Cobra Kai

• USA Cobra Kai
Akční / Komedie / Drama / Rodinný / Sportovní
USA, (2018–2024), 34 h 9 min (Minutáž: 22–49 min)

Ralph Macchio, William Zabka, Xolo Maridueña, Mary Mouser, Courtney Henggeler, Tanner Buchanan, Peyton List, Vanessa Rubio, Jacob Bertrand, Gianni DeCenzo (více)

Série(6) / Epizody(60)

Pár desítek let po turnaji, který jim změnil život, na sebe znova narazí soupeři Johnny a Daniel. (Netflix)

PanPyzamo

Tak tohle se sakra povedlo. Trilogii Karate Kid mám velmi rád a vidět své oblíbené hrdiny, jak žijí po několika letech bylo famózní. Jsem tak nadšen, co z nich udělali. Velice se mi líbilo, jak šel jejich život dál a když si vzpomenu na staré Karate Kidy, tak je to fakt pecka a považuji to za opravdu výborný progres. Vzpomínat ani moc netřeba, protože se zde sem tam objeví flashbacky na staré filmy, které připomenou některé situace. Vidět tedy Daniela a Johnyho o několik let později bylo neskutečné a táhnou pro mě celý seriál, ale rozhodně nezaostává ani zbytek! I ostatní postavy byly výborné a některé z nich měli parádní vývoj. Hudba byla dobrá, ale kterou vyloženě žeru je ta, která hraje téměř vždy na konci epizody. Připadá mi taková osmdesátková, ale zároveň moderní a je to podle mě velice dobrý mix. Pokaždé mě to vyloženě nutilo pustit si další epizodu. Tento seriál měl snad všechno na jedničku. Děj, ale i akci, která je zde eňo ňůňo. Vlastně bych i řekl, že zde není snad jediná chyba. I po tom, co to převzal Netflix a já tak očekával pád kvality, tak musím nakonec uznat, že jsem se pletl a třeba v takové 4. sérii ta kvalita snad i dokonce trošičku stoupla, což jsem myslel, že už snad ani není možné. Uvidíme, jak to půjde nadále a doufám, že nějak nezkazí konec. Byla by to škoda. Je to nádherně rozjetý a kvalita neklesá. Radši bych to už moc neprotahoval a konec bych moc neoddaloval, ale kdo ví, třeba se zas mýlím a Netflix mi vyrazí dech. Za mě skvělý seriál, který doporučuji a to i těm, co Karate Kid neviděli, ale rozhodně to bude mít pro vás větší hodnotu, pokud se na staré Karate Kidy podíváte, nejlépe pokud jste je viděli již dávno, protože pak je to pěkná nostalgie. 1. série - 8,5/10 2. série - 8,5/10 3. série - 8,5/10 4. série - 9/10 5. série - 8,5/10 Celkový verdikt: 8,5/10 ()

KolarikKing

Tenhle seriál mě neskutečně baví. I přes to, že jsem neviděl Karate Kida, tak to ve mě vyvolává tolik emocí. Postavy jsou vybrané úplně parádně a baví každá z nich. Jediné co bych vytknul je vývoj jednotlivých postav, který se skoro každých 5 epizod mění. Jinak je to výborná zábava. S1-7/10, S2-8/10, S3-9/10, S4-8/10, S5-8/10 ()

Predator77

Nebudu lhát ale původní filmy jsem neviděl ale tenhle seriál mě i tak neskutečně chytl a hlavně za to můžou povedené akční scény, dobře vybraná hudba, humor který tady opravdu funguje nebo i hlavní postavy kterých je tady více něž dost a rozhodně si každý vybere komu bude fandit a komu ne, jinak jednotlivé řady jsou taky dobře vyvážené a rozhodně nenudí, jenom teda si říkám že v nejlepším se má přestat, a to z toho důvodů že těch řad mi už přijde celkem dost a myslím si že to ještě asi i snese pátou ale rozhodně bych to tím už ukončil aby to potom nezkazily jak už se stalo u většinu kvalitních seriálu co měli dobrý start ale závěrečné řady za moc nestály tak že se doufám že se to u tohohle seriálu nestane. ()

VLADEK

1. sezóna - 80% - no na prdel z toho nepadnu. /2. sezóna - 40% - tohle nemůže nikomu nic dát, prázdné, místy trapné, vykrádá samo sebe. /3. sezóna - 60%/ 4. sezóna - 15%/ 5. sezóna - 25% s prstem na ovladači. ()

Tristanian

Dlouho jsem neměl důvod se na "pokračování" Karate kida podívat, protože mi nepřišlo, že by mi rozšíření téhle dětské blbiny něco mělo říct. Původní film je v první půlce po letech strašná nuda a v druhé vyhaslej dětskej sen. Nojo, ale on je ten seriál o něčem úplně jinym. A je to skvělá jízda. Jasně, pořád tam je extrémní naivita, ale s spojení osmdesátkové naivity s krizí středního věku tak skvěle funguje, že se mi tomu až nechce věřit. Vždycky, když už si říkám, že jim došly nápady, tak přijde něco, u čeho mám pocit že je to boží. Není to dokonalý, ale já to do poslední minuty žeru... ()

Stoctyrec124

Musím říct, že jsem si nemyslel, že mě tenhle seriál tolik překvapí a potěší. Bylo to moc pěkně zpracovaný, že se dokážete reálně vcítit do těch postav, které se celý seriál různě vyvíjí. Je to přiměřeně plné vtipů i easter eggů na různé filmy a seriály, nejvíc asi Stranger Things a Game of Thrones, vždycky mě to mile překvapilo, když se nějaký objevil. Hudba byla taky skvělá 80's hity jsou prostě pořád pecka. ()

WilliamMW

Čistá coolstalgie. To slovo neexistuje, ale kdyby existovalo, dokonale by popisovalo tenhle seriál. Na tohle nemá ani netflix se svým Strager things. ()

UncleMorty

Tenhle klenot docení bohužel jen starší generace, která není plná "pussies" jak by řekl hlavní protagonista. Je to až ironicky jak z béčkového předchůdce dokázali udělat kvalitní show plné nostalgie, ale především plné skutečností dnešního světa. Nedokážu pochopit jak jsem na tuhle show mohl narazit náhodou a jak je sakra možny, že visí někde zakopana v YoutubeRED. ()

KraLuban

Nakonec fakt smutné - hodně mi seděl začátek a možnost změny směřování postav. Postupný vývoj zpět k dobrým a zlým byl na mě prostě moc depresivní. Jinak ale skvělé. 80% ()

SpeckMcBig

Jeden z mých nejoblíbenějších filmů z dětství dostal seriálové pokračovaní a já si chrochtám blahem. Papírově mi celej projekt naháněl husí kůži(převážně z horších důvodů) ale výsledek je hrozně old school podívaná a jedno z největších překvapení za poslední dobu !! ()

TimStar

Baví mě to! Čtyři hvězdičky jsou za děj a za bojový scény a pátá hvězda je za to, že zvládli obsadit stejný herce jako v původním filmu 👍 ()

ResinesM

Znám starý Karate Kid, dobře, ale nejsem nějakej vášnivec toho filmu. Patřilo to do mého dětství. Nicméně seriál se za mě povedl neskutečně. Dialogy na úrovni, povedený scénář, nostalgie, zápletky. Celé dvě série mě pohltily natolik, že jsem je zkouknul najednou a to se jen tak u mě nestává. Poslední díl druhé série je na slzu :) Šíleně se těším na třetí. ()

bigmatko

tak toto som nečakal veru že v tak nenápadnom seriály dostanem takú dávku nostalgie a štýlu 80 tok. Karate kid žije a po 30 rokoch má stále čo ponúknuť a veru že je toho veľa. výborné nápady, známe tváre z minulosti a neustála rivalita s humorom a dokonca aj akciou v štýle karate. krátka stopáž prispieva kvalite a rozvoju príbehu a ani sa nenazdáte a zistíte že ste fanúšik Kobra kai v jednej chvíli a v druhej zas fandíte Daniel sanovi a Miagi dojo. ()

jardas

Hezky nostalgické, příběh také dobrý, ale technicky to karate.....dokážu si představit, jak echt karatisti vyvrací oči při pohledu na ty techniky. Vím, že techniky nejsou to hlavní, ale je to příběh o karate, jsou tam velmi umně zapracované prvky z filozofie i historie karate, herci nosí karategi tak... ()

b0bo

Skvělé pokračování Karate Kid. Johny a Daniel jako nepřátelé/sensei/přátelé(?) ve středním věku. Za mě opravdu bomba. Tohle se Netflixu povedlo. Nostalgie :) ()

vladi3

Fun fact: LaRusso v prvej serii predava Audi, v druhej Mercedes a v tretej Toyota. Ale v prvych dvoch sreiach jazdil na Audi S7 a v tretej na Audi A7 :) Real scifi... Mozny spoiler: Serial by bol za pat, keby nebolo slabej tretej serie, ktora kopirovala pohnutky pipky cislo dva neustale vyvolavat boj, aj ked ten predsa prebehol v druhej serii a pipka cislo dva dopadla ako dopadla... Takze toto stiahlo tretiu seriu vyrazne nadol... Skoda, ale zaver tretej serie (ktory bo jasny uz od zaciatku) napoveda, ze stvrta by mohla byt poriadna zakalacka... ()

Tr0nic

Začal som sledovať, keď vyšla tretia séria (2021), no po prvej som vedel, že tento serial skončí medzi mojími obľúbenými. Je to nenútene vtipné, akčné, nabité vynikájúcimi pesničkami. Dej ktorý napriek obmedzeným možnostiam ani po 3 sériach nestagnuje so sympatickými postavami a veľakrát aj nečakanými zvratmi. Teším sa na 4 sériu ()

Bejbe01

Nerozumiem tomu vysokemu hodnoteniu. Sice to hra pekne na nostalgicku strunu, ale tolko nelogickych situacii tam je ze az. Postavy reaguju ako dementi, vsetko sa riesi hned bitkou, herectvo je obcas zufale. ()

Studio Sony odsouvá plánované premiéry

Studio Sony odsouvá plánované premiéry

27.04.2024

Pokud jste fanoušky komiksových filmů a těšili jste se toto léto na pořádnou porci akční zábavy, máme pro vás špatnou zprávu. Sólovka spider-manovského záporáka ze stránek Marvel Comics, dlouho… (více)

Nový Karate Kid přivítá staré známé

Nový Karate Kid přivítá staré známé

25.11.2023

Kdy se vrátí Zaklínač a Stranger Things?

Kdy se vrátí Zaklínač a Stranger Things?

22.04.2021