovať emócie. Preto ani s hodnotením nemôžem nijako vyššie. Chémia medzi De Nirom, ktorý je po tých rolách namosúrených starcoch z posledného obdobia veľkým sympaťákom a Anne Hathaway funguje na výbornú, ale Intern je často až priveľmi prikrášlenou story v nie veľmi realistickom svete (aj keď sa na prvý pohľad tvári „ako z bežného života“), kde nakoniec všetko dobre dopadne a všetci žijú happily ever after. Ale tak občas aj takéto obyčajné filmy na pozdvihnutie nálady treba, hlavne pokiaľ po celý čas ničím neurazia a toho „cukru“ je v nich tak primerane. CELKOVO: 3* (6/10) ()

agentmiky

Roberta De Nira mám spojeného spíše s akčními filmy,ale v tomto komediálním a trochu romantické filmu zahrál výborně.Moc rád americké komedie nemám,neboť se většinou nevydaří podle mých představ,ale Stážista se docela povedl.Bylo zde pár velmi vtipných situací a momentů,které se mi líbily.Herecké obsazení bylo taktéž dobré,zejména tedy Hathaway s De Nirem.Konec mi přišel už trochu moc "happy endovský",ale jinak to šlo.DOufám,že De Nira uvidím ještě v nějakém trháku.Stážista si ode mě odnáší 70% ()

Adasin

Nejdřív jsem si říkala, že to vlastně není tak hrozné jako ty nesmírně iritující upoutávky, které ve mě vyvolávaly pocit, že půjde o skoro úchylnou romanci. Jenže pak jsem si uvědomila, že je mi vlastně "úplně volný," co se tam stane a jak to vůbec skončí. Proč to vlastně natočili? Aby to Nova mohla dávat v hlavním vysílacím čase? 3/10 ()