Epizody(13)

Pětatřicetiletý Hugo během jednoho dne přijde o práci i o manželku Moniku a nastěhuje se ke svému kamarádovi Honzovi na loď v hausbotové zátoce. Seznamuje se tu se zajímavou skupinkou starousedlíků, která se každý večer schází v místní hospůdce U Utopence. Je mezi nimi Kapitán, který se kdysi plavil po moři a teď řídí přívoz, divadelní Režisér, který tu tráví důchod, „živá socha" Stanislav nebo vášnivý vymetač popelnic Bohumil. Dobrou duší hospody je její majitelka Boženka, která právě řeší překvapivě vysokou fakturu za elektřinu. Protože je na Boženčin rozvod napojena půlka zátoky, je třeba viníka zvýšené spotřeby vypátrat, čehož se hospodští štamgasti s radostí ujmou. Hugo utápí svůj žal po Monice v pivě a doufá, že jeho nové útočiště bude opravdu jen dočasné. (TV Nova)

Viler

Já bych to tak špatně neviděl. Humorné scénky s dojemnými se tu občas setkají s těmi trapnými, ale těch je naštěstí málo. Hlavnímu hrdinovi byste po pár dílech občas dali pěstí, za to jeho debilní chování, ale co si má počít, když to má ve scénáři. Ovšem musím říct, že s tou partou v zátoce u rezavé kotvy bych chtěl být kámoš a setkávat se v hospůdce u Utopence. ()

kyzi

Komedie?Spíš tragédie!Zasmála jsem se asi jednou a to až nakonci,asi proto,že už byl konec!Další neděli se dívat teda nehodlám,nova opět nezklamala... ()

kreyson13

Bylo to přesně tak blbý, jak jsem čekal. Jména herců dobrej seriál neudělají...Časy Okresního přeboru a Combacku jsou patrně navždy pryč. ()

farinelli77

Mezi seriály, které nám komerční televize nabízejí, je to naprostý luxus, na který se příjemně kouká! I když je to jen oddechovka. ()

Herrydos

Silně nenáročná podívaná u které je povinnost vypnout mozek !!! Jinak sledováni nedoporučuji. Pokud na tuto podmínku splníte budete se i docela bavit a kvalitu až zas tak neřešit. Slabé 3* ()

Frombeyond odpad!

Nečekal jsem nic extra....ale takovou, TAKOVOU nudu, jsem opravdu nečekal. Přitom herecké obsazení dobré....ztráta času ()

Deacon59 odpad!

Takhle špatně napsaný postavy se jen tak nevidí. Langmajer hraje takový ho debila, že by ho měli pro výstrahu zastřelit. Na druhou stranu Klus nehraje vůbec, měl by radši zpívat to mu jde lépe. O zbytku škoda mluvit. Nechápu, že to může někoho bavit. Je to naprosto k pláči. ()

KiR0 odpad!

Jak dlouho může trvat scénáristům, než si uvědomí, že postavit komediální seriál na snaze Ivy Pazderkové otěhotnět je blbost? ()

Fixa

Viděl jsem náhodně asi jenom 3,5 dílů a nemyslím si, že je to špatný. Na TV se skoro nekoukám a seriály od NOVY nesleduji. Na to mi stačí upoutávky, abych věděl, že tím nebudu ztrácet čas. Kdyby byl tento seriál zaštítěn Českou televizí, věřím, že by hodnocení prudce stouplo. Dost negativních hodnocení je od ovcí, co nehodnotí seriál jako takový, ale právě jen kvůli Nově a názoru většiny. Je to průměrný, humorný seriál, ale sympatický tím, že nejde do extrémů v podobě nějakých přehnaných a přehrávaných scén (tedy kromě Pavláska s Pazderkovou). Díl má pohodovou atmosféru a hlavně má začátek i konec a nemusíte znát všechny předchozí díly, aby jste se zorientovali. Chtěl jsem dát průměrné hodnocení, ale zvedám o jednu hvězdičku, protože mě serou davy lidí s implantovaným mozkem sériové výroby. ()

PORTER44

Zase další ztracený čas u dalšího špatného seriálu o ničem,jediný kdo sem tam vypustil něco čemu se nechalo pousmát byl Pavlásek u dalších se nebylo čemu zasmát. ()

skoces

Hater gona hates, jinak si opravdu neumím už to hodnocení české produkce na csfd vysvětlit. Fakt nechápu jak může někdo ohodnotit seriál, který mám mít 13 epizod podle upoutávky a psát tu přisprostlé komentáře. Nebo další, sepsout seriál, ze kterého dotyčný viděl pár minut, jenom proto, že je natočené blbě nějaké panorama, to je mi opravdu jako nepražákovi úplně jedno a pravost zkoumat nebudu. Nejsem sice fanoušek české seriálové tvorby, krom Okresního přeboru z poslední doby, ale prostě se tu točí seriál o vztazích, lidi se na to dívají, tak se jim to asi líbí, každý má prostě jiný vkus a nemusím hned o někom říkat, že je po lobotomii, on může říct totéž, když se dotyčnému líbí třeba Pán prstenů, protože to je přece nereálné. Zkrátka a dobře, mě se tento seriál líbí. Občas jsem v televizi viděl upoutávku, občas jsem přeblikl přes reprízu. Veronika Kubařová je prostě krásná holka, má úžasný úsměv, ta k tomu taky nalákala. Někde u osmého dílu jsem si to našel na netu a podíval se na to, a teď netrpělivě očekávám každý díl, protože chci vědět jak to dopadne. Jestli to tomu ňoumovi Hugovi vyjde atd...... ()

ohneta

Hodnotím, až po shlédnutí 11. dílů a ne jako spousta komentářů, který seriál hned pošlou do odpadu po shlédnutí půlky prvního dílu. První dva díly sice žádná sláva, ale ostatními pokračováními, seriál boduje, spousta skvělých vtipných scének, bezvadné herecké výkony, pěkná příroda. Rychle ubíhající díly. Mě se prostě seriál líbí a těším se vždy na nový díl, protože mě dokáže hodit do pohody a naladit pozitivní energií. Takže hodnotím po 11. dílech a budu se těšit na další. A komu se to nelíbí, a´t se dívá na něco jiného, od toho máte přepínač na ovládání TV. ()

Beliel odpad!

Hurááááá, další odpadový seriál je na světe! No jak se tohle mohlo stát? Jděte už s těmito pokusy o ničem opravdu do prdele! ()