Reklama

Reklama

Želvy Ninja 2

  • USA Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows (více)
Trailer 7

Želví nepřítel číslo jedna, krutý Asiat přezdívaný Trhač, právě zdrhnul z vězení, kde měl dost času na to, aby vymyslel plán, kterým by se zelenými mutanty srovnal skóre (právě oni se velkou měrou podíleli na jeho zabásnutí). Kvůli jeho realizaci se spojí se šíleným vědcem Baxterem Stockmanem, který vyvinul speciální mutagen schopný přeměnit člověka na zvíře. Prvními dvěma pokusnými králíky se stanou rabiáti Bebop a Rocksteady, dříve dva oškliví chlapi, teď ohavný kanec a nosorožec. Oba se samozřejmě okamžitě pustí po stopě želvích bratří, ačkoliv ti jim jdou naproti, protože: „Když může ta látka proměnit lidi ve zvířata, proč by nemohla zvířata proměnit v lidi?" Tahle otázka některé členy želvího společenstva poměrně silně vzrušuje. Brzy ale budou mít úplně jiné starosti, protože do zástupu výše uvedených nepřátel se záhy přidá zástupce velmi naštvané mimozemské civilizace, který si říká Krang. Navzdory svému legračnímu vzezření je to ukrutný prevít, takže zelení bratři budou nakonec rádi, když v boji proti zlu po jejich boku stanou osvědčená reportérka April O´Neillová a mladý rebel Casey Jones, který to s hokejkou a pukem umí jako Jarda Jágr s tím rozdílem, že Casey se netrefuje do branky, ale do lidí. Bude to bitva, jakou svět neviděl, snad během ní borcům v krunýři nevystydne pizza... (CinemArt)

(více)

Videa (16)

Trailer 7

Recenze (337)

Wysch 

všechny recenze uživatele

Ne, ne, ne, ne a ne. Prostě ne. Dostali jsme do rukou / očí podobnou sračku jako třetí želvy z roku 1993, a to už je co říct. Želvy miluju, ale tady prostě nejde říct nic na jejich obhajobu. Odsral to i Stephen Amell, protože tyhle želvy jsou napsaný vymaštěným párem infantilních hulibrků. Zlatej Liebesman, protože i ty jinak celkem dobré akční scény z 2014 jsou zapomenuty. Tadyhle prostě není nic, jen stejně otravná Megan Fox (hlavně, aby nezapomněla ukázat plochý bříško!) a podobně vymaštěnej scénář. Režisér je totální amatér, kameraman se možná snaží, ale vlastně nemá co snímat. Všechny postavy na plátně jsou totálně dementně napsaný, vedou totálně dementní dialogy a nejhorší je prostě to, že to museli psát dva vyhulenci. Tenhle "film" je složenej jen z blbých dialogů a expozic. "Když neuděláme tohle, stane se tohle, a když se tohle stane, potom se stane tohle." To snad není možný předpokládat, že na film půjdou diváci s průměrným IQ 65, aby každá scéna musela být expozicí, nebo ano? Zkrátka ne, ne, ne, prostě tenhle "film" ne. Do kina nechodit. 69% v době psaní komentáře? Za co? ()

Kothy 

všechny recenze uživatele

Želvy Ninja jsou zase zpátky. Přišlo mi to lepší než 1. Tentokrát mají proti sobe nového nepřítele a nezachraňují jenom New York, ale celou Zemi. Díky mutantům Rocksteadymu a Bebopovi je akce hned zajímavější. I když možná je tam až moc těch zpomalovaček. Efekty jsou opět skvělé, prostě zábava pro děti. Nesmí se u toho moc přemýšlet. Megan Fox jako April O'Neil je sexy jako vždy. Potěšila mě i přítomnost Stephena Amella v roli Caseyho Jonese. Škoda jen, že nedostal víc prostoru. O produkci se opět postaral Michael Bay. Jsem zvědavý, jestli bude další díl. "Co by udělal Vin Diesel?" :D ()

Reklama

Rocky88 

všechny recenze uživatele

Avengers meet Transformers. Je potřeba položit si otázku, co člověk vlastně očekává od filmu, kde se zmutovaný želvy snaží zastavit Japončíka s traumatem, který se spolčí v Dimenzi X s mluvícím mozkem, aby ovládli svět a k tomu si přizve dva bezmozky, ze kterých udělá prase a nosorožce. Je to stejně praštěné jako seriál, ale ten měl alespoň své kouzlo. To kouzlo nepostrádal ani první díl, ten druhý je ale infantilní až hanba, navíc plný strašně nepotřebných a natahovaných scén. Alespoň akce není mdlá (ale ninjutsu tam moc není). ()

Frajer42 

všechny recenze uživatele

Opět se mi dost líbila veškerá akce, ale absolutně u mě nezafungoval humor. Zřejmě se jedná o snímeček situovaný hlavně pro to nejmenší publikum a dovedu si představit, že nejmenší publikum skutečně může být po filmové stránce uspokojeno. My starší a moudřejší máme prostě smůlu. Na nás zbyla pouze luxusní akce, která je naštěstí multigenerační. Zpomalené záběry byly mňam. Už ti 4 plazi se snaží sypat jednu hlášku za druhou a být symbolem vrcholné retardace, tak nač do toho přidávat ještě dva retardovanější členy, kteří posunou pomyslnou laťku vrcholného debilismu do výšin zatím nevídaných. Mimochodem, nemohl jsem si nepovšimnout extrémně rasistického a homofobního odkazu. Proč se musel zrovna chudák nebohý černoušek proměnit v přihřáté prase, když jeho zrzavý kolega se stal solidně vypadajícím nosorožcem? Na Megan se kouká stále stejně dobře. Účast retarda z nejstereotypnějšího seriálu současnosti mě naopak zarmoutila. Celkově je děj dost divný. Už si přesně nevybavuji první díl, ale moje pocity z něj byly rozhodně mnohem vyšší. Záporák zde nebyl vyloženě špatný, ale v závěru jsem čekal určitě intenzivnější nářez. Viděl bych to na pěknější dvě hvězdy. ()

Xmilden 

všechny recenze uživatele

Jednička to u mě ještě taktak ustála a hlavně nepřipomínala Transformery. Dvojka už Transformery bohužel hodně připomíná a výsledek je ten, že hlavní zápletka nudí a nějaký pokus o novou vydělečnou sérii se producentům naštěstí rozsypal pod rukama. Nemyslím si že příštích 10 bude někoho zajímat osudy 4 želvích bratrů. Jednička měla mnohem nápadnější akci. Dvojka už je hlavně digibinec a nic na tom nezmění ani pro mě v dětství hodně oblíbení Rocksteady a Bebob. 40% ()

Galerie (82)

Zajímavosti (9)

  • Když Michelangelo vyleze z kanálu na ulici, kde je zrovna průvod karnevalu, potká chlápka převlečeného za Bumblebeeho. Film tak odkazuje na Transformers (2007), které režíroval Michael Bay a který je zárověň producentem filmu Želvy Ninja 2. (Frantisek.Fu)
  • Auto, ve kterém jezdí Casey Jones (Stephen Amell), je 2016 Dodge Challanger Hellcat. (Karn)

Reklama

Reklama