Reklama

Reklama

Epizody(8)

Obsahy(1)

Renatu, Johanu a Veroniku spojuje přátelství a firma, ve které pracují jejich tři manželé.  V manželství si už odžily nějaký ten pátek, i když jim je teprve kolem třiceti. Johanu manžel bil, Renatin manžel se znenadání začal chovat jako gangster, co schovává doma bouchačku a Veroničin manžel s Veronikou odmítal spát, aby ona pak našla v šuplíku pod postelí časopisy s gay pornem. Žádná slast. Hrdinky poznáváme v okamžiku, kdy jedou se svými manželi na chatu k jezeru někde na Moravě. Mají tam strávit prodloužený víkend. Holky, i když jsou manželi přehlíženy a občas i ponižovány, se ale tváří naprosto klidně. A podivně klidně se tváří také v okamžiku, kdy člun s jejich manželi najednou uprostřed jezera vylétne do povětří. Jsou to obyčejné ženské, kdo by od nich čekal vraždu, že ano? (TV Prima)

(více)

Recenze (27)

Tosim 

všechny recenze uživatele

Před pár týdny jsem viděl Teorii tygra a rád bych zašel do kina na Teroristku (hlavně kvůli Ivě Janžurové), tak jsem si řekl, že dám "Bajgara celýho." No to jsem si naběhl. U tohoto seriálu pan režisér a scénárista aspoň nemohl tvrdit, že je originální, jak si to dovolil u Neviditelných. Severský seriály mám celkem zmáknutý, takže se mi nechce věřit, že by takový nelogický, natahovaný a přehrávaný maglajz mohl někdo jen tak přemutovat do české podoby. No a nebo jsme si seriál úspěšně zkazili sami. Každopádně po dlouhé době jsem sledoval seriál komerční televize a jsem zase na dlouhou dobu z něčeho takového vyléčen. ()

Lukrecie 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Je to vtipné, trefné, svižné, aktuální, ze života. Mile překvapila Lucia Siposová a tato trojka dobře funguje. Zajímavé i ostatní postavy, moc pěkné herecké výkony. Brňáci budou asi naštvaní.... ;) Bolek standartně super, psycholog v podání Martina Myšičky taky fajn i trochu ujetý šéf policie v podání Jana Vondráčka. Dobře přirozeně zakompovaný product placement. Blažek i Stránský hrají nejspíš sami sebe. Ten třetí do party nemastný, neslaný, nevýrazný, absolutně zapomenutelný, ale možná i záměr. Velmi šikovná, krásná, roztomilá a hlavně talentovaná holčička - Claudie Černá, co hraje dceru J. Plodkový. Velmi zdařilý a chytrý scénář a i přesto, že je to kopírka, je zde vidět dobrá práce a pěkné napasování na naši zeměpisnou šířku. Místy velmi dobré dialogy ze života. (Hurá snad světlo na konci tunelu a s těmi našimi scénáři to občas není tak špatné, i když v kontrastu v dnešní době vidíme často dost stupidní odpad, kde si scénáristé myslí, že to "přeci stačí" pro českou průměrnost!) PS Nemusíš vraždit, stačí si nevzít kreténa..... :D ;) ()

Reklama

Marze 

všechny recenze uživatele

U nás jsou napětí a zábava odděleny, takže žánr krimikomedie je osvěžující. Možná mohl být ještě více crazy. Chybí ostřejší styl , tedy buď více kriminálního mystéria nebo více bláznivé nadsázky. Chudák Polívka dostal lacinou nálepku člověka z venkova, který bloudí v metru, ale připomíná poručíka Columba s jeho klamnou záludností. Moderní je stavba - od akčního začátku se postupuje zpátky k detailům a postavám. Některé situace mě pobavili a dialogy jsou také fajn. ()

Vančura 

všechny recenze uživatele

Čvančarová se mi nedávno strašně líbila v už starším seriálu Až po uši, takže když jsem koukal, co dalšího bych si s ní mohl dát, narazil jsem na tuhle novější věc, která mi v době televizní premiéry zcela utekla, protože Primu (a všechny její další kanály) důsledně ignoruji, osobně mi ta televize prostě strašně vadí, což mě od Černých vdov odrazovalo skoro stejně, jako jméno režiséra (jehož Teorii tygra jsem kdysi vyloženě protrpěl), zvědavost ale nakonec zvítězila, a navzdory všem výtkám, které by k tomu šlo mít, mě to kupodivu hodně bavilo. (Btw. přijde mi zajímavé, že nakonec se mi zde ani tolik nelíbila Čvančarová, ale Lucia Siposová, kterou jsem už před lety obdivoval v Renčově filmu Hlídač č. 47, a která zde ve svých 38 letech stále vypadá naprosto úchvatně, navíc k tomu ta její sexy slovenština...; z obsazení ještě stojí za zmínku absolutně bezchybný Vondráček v roli dokonale slizkého čuráčího fízla, a standardně skvělý Polívka, u jehož postavy mi bylo ke konci líto, že tam neměl víc prostoru). Děj je sice totálně nevěrohodný (a hodně předvídatelný, včetně rozuzlení finální epizody), místy je to strašně trapné (digitální výbuch v první epizodě, všechny scény s lesbickou majitelkou firmy Schinken & Salami...), většina postav se chová strašně debilně či stereotypně (Maryško, Myšička, Batulková, Lambora), a na můj vkus by to klidně mohlo mít i míň epizod a kratších, ale jak říkám, jako celek mě to stejně bavilo, slabému scénáři navzdory, a opět se mi potvrdilo, že kvalitní herci povýší i sledování takové kraviny na celkem obstojnou zábavu. Btw. úvodní znělka s pečením bombového dortu mi přijde hodně povedená, včetně titulní písně. ()

Adam Bernau odpad!

všechny recenze uživatele

Já vím, že se to nemá, hodnotit na základě jediného dílu. Ale co mám dělat, když je to tak eminentní škvár, a když se mi dělalo nevolno z představy, že k tomu existuje i nějaká cílová skupina. Nota bene, že věda předem, čím ten seriál začíná, těšil jsem se, že by mě to třeba mohlo bavit, navíc s Plodicí a Čvančařicí, že jo. A s Mambou. Prostě smutný příběh, tak se na mě nezlobte. ()

Galerie (132)

Zajímavosti (3)

  • Aby nebyl parket na obrazovce prázdný, společnost hercům dělali studenti z tanečního studia. „Aby to bylo autentické, tak jsem vybral pár studentů z Tančírny a samozřejmě i naše lektory“ prohlásil Petr Čadek. [Zdroj: Super.cz] (Duoscop)

Reklama

Reklama