poster

Želvy Ninja 2

 • USA

  Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows

 • USA

  Teenage Mutant Ninja Turtles 2

  (neoficiální název)
 • Hong Kong

  忍者龜: 魅影突擊

 • Čína

  忍者神龟2:破影而出

 • Slovensko

  Ninja Korytnačky 2

Sci-Fi / Dobrodružný / Akční / Komedie

USA / Hong Kong / Kanada / Čína, 2016, 112 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Mr.Cinephile
  *

  Anděl, 2D s dabingem / V životě mnoha věcí nelituji, tohle je ovšem jiný případ. Na TMNT jsem vyrazil s tím, že zabiji čas před Warcraftem a dalšími filmy, jenže jsem nepředpokládal, že ani když vypnu mozek tak si tuhle slaboduchou rádoby akční hovadinu neužiji. Příběhově hodně infantilní a neoriginální, herci nemají co hrát, unavená akce a děsivě směšný záporák. Viděl jsem horší filmy, ale za poslední měsíce mě nic tak neznechutilo jako právě želvy.(12.6.2016)

 • ConanVJ
  *****

  Já si užil dvojku ještě víc, než první díl. Je zde spousta nových postav, které znám z dětství z animovaného seriálu a jsou vytvořeny opravdu pěkně. Akce je zde víc, vtipných pasáží taky. Celý film má rychlé tempo, takže rychle uteče. Příběh je pěkný a opět může v klidu pokračovat. Efekty jsou opět na špičkové úrovni. Za mě 100% :)(20.6.2016)

 • Spiker01
  ****

  U prvního dílu jsem si hodně stěžoval na jeden velký kalkul, kterým Želvy ninja bezpochyby jsou. Nevím proč to odnesly zrovna ony, když takhle vypadá v podstatě každý moderní blockbuster a dvojka není vyloženě lepší, pouze nabízí více téhož a jestli něco stojí za to, tak jsou to bezpochyby triky, kterých je film doslova nasáklý už z principu 4 renderovaných želváků a kdyby mi někdo řekl, že ten film stál dvojnásobek, nedělalo by mi problém tomu věřit. Zatímco my měli tak maximálně seriál a na tehdejší dobu podobně ujetou sérii filmů s chlápkama v kostýmech, tenhle film musí mladší diváci prostě milovat. Přitom nenabízí absolutně vůbec nic, co by dělalo film filmem stojícím na vyprávění a příběhu, nýbrž jeden velký sladký popkorn s 3D máslovou příchutí, který ani na chvilku nepoleví a servíruje jednu zpomalovačku za druhou. Na druhou stranu si korytnačky na nic nehrajou a jelikož nejsme ničím oklamáni, nemám s vizí tohoto bijáku žádný problém. Jen ten Tyler Perry by mohl brát vážnější role jako v Gone Girl a ne se jen převlíkat za ženskou nebo random potrefený profesory. PS : Umělecké titulky jsou vážně super! ... 7/10(8.9.2016)

 • pepo
  ****

  Aj napriek veľkým výhradám patrím k tým pár spokojným divákom jednotky. TMNT2 však prekvapí výrazne inou atmosférou. To čo v prvom filme nefungovalo sa zmenilo k lepšiemu a to čo fungovalo sa bohužiaľ zmenilo takisto.Aj napriek svojej nablblosti tu je prekvapivo veľký rozsah. Titulní hrdinovia nemajú tak veľký priestor ako naposledy a čas je férovo delený medzi množstvo postáv. Inšpirácia nolanovou trilógiou je očividná. Samozrejme všetko v menej ambicióznom kabáte a s výrazne nižšou kvalitou. Dvojka je objektívne omnoho lepším filmom než jeho predchodca. Svojim uchopením však môže množstvo divákov zmiasť a tých pár fanúšikov prvého dielu dokonca nepríjemne sklamať. Pre ostatných tu ostane aspoň fajn letný blockbuster pokúšajúci sa vyžehliť škodu, ktorá bola na značke necitlivým prístupom pred dvomi rokmi napáchaná. A väčšinou sa mu to darí veľmi slušne. 7/10(3.6.2016)

 • Vishnar
  ***

  Začnu tím, že někdy mám chuť pustit si Bergmana nebo Rivetta, abych se podíval na nějaký nemainstreamový snímek.... a někdy holt je chuť pustit si biják s mutantníma želvama, jak jí pizzu a kopou zadnice mutantního divočáka a nosorožce, zatímco kolem lítá mimozemský mozek ve svém brnění. Tohle je film, od kterého se nic neočekává. Tohle je film, kdy člověk může na necelé dvě hodiny vypnout a buď se bavit na stejné vlně nebo ne. Já se bavil. Viděl jsem jedničku, čekal jsem něco podobného a to jsem dostal. Takže ani nehaním, ani nechválím. Prostě odpočinek s hrdiny mého dětství.(2.1.2017)

 • - Okrem mesta New York a Buffala, prebiehala časť natáčania aj na juhu Brazílie. (MikaelSVK)

 • - Auto, ve kterém jezdí Casey Jones (Stephen Amell), je 2016 Dodge Challanger Hellcat. (Karn)

 • - Trhačovo (Brian Tee) nové šedočerné brnění bylo vytvořeno podle jeho prvního brnění v seriálu Želvy Ninja (od r. 2003) . (Karlsberger)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace