Reklama

Reklama

VOD (1)

Epizody(13)

Obsahy(1)

Pětatřicetiletý Hugo během jednoho dne přijde o práci i o manželku Moniku a nastěhuje se ke svému kamarádovi Honzovi na loď v hausbotové zátoce. Seznamuje se tu se zajímavou skupinkou starousedlíků, která se každý večer schází v místní hospůdce U Utopence. Je mezi nimi Kapitán, který se kdysi plavil po moři a teď řídí přívoz, divadelní Režisér, který tu tráví důchod, „živá socha" Stanislav nebo vášnivý vymetač popelnic Bohumil. Dobrou duší hospody je její majitelka Boženka, která právě řeší překvapivě vysokou fakturu za elektřinu. Protože je na Boženčin rozvod napojena půlka zátoky, je třeba viníka zvýšené spotřeby vypátrat, čehož se hospodští štamgasti s radostí ujmou. Hugo utápí svůj žal po Monice v pivě a doufá, že jeho nové útočiště bude opravdu jen dočasné. (TV Nova)

(více)

Recenze (106)

KASUGI odpad!

všechny recenze uživatele

Já stále nechápu politiku současných seriálových scénáristů. Proč píšou nevtipné scénáře? Nebavíme se tady o vkusu, či rozdílném humoru. Mluvíme tady o úplné absenci vtipu. Proč? Proč seriál, prezentovaný jako komediální, začíná tím, že Langmajera vyhodí z práce, příjde domů, načapá svou ženu s milencem, ten má z něho srandu, jde se sprchovat, ze sprchy do něj ještě vyrypuje, když se hrdina osočí, je napomenut manželkou ve smyslu, ať si dá pozor, nebo by mohl dostat přes hubu, pak mu dá rozvodové papíry, sbalený kufr a řekne mu, že byt i auto jsou její, takže může jít a on se zvedá a odchází... Co je proboha na tomto vtipné? !!!!! Je to opravdu tak hrozně těžké, manželce při odchodu třeba polít drahé šaty vystavené v kuchyni něčím nevypratelným a frajerovi ve sprše upravit vodu tak, aby se opařil? Pak scéna, kdy vychází z domu a z něj se ozývá dvojitý křik. Fakt je to tak těžké? Zvlášť u prvního dílu, který je zásadní a rozhoduje, zda u seriálu zůstanete, či ne. ()

Fuksinka 

všechny recenze uživatele

Zase tak hrozný to není. Viděla jsem 2 díly a stačilo mi to, ale odpad rozhodně ne. Vadí mi Langmajerova komediální poloha ale i tak jsem se asi 2x za jeden díl docela zasmála a párkrát usmála. Ale děj je prostě 0. Mám fakt ráda Kluse, ale ani on ve společnosti těch starších dobrých herců není dostatečný důvod koukat dál. ()

Reklama

k4n9ur odpad!

všechny recenze uživatele

Je to smutný jak dopadla tv Nova.. Upřímnou soustrast. Na světě je takových filmů a takových seriálů, oni musejí šetřit a vařit z vody a pak to dopadá jak to dopadá. Pane Kaisere a pane Soboto, nic si z toho nedělejte, já Vám to zapomenu, já sem vás tam neviděl. To byli asi nějaký jiní herci, nějaký dvojníci. ()

Wishkah 

všechny recenze uživatele

Upřímně nechápu moc ty černé čísla a dost sprosté komentáře k tomuto seriálu. A už vůbec přirovnání k Bezdružicím. Podle mě se jedná o nenáročný seriál, který dokáže místy pobavit a dle mého se v aktuální české seriálové tvorbě řadí spíš k lepšímu průměru. Jsou daleko horší a nejen české seriály, které se vysílají na našich obrazovkách. ()

Big Bear odpad!

všechny recenze uživatele

Tohle se mělo jmenovat Na dně. Takhle totiž nějak vypadá dno českých seriálů. A pokud si někdo myslel, že Ulice či jiné hrůzy jím jsou, pak se může ponořit ještě hlouběji. Teď jsou v kurzu hausbóty zakotvené ve všelikých těch slepých ramenech našich veletoků a tak jsou hojně obsazovány některými herci a některými neherci s vírou, že vznikne něco veselého. No nevzniklo. Jsou to jen stále herci a neherci na hausbótech, které jsou zakotveny ve slepých ramenech našich veletoků...Kaiser, Navrátil... Co tam proboha dělají? Herecké stáří je hrozné. Vidím to na Postráneckém, který se už objevuje i v reklamách a radí chalupářům jak množit žížaly do kompostu... Ale že je to tak hrozné aby člověk hrál v tomhle? To snad ne. Z tohle budete mít - na vodě - tak akorát žaludek. ODPAD ()

Galerie (79)

Zajímavosti (6)

  • Záběry seriálové loděnice byly natočeny v loděnici na Libeňském ostrově a v loděnici Českého Yacht Klubu v Podolí. (mikulin)
  • Hugo (Lukáš Langmajer) spadne při sebevraždě do Vltavy z Trojského mostu a poté, co se nechá proudem unášet, se octne v malé zátoce plné dobrodružství pod Vyšehradem, cca 9,5 km proti proudu... (mikulin)
  • Když na začátku 2. dílu hovoří Hugo v kuchyni se svou bývalou manželkou Monikou, je za ním vidět nahoře v odraze mikrofon zvukaře. (rakovnik)

Reklama

Reklama