Kevin si počká (TV seriál)

Kevin Can Wait

Kevin si počká

Komedie

USA, 2016–2018, 16 h 32 min (Minutáž: 19–21 min)

Andy Fickman

Raney Shockne

Kevin James, Taylor Spreitler, Ryan Cartwright, Gary Valentine, Leonard Earl Howze, James DiGiacomo, Mary-Charles Jones, Erinn Hayes, Adam Sandler, Andrew Pang, Brian Haley, Leah Remini, Keone Young, De'Adre Aziza, Jared Sandler, Lenny Venito, Natasha Romanova, Noah Syndergaard, Lindsey Broad, Edan Alexander, Steffiana De La Cruz, Christopher Brian Roach, Carlos Alazraqui, Saidah Arrika Ekulona, Jim Breuer, Ray Romano, Billy Joel, Jackie Sandler, Bas Rutten, Adam Ferrara, Craig Bierko, Michael Soccio, Kim Coates, Alexander Chaplin, Claire Coffee, Julian Gamble, Alana O'Brien, Chris Titone, Matt Walton, Jackie Debatin, Harry Connick, Jr., Maurice Compte, Christopher J. Hanke, Karyme Lozano, Di Quon, Angela Pietropinto, Angelo Pagan, Chuck Nice, Nicholas Turturro, Chazz Palminteri, Joey Starr, Loni Love, Ramsey Faragallah, Florencia Lozano, Isiah Whitlock Jr., Angela Oh, Eduardo Verástegui, Samantha Tuffarelli, Phil Nee, Ricardo Chavira, Zulay Henao, Jason Kravits, Austyn Johnson, Lane Napper, Geraldine Hughes, Jay Klaitz, Darren Goldstein, Lorenzo James Henrie, Cindy Cheung, Ralph Macchio, Burt Young, Chris Rock, AJ Cedeno, Delphina Belle, Mark St. Cyr, Jake Katzman, Julee Cerda, Johnny M. Wu, Ali Landry Monteverde

Scénografie:

Wendell Johnson, Alexandra Mazur (set dekoratér)

Standardně průměrný sitcom, vhodný pro někoho, kdo přijde z práce, dává si kafe a u toho si na chvíli sedne k televizi. Vtipy nepatří k top třídě, ale není to průšvih a Kevin James táhne díl za dílem celkem spolehlivě. Ovšem, kdo příchází z práce čerstvý a k televizi nesedá nebo až večer, pak je to trochu ztráta času. Viděno osm dílů z první serie.(26.9.2018)

• Marze

Kevin James předvádí dobrý výkon, ale seriál příliš spoléhá na předvídatelné nevtipné gagy a asi nebude pro většinové publikum. Dvakrát jsem se ale zasmál.(15.10.2018)

Kevin rozjel první sérii velmi nadějně a v následujících sériích jsem čekal doladění jednotlivých postav a celkově dotažení seriálu na vyšší úroveň. Opak je bohužel pravdou. V druhé série došlo k radikálním změnám a seriál se ubral naprosto opačným směrem než se původně zdálo a jsem naprosto přesvědčený o tom, že těmito změnami tvůrci seriál zazdili. Ono pokud chcete točit seriál o sing tátovi, pak od toho ustoupíte a najednou se k tomu zbrkle vrátíte, tak samozřejmě dostanete velmi podivný výsledek. Seriál i přes to hodnotím pozitivně, zasmál jsem se mnohokrát a postavy si oblíbil bez větších potíží. 5/10(16.3.2019)

• Kothy

On ještě někoho zajímá Kevin James? Tenhle seriál je prostě hrůza...(22.11.2018)

Seriál by měl možná úspěch v 90. letech. První sérii táhne jen Kevin James, o kterým většina dílů je. O ostatních postavách toho moc nevíme a ani nedostávají moc prostoru - kromě bratra Kylea, dcery, u který se furt dokola řešila svatba a jejího trapnýho přítele co s rodinou bydlel a měl napodobit postavy z jiných seriálů. Nedivím se, že ve druhé sérii pár herců neznámo proč zmizelo. Změnilo sem nám to poté na akčnější a o něco lepší seriál, ale stejně slabej průměr.(11.4.2019)