ABCs of Death 2.5

Horor / Povídkový
USA, 2016, 85 min

Pred vznikom jednotlivých antológií ABCs of Death posielajú tvorcovia hororov svoje krátkometrážne snímky, z ktorých jedna poviedka je následne vybraná a realizovaná ako celovečerný projekt. ABCs of Death 2.5 obsahuje 26 poviedok, ktorých tvorcovia sa medzi finalistov dostali, ale šťastie nebolo na ich strane. (Marceloo)

magu

1. Magnetic Tape 2. Maieusiophobia 3. Mailbox 4. Make Believe 5. Malnutritiion 6. Manure 7. Marauder 8. Mariachi 9. Marriage 10. Martyr 11. Matador 12. Meat 13. Mermaids 14. Merry Christmas 15. Mess 16. Messiah 17. Mind Meld 18. Miracle 19. Mobile 20. Mom 21. Moonstruck 22. Mormon Missionaries 23. Munging 24. Mutant ()

exlax

Nejlepší snímky: Marriage, Malnutrition, Meat, Miracle; Největší blbosti: Maieusiophobia, Mess, Marauder, Muff ()

MiniRecenze

Musím se přiznat,že jsem tento díl shlédl pod zmínkou,že se jedná o druhé pokračování,což není.Čeká Vás 26 krátkých povídek a každá stojí za starou bačkoru...až teda na jednu,která trochu vzbudila zájem.Nejedná se o žádnou projekci u které by měli kladně pokyvovat hlavou hororoví znalci.Jedná se o ztrátu času,která i přes nenáročný promítací čas děla snímek nedokoukatelným.ZTRÁTA ČASU!!! ()

Martin29

Z 26 povídek jich je kvalitních tak 7. Zaujalo mě jen Martyr o chlápkovi, kterého každý den mučí Mother o ženské co se bojí pavouků zabije jednoho a jeho matka si pak pro ni přijde Marauder taková crazy verze Mad Maxe na motokárách Mailbox o návštěvě upírky v domě Van Helsinga Matador o magorovi co vězní ženské obléká je do kostýmů býků a zabíjí je jako matador Mesiáš o ženské, kterou unese sekta chce jich zabít, ale ona zabije vůdce sekty Mormoni o sektě mormonů co se dostane do domu ženské co má schizofrenii Zbytek je absolutně příšerný hned ta první povídka (Magnetic Tape) například vypadá něco jak od Tromy nebo všechny ty animované o té fekální ani nemluvím i když koprofilové si možná udělají dobře Ještě z těch lepších je Mobile o únosci co unese nějakého chlápka a dostává pokyn z mobilu co mu má udělat akorát ty pokyny mu dává děcko Mořská Víla o rybáři co chytí mořskou vílu a má s ní vlastní plány a Mutant, ale tam chybí vyloženě pointa i děj 40 procent ()