• hony23

Nova si za poslední desetiletí vychovala generaci nenáročných diváků, kterým může naservírovat sebeblbější slátaninu a stejně dosáhne požadované sledovanosti. Stačí obsadit pár zrovna populárních tváří, debilní dialogy ozvláštnit několika rádoby vtipnými a 100x použitými hláškami a je vymalováno. Měl jsem možnost vidět i první díl konkurenčního Přístavu a seriál Na vodě mi přece jen přijde o chloupek lepší. Přesto si další díly s radostí nechám ujít.(8.2.2016)

Langmajer hraje perfektně dojebaného týpka, kterému se to vše krásně posere v jednom dni. V podstatě, jde o to, že takový je život a ať mi někdo kontruje, že ne! Prostě lidi, využívají lidi a jde o to, jestli jim to dovolíme nebo ne.Takže buď jste milý kluk a nebo arcizmrd. Nechám na každém ať si vybere roli jakou chce, ale víme kdo na konec v reálu ostrouhá a arcizmrd jen ve filmu v reálu hodný kluk! Dále tady máme partičku alkoholiků, kteří dotvářejí obrázek celého dnešního Česka. Pavlásek s Pazderkovou, hnusák s turbopornodmychadlem a toto je také ze života, jeden dělá peněženku a druhý se jen povaluje a přemýšlí jak to udělat, aby už v životě nic nemusel dělat a aby peněženka neutekla, takže pracujeme na dítěti! Dále nějaký režisér alá Sobota, ale to taky sedí, je to vlastně rentiér, který má něco na důchod, ale toto je také typické česko, makal jsem jak vůl, z žertovného jsem si něco našetřil na hausbót a teď mi zbývá každý den jen na tu opici v hospodě. Co se týká pana Navrátila, tak toto je typický Pražáček, jj, jezdit s loďkou přes léto, už teď jsem zvědav, ale to rozhodně v seriálu nebude, co asi tak tento kapitán dělá přes zimu? Uvidíme možná bude přes zimu dělat v ČKD. Na konec je naše parta završená rezignovaným Kaiserem. Toto je pan herec, pro role alkoholiků! Prostě typická figura, nebo postavička do džezu v České republice, starý dojebaný životem a bývalý olympionik, zase, dyť to je reál v česku, model těchto zkrachovalců, měli bychom litovat lidi, kteří přece nemohou za to, že začli chlastat, protože a tamto a ono, sakra nikdo jim tu flašku necpal, tak proč speciální zacházení? Takže zbývá jen somrovat, ale v Česku to jde, protože každá alkoholická parta musí podporovat jednoho zkrachovalce, aby si připadali lépe, protože on je přece alkoholik a my můžeme kdykoliv přestat, tak to prostě je zajděte si do nějaké hospody a chvíli pozorujte dění kolem Vás. Verča je úplně mimo tuto alka partu, protože scénárista musel někoho vyčlenit pro happy end se smolařem Langmajerem, v podstatě to tak taky je, ale lidi ruku na srdce, že se sejdou dva takoví sluníčkáři a že jim to vyjde, to je fakt jedna ku miliónu! A na konec pan Klus, mno, tak tady je to taky pěkně vykresleno, floutek, který je jak pračlověk, šukat, žrát a užívat si, prostě bohém. Toto vše zabaleno do NOVA štylu a prostě já musím dát aspoň 80%, dal bych i více, ale problém je to, že bych mohl urazit nějaké umělecké ego, ale já tady hodnotím to, že nám TV dokáže naservírovat sračku, která z nás dělá národ potěškošťat a my se tomu ještě smějeme. PS : Jak Vlasáková věští z půl litrů to je masakr, tak toto je jediné sci-fi, toto jsem ještě v hospodě neviděl, ale je nádhera jak ví, že to jde až u desátého a nejlepší je na to 12! Takže, první dva díly 80%, zbytek tak 20%, čili měním mé hodnocení na 50%. Jak je to v TV nevypínám, ale v půlce usínám.(18.2.2016)

Dá sa povedať, že veľké prekvapenie v pozitívnom zmysle. Na stoke menom "Nova" dávať zaujímavý seriál je veľká vzácnosť. Neviem kam sa to bude uberať ďalej, ale režíserovi sa majstrovsky podaril výber hercov. Musíte ich mať rádi jednoducho. Prim údava L.Langmajer,O.Kaiser a magický úsmev V.Kubařovej. Skutočne je to dobrý seriál ... Stádovitosť hodnotenia na tomto webe je miestami dychberúca a čierne čísla tohto seriálu sa mi zdajú nešťastné.(15.2.2016)

• carl.oesch

Je to pořád o tom samém. Když je scénář snůška nesmyslů s pitomými dialogy a scénami, za které by se styděl kolikrát i Troška, figurkami, které jsou asi tak pravděpodobné jako Děda Mráz, baba Jaga a košťata dohromady, tak to prostě ani relativně slušní herci nezachrání a to zejména když se k nim přidá bavič bez špetky hereckého talentu Pavlásek a "neherec" Lukáš Langmajer. No jo, holt Nova už na to nemá a seriály na Primě (nemyslím ovšem Vinaře) jsou proti tomu, co Nova nabízí v nedělním prime timu skvost. Co se týká Pavláska, Na stojáka byl skutečně zábavný (i když na rozdíl od Pazderkové tak nějak monotónně....), ale už vve Star Dance trapný. Ne každý herec může dělat baviče, ale daleko míň může být bavič hercem.(20.4.2016)

• KNTRFKT

Ať už je to v tý naší malý plitký kaluži Nova nebo Prima, nebo vlastně jakákoli komerční stanice, blijící do éteru hovna v barvách striktně komoušských, může být člověku okamžitě jasné, že ať uzří novinku s jakkoli ojedinělým názvem, bude se jednat o totálně uleželý zvratek, vytažený až z nejtemnějšího kouta Mordoru, lépe řečeno mordorské dílny, kde operuje zhoubný nádor Troška. Ten s tímhle počinem, kupodivu, nemá společné ani kalhoty, ačkoliv to jeho stylem humoru silně čpí. Ono totiž není lepšího nápadu, než obsadit zvučná jména totálních neherců do naprosté rádoby na vesničany působící slátaniny, která nemá hlavu, natož pak patu. Kdejaká mamka, která se zrovna v sedum vrátila od pásu, zfackovala haranty a starýho, totiž celá natěšená zasedne do provalenýho křesla, nastartuje svýho malýho pomocníčka, u kterýho si tentokrát nezapomněla vyměnit baterky a je celá natěšená, až se zas objeví ten krásně pomatený, zfanatizovaný Tomášek Flusů, který umí dobře hrát maximálně tak na kytaru a zláká zase nějakou oběť na svuj hausbót, kde jí ve svém kovbojském klobouku naštěká do boudy. Mamka pak možná vzpomíná na léta, kdy se proháněla s bizony po prériích, škrábala se s nimi o stromy a třásla se při zvuku železničního oře. Jenže, tahle osoba je asi tak jediná, která dokáže něco tak nehezkého ocenit. Proč totiž nevyužít milionů, kterými disponujete k točení naprosto impotentních fekálií, kterýmž se směje i moje babička? Je nás deset míčů, máme spousty chtíčů, nasráno v hubě a v rukách p_ču. Fuj(17.3.2016)

• - Natáčelo se v Praze na Libeňském ostrově. (rakovnik)

• - Když na začátku 2. dílu hovoří Hugo v kuchyni se svou bývalou manželkou Monikou, je za ním vidět nahoře v odraze mikrofon zvukaře. (rakovnik)

• - Při závěrečných titulkách se objeví chybné křestní jméno herce, který hrál šéfa Lukáše Langmajera. Místo jména Ctirad Götz se objeví Jindřich Götz. (Niki94)