Narcos - Season 3

(série)
USA, 2017, 8 h 53 min (Minutáž: 47–61 min)

Javier Cámara, Kerry Bishé, Damián Alcázar, Pedro Pascal, Arturo Castro, Raymond Ablack, Andrea Londo, Gabriel Sloyer, Juan Sebastián Calero, Taliana Vargas (více)

Epizody(10)

Pravidla se změnila a protidrogový úřad se po krvavém honu na Escobara zaměřuje na jeho následovníky – kartel z Cali. (Netflix)

Ediebalboa

Kritizovat třetí Narcos, že už to není, co bylo, mi zde přijde mimo mísu. Gentlemani z Cali jen zkrátka nebyli magoři, co by odkrágrovávali policajty na potkání. Jejich síla naopak spočívala v disciplíně, utajení a spolupráci s nejvyššími hlavami ve vládě neboť je to v konečném součtu činilo ještě daleko mocnějšími, než kdy byl „El Patron“. Cesta za jejich eliminací je tak možná jiná než minule, nikoliv však nudná. Čtveřice bossů rozdílných povah a dovedností si krade veškerý prostor pro sebe a před spravedlností kličkuje, jak je každému z nich vlastní. Bizarní vyprávění o tom, kam až byli kolumbijští narkobaroni schopni pro své cíle dojít, proto nechybí ani tentokrát. ()

sofiapetra

Zdálo by se, že natočit třetí sérii - tedy již bez Escobara - je poměrně zavádějící a nadbytečné, ale scénáristé to zase tak pěkně a napínavě pospojovali, natolik intimně až rentgenově dokázali nahlížet do uvažování a nitra málem všem postav, že i třetí série rozhodně stojí za vidění. Rada: nenechte se odradit začátkem, první dva díly jsou trochu uspávající, ale pak si to vynahradíte. Pro mě osobně největší zážitek: agent Peňa. Nebo-li pravá esence muže nejen v každém záběru, ale i v každé větě. ()

Streeper

Nebavilo mě to tolik jako první dvě série. Podle mě to bylo hlavně z toho důvodu, že se třetí série už nevěnuje Escobarovi, kterého zná opravdu každý. Kartel de Cali pro mě byla velká neznámá, nikdy jsem o nich neslyšela a tudíž mě jejich příběh moc nebral, i mi to přišlo trošku nudnější a táhlejší než předchotí dvě série. ()

dubinak

3. série Asi jako každý, taky jsem se bála, že bez Escobara není Narcos. V podstatě je zase potřeba se dostat přes první tři díly, které byly protivné hlavně tím, že je tu milion nových postav, se kterými se musíte seznámit a zase se zahloubat do nového příběhu. Zpracování je vlastně kvalitativně stejné, jen tomu trochu chybí ty Pablovy kontroverzní morésy a nemá to už takový osobitý šmrnc. Jinak je třetí série ale dobrá, má pár pěkných twistů a asi i slušnou autentickou výpovědní hodnotu. Teď se zase dokopat k sérii čtvrté. ()

campix

Pablo už není, ale Narcos jedou dál. Přesouvají se lehce jižněji na kolumbijském území a ústřední roli hraje kartel Cali, který vystřídal Pablo Escobara na výsluní drogového obchodu a že se jim dařilo. Zůstal snad je agent Peňa, jako jedna ze stěžejních postav a samozřejmě kmotři kartelu Cali. Jak už tomu ale tak bývá, první dvě série byly ještě o stupínek lepší než tato třetí. Pablita jen tak nenahradíte, ale snaha je to více než kvalitní. Má to spád, má to napět, ale bohužel už to není tak velkolepé a osudové. Čtvrtá řada Mexiko mě už bohužel tolik neláká, protože tam čekám sešup ještě o stupínek dolů, ale kdo ví. ()

Jizni Tlapa

Puuuuta!estli!!!! si myslíte, že první a druhá sérka byla nejvíc, utřu vás, jak pravidelný uživatel svůj rypáček! Tohle je absolutní šleha, vtahující diváka do děje od první minuty! Kam se hrabe Pablito! Pacho a synáček Rodrigueze mladšího jsou ty největší grázlové nejgrázlovatější a já mlsně vyhlížím 4. pokračování... ()

filmmovier

Bez grande Pablita Narcos pořád funguje. Třetí série téhle drogové ságy se tentokrát zaměřuje na kartel z Cali a pořád je to parádní podívaná. Kvalita rozhodně nijak neklesla, pořád je to správně drsné, dramatické, vtahující, perfektně obsazené (a agent Peňa ani tentokrát nechybí), vše stále perfektně doplňují voiceovery, dobové záběry a fantasticky zvolený hudební doprovod. I na potřetí velká radost sledovat. ()

Lachtaan

Dle všemožných keců, že bez Escobara ztratil jeden z nejlépe hodnocených seriálů jakýkoli šmrnc, jsem se skutečně obával, že už budu dokoukávat jen z povinnosti, takový chmurný pocit mě ale opustil hned po 3 dílech. Po nich se totiž Narcos nevracejí do stejně napínavých kolejí, ve kterých řádili dříve. U mě osobně totiž honička na kartel z Cali dokonce předčila hon na Medellín a finální epizody jsou absolutním stropem celého seriálu. Drogová tématika má v rámci seriálu i filmu svého krále ve formě Narcos. [viděno na Netflixu] ()

Eleanor05

Málokterý seriál by zvládal pokračovat s takovou grácií, jako právě Narcos, i po dopadení hlavního padoucha, jehož nevypočitatelnost poháněla děj kupředu. A jelikož si, po výborné první sérii, z druhé série pamatuji především nekonečné nudné dialogy, třetí na mě působí jako osvěžující, akčnější a lepší. Boyd Holbrook nechybí skoro vůbec, vedlejší postavy jsou zajímavé a Javier Peňa dostal konečně víc prostoru. Zatím je to velmi zábavné a nemám obavu ani o kvalitu nadcházející série. ()

cpt.Lynch

Byla nasnadě otázka, jak se třetí díl Narcos vypořádá s odchodem Krále. A myslím, že se to povedlo dobře. Ze začátku se vše ještě krčilo v mohutném stínu, který vrhal Pablo, ale zhruba kolem 3 dílu z něj dílo vylezlo a stalo se plnohodnotnou sérií. Někdy napínavé až za hranu, což mi trochu říká, zda nebyl scénář víc poplatný divákovi než faktu/dokumentu (ale nejsem schopen to posoudit). Postavy super, těším se na čtvrtou sérii. ()

ghatos

Parádní série, která mě překvapila, jak lehce se obešla bez Escobara. Tahle třetí část bez problému konkuruje té první a snad je i v určitých aspektech lepší! Cali uzavírá kolumbijskou etapu. Přirozeně pomalu přebírá štafetu Mexiko, což je totální nářez a seriál to může udržet stále v nejlepší kvalitě. 92%. ()

Jaro.Krafcik

Česky dabing ktorý ponúkla prima cool ma bavil, aj keď som posledné epizódy pozrel priamo z netflixu. Podporiť treba stále, prvé 2 série som pozeral s titulkami na tejto službe. Chýbal Escobar. Najslabšia séria doteraz. V buducnosti si možno dám aj nové Narcos Mexico. Inak ten dabing tam bol tak 10%, lebo španielske pasáže neboli vôbec preložené. 3* ()

Soweek

Před začátkem třetí série jsem měl vážné obavy, jestli to Narcos zvládnou dál i bez Pabla Escobara. Silná osobnost Wagnera Moury byl přeci jen tahák celé série. Mé obavy byly ale byly naprosto zbytečné. Příběh drog je silnější než příběh jednoho člověka a Narcos pokračují ve stejném tempu, jako první dvě série. Hodnocení 4 hvězd dávám jen kvůli velmi silné seriálové konkurenci. Za poslední roky totiž vychází více kvalitních seriálů než filmů a všemu plný počet prostě dát nemohu. Tak nashle příští rok v Mexiku! ()

herr_carter

Jedním slovem - neskutečné! Tahle série se mi zatím líbila nejvíc, přitom už se tam Escobar, co by původní hlavní postava, logicky neobjevuje - jak se to říká, král je mrtev, ať žije král?!? Série Narcos zraje jak víno a těším se na 4.sérii, pojednávající o mexickém kartelu - už aby to bylo !....................moje hodnocení = 10 z 10. ()

Tjaden

Třetí série do jisté míry strádá absencí Pabla Escobara, respektive jeho charismatického představitele Wagnera Moury. Co naplat, na rozdíl od partičky kníratého tlouštíka z Medellínu byl kartel z Cali daleko více sofistikovanější organizací a neliboval si tolik v násilí, natož přímé válce vůči kolumbijskému státu. Z tohoto důvodu je trojka méně akční a chudší na brutální scény, na něž jsme byli zvyklí z předchozích sérií (ačkoli na ně pochopitelně taky dojde). Řemeslně se však jedná opět o špičkovou podívanou. Čtvrtá série se podle všeho přesune do Mexika - už se nemůžu dočkat! ()

klukluka

Opět vynikající. Přestože se museli obejít bez Pabla Escobara a nahradili ho v porovnání s ním “muší váhou” v podobě šéfa ochranky kartelu z Cali Jorgem Salcedem, pořád to bylo tak velký, napínavý a profesně dokonale zvládnutý kino, že tomu nemůžu dát míň než pět pecek. Co může být jednoduššího, než podlehnout dojmu, že to není hraná tvorba, ale dokument? Tak dobře je to udělaný... ()

Loki_Six

"The day Pablo went down, the Cali cartel became Public Enemy Number One. And the fact that they helped us bring him down didn't mean shit. Many observers fear Colombia's other large cartel, the Cali cartel, will now simply step up its own drug production. And that's exactly what happened. While the world was focused on Escobar, Cali's operations had grown exponentially, differing from their rival in every possible way. Where Pablo sought the love and protection of the masses of Medellín, these guys rubbed shoulders with Colombia's elite and called themselves "the Gentlemen of Cali." And whereas Escobar craved the spotlight, these guys stayed in the shadows, perfecting the game, building complex smuggling and distribution networks through Mexico, Europe, and the Far East, without leaving so much as a fingerprint. Even the people working for them didn't know it was Cali coke they were moving. It was fucking Cocaine, Incorporated. And they ran it like a Fortune 500 company." ()

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů