• Marze

Kevin James předvádí dobrý výkon, ale seriál příliš spoléhá na předvídatelné nevtipné gagy a asi nebude pro většinové publikum. Dvakrát jsem se ale zasmál.(15.10.2018)

• majo0007

Panebože to bolo čo??? Pilotná časť vás má navnadiť, ale nie odpudiť! Kevin ako bývalý fízel poriada párty k dôchodku a dcérenka mu predstaví snúbenca - druhého Sheldona. Nič mi tam nepripadalo vtipné, a mám tušáka, že toto dlho nevydrží! Ešte oprobujem druhú časť, ale pochybujem...(21.9.2016)

• Wallis3

Stejně jako v Dva z Queensu, si tady Kevin James střihl roli dětskýho tlusťocha v umanutým těle dospěláka, co se za každou cenu musí chovat trapně a sežrat na co přijde. Nepřišel s ničím jiným než v ostatních rolích, takže to funguje jen jako kulisa, nijak víc(15.10.2018)

Standardně průměrný sitcom, vhodný pro někoho, kdo přijde z práce, dává si kafe a u toho si na chvíli sedne k televizi. Vtipy nepatří k top třídě, ale není to průšvih a Kevin James táhne díl za dílem celkem spolehlivě. Ovšem, kdo příchází z práce čerstvý a k televizi nesedá nebo až večer, pak je to trochu ztráta času. Viděno osm dílů z první serie.(26.9.2018)

• Teron

Generický sitcom o americké rodince, který ničím nevybočuje a nepřekvapuje. Další rutinní série na zabití dlouhé chvíle a vypnutí mozku. Nic víc, nic míň.(15.2.2017)