• zdenny

A teď vypadám jako blbec. Ono to je ale tak, že jsem upřednostnil rodinnou pohodu před vkusem mně vlastním. Mám čtyřicet jedna let a dcery už se se mnou nedívají na vše tak jako dřív. Mají vlastní názory a za nějaký krátký čas budu velice silně trpět syndromem opuštěného hnízda. Proto někdy hodím za hlavu svou hrdost a trávím s nimi čas u takovýchto hovadin. A teď k obhajobě toho "odpadu". Frajeři najali populární herce (např. Sobota, Kaiser), oblíbené celebrity poslední doby (Klus), spolehlivého pitomce (mladý Langmajer) a někoho z populárního pořadu "Na stojáka" - Ivu Pazderkovou - blondýnu z reklamy na müller mix a toho idiota Pavláska, kterému nedokážu a ani nechci přijít na jméno, a který nikdy nebude umět nic kromě toho, že to navždy bude debilní, retardovaný a hlavně degenerativně škaredý idiot a trotl. Vemte tuto skupinku populárních person a něco z toho už vznikne. Hlavně aby to konkurovalo o něco staršímu "Přístavu". Však se najde dost hlupáků, co se na to budou dívat. Ty debilní kecy, které jsem musel během necelých dvou epizod snášet, mne utvrdily v tom, že jediná normální je v této stupidní sračce výčepní Boženka.(16.9.2016)

Hele, představ si, je neděle večer, víkend skončil, děti už spí, dojedl si tlačenku a otevřel si pivko. Natáhneš se na kanape a vypneš mozek. jako kulisu si dáš tenhle seriál a přemýšlíš si o tom, co bylo, občas se zasměješ nějakýmu tomu levnýmu vtipu a vlastně ti ani nic neschází. Neříkám každou neděli, ale jednou za čas... proč ne. Rozhodně to není odpad a ty 3 hvězdy dávám jen proto, abych tu vyvážil tu "nespravedlnost" kdy někdo dává odpad jen proto, že je to nova, nebo že je tam Klus(23.3.2016)

• mira007

Pozitiva: exteriéry, herecké obsazení Negativa: všechno ostatní!!!! Tok plků, které jsou o ničem, ale hlavně nejsou ani trochu vtipné. Nemá to šťávu a je to nudné. Nepřipadá vám, že všechny ty nové seriály typu Na vodě, Přístav, Ohnivé kuře drazí sousedé píšou ti samí lidé, nebo dokonce jeden člověk, který se domnívá, jak není vtipný, ale on je jen trapný. Ať se takový tvůrce mrkne čemu se lidi smějou v kině v nenáročných komediích jako Hodinový manžel, Účastníci zájezdu nebo Rafťáci ještě dříve.(23.3.2016)

• KASUGI

Já stále nechápu politiku současných seriálových scénáristů. Proč píšou nevtipné scénáře? Nebavíme se tady o vkusu, či rozdílném humoru. Mluvíme tady o úplné absenci vtipu. Proč? Proč seriál, prezentovaný jako komediální, začíná tím, že Langmajera vyhodí z práce, příjde domů, načapá svou ženu s milencem, ten má z něho srandu, jde se sprchovat, ze sprchy do něj ještě vyrypuje, když se hrdina osočí, je napomenut manželkou ve smyslu, ať si dá pozor, nebo by mohl dostat přes hubu, pak mu dá rozvodové papíry, sbalený kufr a řekne mu, že byt i auto jsou její, takže může jít a on se zvedá a odchází... Co je proboha na tomto vtipné? !!!!! Je to opravdu tak hrozně těžké, manželce při odchodu třeba polít drahé šaty vystavené v kuchyni něčím nevypratelným a frajerovi ve sprše upravit vodu tak, aby se opařil? Pak scéna, kdy vychází z domu a z něj se ozývá dvojitý křik. Fakt je to tak těžké? Zvlášť u prvního dílu, který je zásadní a rozhoduje, zda u seriálu zůstanete, či ne.(20.3.2016)

• Prokii

Byl by z toho průměrný český seriál, jelikož má občas dobré pasáže, bohužel jen občas. Většinou je to ale - nenapadá mě lepší slovo - trapárna pro IQ tykve. Navíc, Lukáš Langmajer je naprosto příšerný ...za něj odpad rovnou, a Tomáš by se raději měl držet původního řemesla. Lukáš je tu až na můj vkus moc za totálního blba...a tak bych mohl pokračovat. Škoda? Určitě. Ale většině českého národa to zřejmě stačí...(20.3.2016)

• - Když na začátku 2. dílu hovoří Hugo v kuchyni se svou bývalou manželkou Monikou, je za ním vidět nahoře v odraze mikrofon zvukaře. (rakovnik)

• - Při závěrečných titulkách se objeví chybné křestní jméno herce, který hrál šéfa Lukáše Langmajera. Místo jména Ctirad Götz se objeví Jindřich Götz. (Niki94)

• - Natáčelo se v Praze na Libeňském ostrově. (rakovnik)