Jezero vs. Anakonda

• USA Lake Placid vs. Anaconda (více)

Obrovský krokodíl ohrozuje obyvateľov Lake Placid z jednej strany, z druhej obrovská zmutovaná anakonda. Miestny šerif musí nájsť spôsob, ako zničiť tieto dve príšery skôr, ako zabijú celé mesto. (TV Markíza)

Trailer

MM_Ramone

Počas nelegálneho biologického experimentu utiekli z tajného laboratória dvaja zmutovaní predátori. Agresívny krokodíl a obrovská anakonda. Samozrejme, že ihneď začnú ohrozovať nič netušiacich občanov a turistov pri Čiernom jazere. Je to nízkorozpočtový brak s hlúpym scénarom, mizernými digitálnymi trikmi a príšernými hercami. V jednej z úloh sa objavil i Robert Englund. Je smutné vidieť predstaviteľa legendárneho Freddy Kruegera v takejto sračke. Pán Englund padol na úplne dno. * ()

hladass

Ne, tady nemá smysl psát sáhodlouhý komentář, jedná se totiž o klasickou blbost ze stáje SyFy, která může být pro fanoušky žánru zajímavá jen a pouze přítomností hororové legendy nejtěžšího kalibru, Robertem Englundem, který je po událostech v Lake Placid 4 vylepšen o pásku přes oko, protézu a háku místo ruky... Prostě frajer, který ale stejně jako v předchozím díle hraje spíše křoví, ale i tak patří k tomu nejlepšímu z celého filmy... Další za zmínku stojí hlavní roztleskávačka, něco tak odporně otravného jsem snad ještě neviděl... A zbytek je už jen vata... Včetně digitální hadice a krokouše a rádoby drsňácké Yancy Butler... Při vzpomínce na parádní první Jezero, zůstává jen nepříjemná pachuť... ()

Campbell

Bohužel moc mě to nenadchlo. I když co čekat od takovýhleho filmu. Jen mě už udivuje do čeho Englund leze. Tohle je prostě další béčko od SYFY. Problém je v tom že i když se to tváří suprově díky názvu tak to suprový není. Akce je tu málo a dost často hodně špatná. Efekty tu jsou horší než v ostatních Lake placid a Anakondách, a samotný Englund se tu moc nepředře. Bohužel slabota i pro člověka který tyhle typy filmů vyzdvihuje. ()

George Stobbart

Typická SyFy somarinka, ktorá tento krát predstavuje stret piatych častí dvoch polomŕtvych, béčkových „animal terror“ sérií, resp. ich monštier. A podľa očakávania ich z biedy ani nevytrhne, ani nepredstaví žiadne ich dôstojné uzavretie, o čo tu však (samo)zrejme ani nešlo. Ako to však bohužiaľ býva u takýchto filmov zvykom, o niečo viac než krokodílom či hadom (btw. tradične slabo spracovaným) sa to venuje zbytočným ľudským postavám a ich opotrebovanému deju. Dokopy nič moc. ()

Marceloo

Z tajného laboratória uniknú anakondy a krokodíl, takže mestečko Lake Placid sa ocitne pod obrovskou hrozbou. Šerifka má za úlohu ochrániť mesto, a tak sa spojí s ochrancom prírody, ktorý sem prišiel zachrániť svoju dcéru. Proti nim však stoja nezastavitelné zvieratá a ich majitelka. - Čo urobí hororový fanúšik keď má chuť na komédiu? V mojom prípade to väčšinou dopadne tak, že si pustím niečo, čo má v názve dva pojmy a medzi nimi je skratka vs., pretože viem, že všetky tieto súboje pochádzajú zo štúdia SyFy alebo Asylum a sú tak trápne, že sa na nich dá jedine smiať. Lake Placid vs. Anaconda samozrejme nie je výnimkou. Po dlhej dobe som si pozrel horor s CZ dabingom a opäť som si uvedomil, že predabované filmy sú pre mňa nevhodné. Dabing bol tak úbohý, že herci rozprávali a v sluchátkach bolo ticho, pretože v preklade už veta skončila. Digitálny krokodíl bol maximálne úbohý, ale anakonda vyzerala o trošku lepšie. Herecké výkony boli naprosto katastrofálne, ale našlo sa pár dievčín na ktoré sa dalo pozerať. Svojou trápnosťou ma tento horor mierne pobavil, a tak tomu nedám úplne najhoršie hodnotenie. V blízkej dobe plánujem pozrieť aj Sharktopus vs. Whalewolf, takže som zvedavý, ako sa bude dariť tomuto kúsku. + herec z Hatchet, seriálu Fear Clinic a Fear Clinic ()

• Natáčelo se v Bulharsku. (Terva)