Reklama

Reklama

Želvy Ninja 2

  • USA Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows (více)
Trailer 2

Želví nepřítel číslo jedna, krutý Asiat přezdívaný Trhač, právě zdrhnul z vězení, kde měl dost času na to, aby vymyslel plán, kterým by se zelenými mutanty srovnal skóre (právě oni se velkou měrou podíleli na jeho zabásnutí). Kvůli jeho realizaci se spojí se šíleným vědcem Baxterem Stockmanem, který vyvinul speciální mutagen schopný přeměnit člověka na zvíře. Prvními dvěma pokusnými králíky se stanou rabiáti Bebop a Rocksteady, dříve dva oškliví chlapi, teď ohavný kanec a nosorožec. Oba se samozřejmě okamžitě pustí po stopě želvích bratří, ačkoliv ti jim jdou naproti, protože: „Když může ta látka proměnit lidi ve zvířata, proč by nemohla zvířata proměnit v lidi?" Tahle otázka některé členy želvího společenstva poměrně silně vzrušuje. Brzy ale budou mít úplně jiné starosti, protože do zástupu výše uvedených nepřátel se záhy přidá zástupce velmi naštvané mimozemské civilizace, který si říká Krang. Navzdory svému legračnímu vzezření je to ukrutný prevít, takže zelení bratři budou nakonec rádi, když v boji proti zlu po jejich boku stanou osvědčená reportérka April O´Neillová a mladý rebel Casey Jones, který to s hokejkou a pukem umí jako Jarda Jágr s tím rozdílem, že Casey se netrefuje do branky, ale do lidí. Bude to bitva, jakou svět neviděl, snad během ní borcům v krunýři nevystydne pizza... (CinemArt)

(více)

Videa (16)

Trailer 2

Recenze (335)

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $135miliónovTržby USA $82,051,601Tržby Celosvetovo $245,623,848Tržby za predaj Blu-ray v USA $16,505,708Tržby za predaj DVD v USA $7,754,979║ v podstate štandard prvého dielo dodržaní, opäť tu máme slušnú akciu a zábavnosť, fajn postavy aj Casey Jones zapasoval, aj keď občas sú zbytočne uletené ako uletení mozog Krang, či bláznivý ten profesor, Megan Fox opäť šmakuje a je takou ozdobou, v pohode priemer na vypnutie /videl v kine: 60%/ ()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Želvy jsou pro mne pouze strávitelná jednohubka, ale vadí mi, že je to příliš infantilně provedené, zde bych ocenil tvrdé rko a temnější atmosféru. Megan Fox je stále prvotřídní kočkou, Akce je spíš průměrná, ale alespoň přehledně a zábavně natočená. Film utíká rychle, ale věková hranice je bohužel kolem 13-17 let. Rocksteady a Bepob byli správně ujetí, což je největším plusem filmu. 65% ()

Reklama

novoten 

všechny recenze uživatele

Ještě větší retro, než jsme doufali. Krang přetéká slizem, Trhač se vrací do brnění, asistuje doktor Stockman a pár ran rozdá i Casey Jones. Léto 2016 přeje mým dětským láskám a po Tarzanovi dostávají další šanci i Želváci, kteří se po svižném (byť dějově krkolomném) originu vrací v ještě lepší formě. Mají auto, mají elán, mají April a pořád parádně baví. Není mi už šest, takže nadšení musím chtě nechtě začít krotit, ale když se v závěrečných titulcích spustila nová (a přitom dokonale uctivá) verze té nejlegendárnější znělky, neměl jsem daleko k nefalšovanému dojetí. Kdo želvy miloval a chtěl ten pocit ještě jednou zažít, je v téhle stoce na správném místě. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Já vlastně ani nevím, co jsem jiného čekal. Byl pozdní večer, dvacátý první máj, a mně se nechtělo spát a tohle byla jediná alternativa, u které bych nemusel usnout. Jenže..pro dnešní děti to bude asi akční jízda, ale já byl vyřízenej z toho nekonečnýho digitálu. To už ten film mohli udělat kreslenej a nic by se nestalo. Vzorový příklad toho, že staré kreslné Želvy Ninja jsem měl rád, ale dnešní verze nemůžu ani vystát. Čím jsem starší, tím mám pocit, že mě nové předělávky starých pohádek začínají lézt čím dál tím víc na nervy. A nutno dodat, že Megan Fox to tady teda vůbec nezachránila! ()

tron 

všechny recenze uživatele

Vyrastal som na TMHT komiksoch, kreslených seriáloch, filmoch, samolepkových albumoch a plagátoch, ktorými som mal polepenú steny, takže ako jednotka, tak dvojka sa mi páčili a obe takmer na 4*. Takmer. A nie, nehanbím sa za to. Naopak, trocha som ľutoval, že som si ich nechal ujsť v kine, lebo oba diely sú miestami dosť „veľké“ a dejú sa v nich veci, ktoré je škoda vidieť len na malej televíznej obrazovke. Po scenáristickej stránke je dvojka samozrejme rovnaká (ak nie ešte väčšia) blbosť, ako minule a všetky tie prúsery ani nemá zmysel riešiť (Krang má mega-technológie a žije v tele ohromujúceho robota, ale nemá ani jedného vojaka?), ale komu sa páčila jednotka, bude sa mu páčiť aj dvojka. Plusom je príchod kultových postáv a vecí, ktoré chýbali v prvej časti (Technodrom, Casey Jones, Bebop, Rocksteady a Krang). ()

Galerie (82)

Zajímavosti (9)

  • Ve scéně, kdy želváci střílejí po Vernonovi (Will Arnett) z foukačky, je jasně vidět, že k nim stojí zády. Ale i přes to má Vernon kuličku po prvním zasáhnou nalepenou pod pravým okem a po druhém zásahu na čele. (Karn)

Reklama

Reklama