Nastala chyba při přehrávání videa.
 • novoten
  ***

  Opět nadužívaný zcizovací efekt a opět neustálá snaha být nad věcí, i ve chvílích, kdy by se hodilo zvážnět a nechat danou informaci či zvrat v klidu dopadnout. A McKay se na mě z každého řádku scénáře usmívá a pomrkává, ale doteď jsem nerozklíčoval, jestli diváka považuje za nejlepšího kamaráda, nebo za natvrdlého blbce. Co je pak platné, že se Bale, Carell i suverénní Amy mohou přetrhnout, když je z životopisu legendárního chodce přes mrtvoly jen lehce kousavá satira, která v nejdůležitějších momentech pokaždé zamíří pohled jinam. Na slabší průměr to ale přesto stačí, příběh totiž i díky rázným časovým skokům chtě nechtě upoutá a na rozdíl od Sázky na nejistotu nemám pocit, že lekce z nedávné historie trvá pět hodin.(1.2.2019)

 • Visáč
  ***

  Pre Adama McKaya a jeho filmársky bag of tricks mám slabosť, ale Vice (po emočnej stránke) až priveľmi verne kopíruje hlavného hrdinu - je studený jak psí čumák. Ale ako herecky pomerne slušne zvládnutý exkurz do nedávnej histórie US to zrejme má svoje opodstatnenie. Otázka: nie je to trochu málo u projektu za 60 mega? A ešte jedna vec mi neustále behala po rozume počas sledovania filmu. Ten bonmot Billyho Wildera, keď mu Oliver Stone oznámil, že natočí film o Nixonovi: "Who wants to see a movie about THAT guy?"(9.1.2019)

 • 3DD!3
  *****

  Promyšlená satira vyprávěná typickým McKayeovským způsobem. Humorné scény se mísí s děsivými okamžiky moderních dějin neuvěřitelně přirozeně. VICE je sice dalším z Baleových hereckých koncertů, ale tahle pecka nestojí jen na něm. Adamsová nebo Rockwell zdatně sekundují. Především jde ale o svěží scénář a pojetí. Film s hodinovou potitulkovou scénou... DOMEK Z KARET nám před finálovou řadou zničili, tohle je malá náplast.(16.2.2019)

 • Vxxx
  ***

  Zatraceně, to byl dlouhý film. První polovina docela zajímavá,druhá polovina doslova uspávací. (Pokud byste mohl někdo napsat do zpráv, kdo byl nakonec ten vypravěč, byla bych vděčná. Celou dobu mě to zajímalo a pak jsem to asi prospala.) Herecké výkony jsou skvělé ale jinak to žádná špička není. Libí se mi, že film přiznává co je fakt a co prostě neví. Za mě 3*.(30.1.2019)

 • Mr.Pumpkin
  ***

  Co funguje jednou, nemusí fungovat i podruhé. Co bavilo a působilo svěže v Sázce na nejistotu, v tomto případě neskutečně otravuje. Film by místy i fungoval, ale neustále je dění narušováno různými těžkopádně působícími pokusy o osobité pojetí. Celé to tak musí táhnout a zachraňovat herci a odvádí skvělou práci. Christian Bale je působivý a i ostatní herci mu zdatně sekundují. 50%(25.1.2019)

 • - Christian Bale musel pro roli Dicka Cheneyho nabrat víc jak 18 kilogramů. Podle jeho slov jedl hodně koláčů. (BarMaja)

 • - Celosvětová premiéra proběhla 12. prosince 2018 v Los Angeles. (BMW12)

 • - Bill Pullman natáčel scény pro film jako Nelson Rockefeller, ale jeho scény byly vystřiženy z finálního sestřihu filmu. (BMW12)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace