poster

Želvy Ninja 2

 • USA

  Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows

 • USA

  Teenage Mutant Ninja Turtles 2

  (neoficiální název)
 • Hong Kong

  忍者龜: 魅影突擊

 • Čína

  忍者神龟2:破影而出

 • Slovensko

  Ninja Korytnačky 2

 • Nový Zéland

  Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows

 • Austrálie

  Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows

Sci-Fi / Dobrodružný / Akční / Komedie

USA / Hong Kong / Kanada / Čína, 2016, 112 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hitman_47
  **

  Vemte všechno, co bylo skvělé na jedničce a hoďte to do hajzlu. Pokud čekáte akční nahláškovaný nářez plný skvělých bitek jako od Jackieho Chana, tak se raději znovu podívejte na jedničku. Tady budete mít hodinu a půl velice trapných, ultra dementních keců (neříkám, že jednička nebyla dementní, ale tam to holt přehlušovala tuna skvělé akce ... tady tu hnusnou akci přehlušuje tuna demence a trapnosti). Ten zbytek tvoří digi bordel ... jo a na jakékoliv ninjutsu taky rovnou zapomeňte, když už se tu někdo má mlátit, tak je to buďto v off screenu, nebo je tu jeden obrovský a skoro nepohyblivý enemák, na kterého želvy prostě jen skáčou ... když tak přemýšlím, tak dvojka by se spíš měla jmenovat Teenage Jumping Turtles, jelikož tu vlastně v těch pár akčních scénách jen skáčou a hází hlášky, kterým se uchichtnou tak maximálně děti do 10 let. Liebesman chybí a Casey Jones přebývá ... ten týpek je tak otravný neherec, že v oné neherecké disciplíně předčí i Megan Fox (ale jsem si jistej, že v reklamě na Calvin Klein strašně válí). Upřímně doufám, že dalšího filmu už se nedočkáme.(2.6.2016)

 • Spiker01
  ****

  U prvního dílu jsem si hodně stěžoval na jeden velký kalkul, kterým Želvy ninja bezpochyby jsou. Nevím proč to odnesly zrovna ony, když takhle vypadá v podstatě každý moderní blockbuster a dvojka není vyloženě lepší, pouze nabízí více téhož a jestli něco stojí za to, tak jsou to bezpochyby triky, kterých je film doslova nasáklý už z principu 4 renderovaných želváků a kdyby mi někdo řekl, že ten film stál dvojnásobek, nedělalo by mi problém tomu věřit. Zatímco my měli tak maximálně seriál a na tehdejší dobu podobně ujetou sérii filmů s chlápkama v kostýmech, tenhle film musí mladší diváci prostě milovat. Přitom nenabízí absolutně vůbec nic, co by dělalo film filmem stojícím na vyprávění a příběhu, nýbrž jeden velký sladký popkorn s 3D máslovou příchutí, který ani na chvilku nepoleví a servíruje jednu zpomalovačku za druhou. Na druhou stranu si korytnačky na nic nehrajou a jelikož nejsme ničím oklamáni, nemám s vizí tohoto bijáku žádný problém. Jen ten Tyler Perry by mohl brát vážnější role jako v Gone Girl a ne se jen převlíkat za ženskou nebo random potrefený profesory. PS : Umělecké titulky jsou vážně super! ... 7/10(8.9.2016)

 • stOKYi
  ***

  vrátenie starých klasík, vrátenie toho čo som mal tak rád keď som hltal kreslený seriál ako decko. A to všetko niekoľko krát znásobené oproti predchádzajúcim filmom o karytnačkách. Bohužiaľ, teraz som už veľký chlapec a naivita príbehu a akčných scén mi nedovolí dať väčšie hodnotenie. A hlavne, malo to humor ako v seriály.(7.1.2017)

 • Vishnar
  ***

  Začnu tím, že někdy mám chuť pustit si Bergmana nebo Rivetta, abych se podíval na nějaký nemainstreamový snímek.... a někdy holt je chuť pustit si biják s mutantníma želvama, jak jí pizzu a kopou zadnice mutantního divočáka a nosorožce, zatímco kolem lítá mimozemský mozek ve svém brnění. Tohle je film, od kterého se nic neočekává. Tohle je film, kdy člověk může na necelé dvě hodiny vypnout a buď se bavit na stejné vlně nebo ne. Já se bavil. Viděl jsem jedničku, čekal jsem něco podobného a to jsem dostal. Takže ani nehaním, ani nechválím. Prostě odpočinek s hrdiny mého dětství.(2.1.2017)

 • JJ.Gibson
  ***

  Mám podobné pocity jako u jedničky, je to zábavné, ale není to skvělé! Chování želv je zachováno, ikdyž Leo toho moc nenamluví. Přidání Rocksteadyho a Bebopa potěší. Přeobsazení Trhače moc nevadí, ale v prvním dílu mi přišel temnější, zde vystupuje jako klasický badass záporák. Výborné cameo Kranga, z toho šel fakt strach! A jako tečku na závěru Megan Fox, ta holka se stále úplně na April moc nehodí, ale pořád je to taková ozdůbka :) Co se týče příběhu, tak za mě ano, přemístění Technodromu z Dimenze X v pořádku, ale vyobrazení je malinko kostrbaté a místy nedotažené. Malinko je škoda, že 70% srandy dělá Michelangelo, 15% Ralph, 10% Donatelo a 5 Leonardo. Přeci jen v seriálu dokázali být vtipný všichni podobně a výborně se doplňovali. To bych do příště trochu vylepšil. Za mě, hezčí průměr...(13.11.2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace