Jezero vs. Anakonda

• USA Lake Placid vs. Anaconda (více)

Obrovský krokodíl ohrozuje obyvateľov Lake Placid z jednej strany, z druhej obrovská zmutovaná anakonda. Miestny šerif musí nájsť spôsob, ako zničiť tieto dve príšery skôr, ako zabijú celé mesto. (TV Markíza)

Guran odpad!

Robert Englund už po natočení své životní role Freddyho Kruegera přešel do béčkové kategorie. Jeho poslední film, kde hrál mini zápornou roli ho nikterakt nevyzdvihne a pro mně navždy zůstane hereckým břídilem. Tento film je hloupý už od samého začátku. Ke scénáři je zbytečné se vyjadřovat, poněvadž je to jedno větší klišé vedle druhého. Efekty jsou legrační, charaktery postav předvídatelné, hudba příšerná a herci slouží jenom jako kořist pro hady a kdokouše. Nastává jen soutěž o to, která z těch krásných žen to schytá, jako poslední. Pěkné holky v plavkách by stály za bod, ale film má tak hloupé zápory, že ani tu hvězdičku za ty holčiny dát prostě nemůžu. Odpad žánru svého žánru a výsměch pro trikově dech beroucí filmy. Já myslím, že Spielberg to může brát jako parodii na sebe samého. Film se snaží nalákat diváky svými sexuálními scénami a holkami v plavkách, nikoli svou vizuelní stránkou, což i chápu. Naprostý zhovadělost na kterou jsem se mrknul jen proto, že jsem už dlouho neviděl žádný odpadový snímek. Na tento film jsem se díval s tím účelem, že mu dám stejně hodnocení odpad a nemýlil jsem se. ()

curil odpad!

Když se setkají dvě upadající série v jednom   (pátém u obou franšíz) pokračování,   nemůže to dopadnout dobře. Přitom první   příběh a částečně i druhý u "Lake   Placid" se dal snést a v klidu přežít ( u   "Anacondy" je to horší). Technické   triky se nijak postupem času nezdokonalily, ale   naopak stoupla naivita příběhu. Zvláště ta   rozverná skupina vysokoškolaček z Delta Gamma v   bikinkách je na zabití. Naštěstí tak   většinou dopadnou včetně kápa Tiffany, což   je opravdu nesnesitelná blondýna. To jejich   cachtání po kolena ve vodě a pištění je   horor sám o sobě. Nejsympatičtěji mi vychází   důstojník Ferguson, zástupce šerifa, který se   snaží dělat srandu za každou cenu. Základní   zápletka je tuctová, pokusy DNA a křížení   monster. Ale až to jednou vyjde, to budeme   všichni koukat! ()

Hezonja7 odpad!

Vědecký tým zkříží krev zmutovaného krokodýla s obří anakondou. To mě donutilo se na tento film podívat, no měl bych se raději učit. ()

MAXIKILLER odpad!

I když mám pro animal horrory slabost, a pro krokodýli zvlášť, tak tohle bylo tak hloupé, že to ani za tu jednu hvězdičku nestojí. Mizerné efekty, mizerní herci, a scénář je něco, co musela vymyslet hodně chorá mysl. Tenhle snímek dělá ostudu nejenom svému předchůdci (Jak tady člověku chybí partička a šmrnc jedničky) tak žánru. Těch 90 minut už mi nikdo nevrátí. ()

Spevo odpad!

mno, kedze napr na imdb je to zanrovane aj ako komedia, tak sa to da chapat ako hnusne becko, kedze tu nie, tak davam krokoanakonde odpad. Tento film sa barikaduje proti pripadnym parodiam v buducnu, kedze sa sam dialogmi a scenarom paroduje, strasna blbost, chcel by som poznat cloveka co toto ztvoril a co sa mu deje v hlave, predstavujem si ho ako jakea harpera z 2 a pol chlapa :) ()

Mark1983 odpad!

No - co si budeme povídat, že jo? Co se týče hereckých výkonů, to má hodně málo pozitivní výsledek. Co se týče děje, ten tak - o 80 až 90% mohl být propracovanější, o tom ani potom, a příběh jakbysmet. Co bylo ve filmu nadbytečné? Určitě ten holčičí spolek, kde ani nadřazenost nebyla věrohodná, co se týče hereckého výkonu. Co se týče monster, tak tu - určitou dávku levné digitalizace bych odpustil, ale celkový film má asi jen deset procent toho pozitivního, takže celkově jako film tohle dílo u mě propadá. ()

loki3016 odpad!

..film v ktorom som nehladal ani stipku logiky a dostal som empiricky dokaz ze nie vsetky zeny v uniforme su sexi..niektore su dokonca skaredsie ako Robert Endlund ()