mykey77 odpad!

Totalna hovadina. Vo chvili ked som videl Calvina prvykrat, vedel som ako to bude pokracovat a ako to skonci. Herci stoja za hovno a film je nudny a zbytocny. ()

Carnuntum

"We looking at the first proof, of life, beyond Earth." (Hugh Derry) Na tento film som išiel so značnou dávkou nadšenia, nakoľko mám v obľube filmy z prostredia vesmíru a o to viac, keď sú v nich aj mimozemské formy života, ktoré vraždia náš druh. Avšak už po pár minútach filmu moje nadšenie vyprchalo. Hneď na začiatku odpracú postavu, na ktorú som sa ja osobne dosť tešil, ktorú tam obsadili zrejme len z dôvodu aby mohli nalákať obecenstvo do kín. Ale to by mi až tak nevadilo, veď stáva sa, čo ma však v priebehu filmu rozčuľovalo bolo konanie postáv ako aj samotný dej. Tak napr. Calvin,(to bol ten mimozemšťan), mi žerie nohu ale však ja to predsa nemôžem cítiť, som predsa ochrnutý.... alebo Calvin je mimo lode, tak idem tam aj ja veď predsa čo sa mi môže stať... alebo nevadí, že riskujeme, že Calvin zamori a zničí celu planétu ty sa musíš zachrániť... a množstvo ďalších podobných momentov. Takže dávam jednu hviezdičku a to za snahu, najmä tú Gyllenhaalovu. Film ma nebavil, nenastrašil, jediný pocit ktorý mi dal bolo znechutenie, keď som odchádzal z kina a nepomohol tomu už ani prekvapivý záver. ()

Not4You

Dávám tomu 4* jen kvůli tomu, že se to víc blíží 7 80% než 60. Film měl rozhodně na víc. Celkem dlouho se film držel poměrně dobře, ale (SPOIlER) když všichni zkazí všechno na co sáhnou, tak to potom ztrácí veškeré napětí. Nejvíc to asi zkazili koncem, popravdě to nemohlo být více předvídatelné, když každý dnešní sci-fi končí katastrofou, kde nepřežije buď nikdo, nebo jen 1 člověk aspoň někdy by to chtělo víceméně happyend. ()

goldvise

Dávám pět, třeba to skočí do červené :-). A co třeba Věc vzpomněl jí tu někdo? Tenhle (myslím tenhle LIFE) film se mi prostě líbil. No není to extáze úplná. Ale co by člověk chtěl. Ani Scott nedokáže překonat sám sebe... Ten závěr fakt cool :-) A nyní pomalu ale jistě spoileruji..... takže, bude pokračování? Mohlo by :-) Těšil bych se ()

pornohavo

Mám rád scifi, takže som celkom spokojný. Samozrejme v rámci žánru som videl aj lepšie veci, ale ako prostriedok na zabitie nudy na jeden večer to funguje. 65 % ()

Ond.RasH

V tom filmu je podle mě dost blbostí a takovej neslanej, nemastnej scénář. Jakože nic moc atmosféra a ty postavy si to nezaslouží. Když vypneš mozek a přestaneš přemýšlet tak se i bavíš. Ale co se filmu nedá upřít, tak ten B konec, kterej je predvidatelnej a je nakonec i příjemnej, možná se těším i na pokračování, jestli nějaký bude. ()

r3musko

Niečo iné ako som čakal. Myslel som, že to pôjde viac do sci-fi a psychológie a ono to bol čistokrvný a miestami až nechutný horor. ()

Amant

pro mě pomalejší rozjezd ale jinak fajn film na který se dobře dívá. hlavně konec překvapil.No a co se týká toho monstra dejme tomu :) ()

Bohdarius odpad!

Kdyby na ISS byla tlupa zhulených teanegrů, jistě by to dopadlo s naší planetou lépe. Musím říci, že stupiditu postav tohoto snímku snad překonává jen frenetická Cassie ze seriálu Secret Circle. Přál jsem všem postavám, aby je to marťanský monstrum už sežralo i se scénáristou a režizérem, protože nic jiného by si ani nezasloužily. ()

Maratonec

Bez nejmenších pochyb, tohle je dobře natočený scifi horor, který strčí vetřelce covenant do kapsy a dá tak rychle zapomenout většímu rozčarování z vetřelčího očekávání. Tenhle snímek neměl tolik reklamy a přinesl napínavý příběh, který se zbytečně neutápěl samotný se ssebou, jako to bylo u dílka Ridleyho Scotta. Rozhodně doporučuji vidět až po Vetřelci, rozdíl je evidentní. ()

Pcermis

Velmi nepovedená a velmi odfláknuta VĚC ve vesmíru. S tolik srovnávaným Vetřelcem to má společného asi tolik jako Soudkyně Barbara s Kriminálkou L.A. ()

lineker

Jasně. To vše už někdy, někde bylo. Možná zabalené do trochu jiného kabátu, ale v principu totožné. Jenže ten film ani neměl ambice ukazovat nějakou inovativnost v daném žánru. Na nic si to nehraje. Je to poctivě odvedená filmařina. A hlavně! Já se u toho ani minutu nenudil. ()

GOTFAN

K postavám není možno nijak přilnout a snad i proto mi bylo u prdele, že umíraly. Děj byl nudný a za celou dobu jsem nebyl napjatý co přijde dál. Nezachránila to ani brutalita organismu co posádka našla. Bohužel hoši, ale tady vám ona pocta vetřelci a podobným nevyšla. Za tohle bych se styděl. Vykrádačka různých filmů. Nic nového. Nic extra. Ale dokoukáno v přesvědčení, že se něco velkého stane. Nepřišlo nic. 2 hvězdičky jen za to, že mám rád filmy ve vesmíru, nebo s ním spojené. ()

PF 2017

PF 2017