Policajt v Beverly Hills III

• Česko Policajt z Beverly Hills III (více)

Axel Foley (Eddie Murphy) se vrací do Beverly Hills, aby tu v zábavním parku Wonderland zažil neskutečnou jízdu na horské dráze! Když Axel se starými kámoši Billym Rosewoodem (Judge Reinhold) a Sergem (Bronson Pinchot) za zády pronásledují zločince přes nejrůznější atrakce až do podzemního bludiště, rázem je z něj ta největší podívaná, Policajt v Beverly Hills III, to je "divoká a vtipná akční komedie", která vás chytne a nepustí! (Magic Box)

Slimak

Opět dobré...tento díl jsem v televizi vždy náhodou zastihl takže jsem ho s těch tří viděl nejvíckrát...takže si ho nejlíp pamatuju.Skvělý fórky...třeba se slonem Ouky Douky nebo už sama ta půvabně blbá hymna Wonderworldu je fajn.Takže dobrý....já v tom zase takovej propad nevidim. ()

dopita

Hodně zředěná zábava. Jednička byla plná výbornýho humoru, dvojka byla celkově slabší, ale zase tam byla celkem slušně zvládnutá akce a v trojce stojí za prd všechno. Foleyho neustálý ksichtění mě už chvílema pěkně votravovalo! ()

Rssa

Ufff...hrůza, ale oproti dnešnímu Murphymu pomalu veledílo. Jeden z nejpřeceňovanějších komiků a možná i původce dnešních ukecaných rádobyvtipných černošských komediantů si pomalu ale jistě kopal hrob, ztrácel sympatie a rozhodně se spouštěl do vod vlastních Segalovi, i když ten je aspoň legendou béčkových filmů. ()

Paity

Zrovna tenhle díl mám rád.... už jen ta chytlavá melodie..... Wonderland, wonderland, na, na, na, na, na, naaaaa a zase znova. Jako přestřelky uprostřed plyšových postaviček, to tu ještě nebylo. Sice ne tak vzipné dialogy Murphyho jako v minulých dílech ale nahrazeno situačními gagy. ()

Hanys_

Ikdyž dvojka nebyla zrovna nic extra, tak trojka dokázala jít ještě dál a tak nějak naznačila, že to s tou Murphyho kariérou asi půjde vážně do kytek. Jednoznačně pobavila ultimátní zbraň s rádiem a mikrovlnkou, ale jinak je to hodně mdlé a na akční komedii až moc málo vtipné. 3.5/10 ()

Wishkah

Není to už sice to pravé ořechové ale zkuste to srovnat s Norbitem, rodinou Klumpových atd a udělili byste tomuhle filmu oskara. ()

Hanes88

Třetí pokračování, které těžilo na známém názvu. Jinak by se na to asi tolik lidí nepodívalo. Každopádně normální komedie, která pobaví a jak to někdy poběží v televizi tak se určitě rád podívám. ()

Paldiny

Najslabší diel série. Jeho najväčšou devízou zostávajú "kecacie praktiky" Axela, aké boli s výnimkou udeľovania cien prakticky vypustené. Bez nich sa tento diel ničím nelíši od iných akčných výplachov. Podaktoré hlášky ale stáli za to. Lenže aj tie  paradoxne neplynú z úst hlavnej postavy, ale od nováčika Hectora Elizonda, ktorého prítomnosť na plátne príjemne oživuje dianie. Z celej trilógie je tu k videniu najväčší počet zbytočných scén (tanečná kreácia z garáže, prezentácia novodobých zbraní či záchranná misia detí). Film navyše dopláca na obmedzený priestor zábavného parku. Ten po veľmi dobrom štarte pôsobí stagnujúco a ku koncu už si ani divák nespomenie z čoho tento výlet vlastne plynul. ()

mira007

Asi nejakčnější z této série, větší rozpočet vyvážil to, že už to není tak originální , ale očekávatelné. Nicméně já na tom byl v kině a byl jsem absolutně spokojen. A ten hudební motiv se dá poslouchat furt ... ()

Greg25

70%, oproti prvním dvěma dílům evidentně slabší, ale stále na dobré úrovni, i když se scénářem už je to o něco horší... ()

Nolanofil

To je telefóne číslo? Nie, tvoj honorár! Takto nejak opísal Eddie Murphy rokovania s producentmi a takto nejak dopadne film, keď ho robíte pre 15 000 000 $. Treba k tomu niečo ešte dodávať? ()

Chevees

Třetí díl? Hmm, proč ne, ale v tomto případě už to je hodně nastavovaná kaše a ani v nejmenším nedosahuje (a ani se k nim nepřibližuje) kvalit prvních dvou dílů. ()

Wardan

Trochu fail.... trochu dost fail. Jakoby Axelovi došli v hubě náboje a tak nemá jedinou pořádnou vykecávačku, což je dost problém v zhledem k tomu, že u předchozích dílů to byl hlavní tahák. Přesto mě to docela baví. Možná proto, že prostředí zábavího parku je poměrně neotřelé a příjemné a film i docela slušně odsýpá. Přesto obrovský propad oproti předchozím dílům. ()

Bozvav

O proti předešlým dílům atraktivnější prostředí zákulisí zábavního parku. (teď zpětně vnímám vybavenost atrakcí, co by jsme za to dali i dneska), ještě monstróznější akce, snad jen méně překvapení, více sázka na jistotu. Nicméně Eddie je skvělý komik a v této době byl v naprosto perfektní formě. Sexy chlap s pořádně prořízlou pusou. Super hudba, scénář i dialogy. Za mne 90% i po letech. ()

Zemřel herec John Saxon

Zemřel herec John Saxon