Komentáře uživatelů k TV seriálu (2)

Záhady Frankie Drakeové jsou dárek pro fanoušky Případů detektiva Murdocha, jen člověk nesmí být přepjatá fanynka Fisherky, jako tady Muttinka. Titulní Lauren Lee Smith prošla zkouškou v Murdokově 7. sérii a přidala zkušenost z 9. série Kriminálky Las Vegas a ruka byla v rukávě. Za každý ženský seriál z 20. let jsem ráda a není opravdu důvod se tvářit, že kanadský je horší, než australský. Doporučuju.(8.3.2019)

• Muttinka

Crabtree, bývalí policista? Vážně? Na nic lepšího nepřišli? Byla jsem zaražená, už když se v prvním díle objevila postava Ernesta Hemingwaye. Dokonce jsem v jednom díle zaslechla jméno Howarda Cartera, objevitele Tutanchamonovy hrobky. Navíc to hodně připomíná seriál Vražedné záhady slečny Fisherové a jelikož ten je z let 2012 - 2015, tak je jasné kdo od koho opisoval. Jak jsem koukala, tak to má stejné tvůrce jako Případy detektiva Murdocha, ale ten byl originální a i když mi občas trochu vadili postavy podle skutečných osobností, tak mi to nevadilo tolik, abych na to přestala koukat. Za to tady mi to vadí hodně. Nikdy nepochopím proč, když uspějí s jedním seriálem musí přijít s druhým stejným a půl námětu si půjčit ještě jinde. Dívala jsem se na to spíš z nudy, protože v televizi nic nedávali, ale díl od dílu mě to bavilo méně a méně, ale teď už jsem s tím skončila úplně. Názorný příklad odpadu.(15.11.2018)