Ten serial je tak blbej, az je dobrej :D Ja nevim, ale nemuzu si pomoct, me to bavi :D Je to jediny na co koukame se zenou v TV, jinak vse stahujem a koukame na zahranicni kvalitni serialy (Homeland, AHS...) Banda zoufalcu co zije v houseboatech a karavanech nekde u vody, chodi kazdej den do zaplivaneho pajzlu u vody, hlavni postava je kluk, co asi jako maly padal velmi casto na hlavicku, pac takovej dement by proste nemohl byt vubec, ale vubec nikdo :D A je to vsechno tak neskutecne trapne a ubohe, az je to proste vtipne :D Nutno rict, ze Lukas Langmajer je teda hnup vsech hnupu a je az k nevire, ze je to bratr Jirky Langmajera.. :D(17.4.2016)

Tak nevím, zda na csfd chodí normální lidi a nebo jen ti, kteří se snaží být velmi intelektuální. Hodnotit komediální seriál, aby měl hlavu a patu a všechno to bylo reálné je holý nesmysl. Jo můžu si nechat zasírat mozek Ordinací a kravinama podobného rázu. Ale Na vodě je pravý opak, kdy si oddechnu a zasměju. A jestli někdo řekne, že tak lidi v hospodě nemluví, tak asi chodí do jiných hospod. A i když jsou některé situace přitažené za vlasy, tak nevidím důvod, že by se nemohly někdy odehrát. Já se teda bavím každou neděli velmi dobře......(29.3.2016)

• KASUGI

Já stále nechápu politiku současných seriálových scénáristů. Proč píšou nevtipné scénáře? Nebavíme se tady o vkusu, či rozdílném humoru. Mluvíme tady o úplné absenci vtipu. Proč? Proč seriál, prezentovaný jako komediální, začíná tím, že Langmajera vyhodí z práce, příjde domů, načapá svou ženu s milencem, ten má z něho srandu, jde se sprchovat, ze sprchy do něj ještě vyrypuje, když se hrdina osočí, je napomenut manželkou ve smyslu, ať si dá pozor, nebo by mohl dostat přes hubu, pak mu dá rozvodové papíry, sbalený kufr a řekne mu, že byt i auto jsou její, takže může jít a on se zvedá a odchází... Co je proboha na tomto vtipné? !!!!! Je to opravdu tak hrozně těžké, manželce při odchodu třeba polít drahé šaty vystavené v kuchyni něčím nevypratelným a frajerovi ve sprše upravit vodu tak, aby se opařil? Pak scéna, kdy vychází z domu a z něj se ozývá dvojitý křik. Fakt je to tak těžké? Zvlášť u prvního dílu, který je zásadní a rozhoduje, zda u seriálu zůstanete, či ne.(20.3.2016)

Langmajer hraje perfektně dojebaného týpka, kterému se to vše krásně posere v jednom dni. V podstatě, jde o to, že takový je život a ať mi někdo kontruje, že ne! Prostě lidi, využívají lidi a jde o to, jestli jim to dovolíme nebo ne.Takže buď jste milý kluk a nebo arcizmrd. Nechám na každém ať si vybere roli jakou chce, ale víme kdo na konec v reálu ostrouhá a arcizmrd jen ve filmu v reálu hodný kluk! Dále tady máme partičku alkoholiků, kteří dotvářejí obrázek celého dnešního Česka. Pavlásek s Pazderkovou, hnusák s turbopornodmychadlem a toto je také ze života, jeden dělá peněženku a druhý se jen povaluje a přemýšlí jak to udělat, aby už v životě nic nemusel dělat a aby peněženka neutekla, takže pracujeme na dítěti! Dále nějaký režisér alá Sobota, ale to taky sedí, je to vlastně rentiér, který má něco na důchod, ale toto je také typické česko, makal jsem jak vůl, z žertovného jsem si něco našetřil na hausbót a teď mi zbývá každý den jen na tu opici v hospodě. Co se týká pana Navrátila, tak toto je typický Pražáček, jj, jezdit s loďkou přes léto, už teď jsem zvědav, ale to rozhodně v seriálu nebude, co asi tak tento kapitán dělá přes zimu? Uvidíme možná bude přes zimu dělat v ČKD. Na konec je naše parta završená rezignovaným Kaiserem. Toto je pan herec, pro role alkoholiků! Prostě typická figura, nebo postavička do džezu v České republice, starý dojebaný životem a bývalý olympionik, zase, dyť to je reál v česku, model těchto zkrachovalců, měli bychom litovat lidi, kteří přece nemohou za to, že začli chlastat, protože a tamto a ono, sakra nikdo jim tu flašku necpal, tak proč speciální zacházení? Takže zbývá jen somrovat, ale v Česku to jde, protože každá alkoholická parta musí podporovat jednoho zkrachovalce, aby si připadali lépe, protože on je přece alkoholik a my můžeme kdykoliv přestat, tak to prostě je zajděte si do nějaké hospody a chvíli pozorujte dění kolem Vás. Verča je úplně mimo tuto alka partu, protože scénárista musel někoho vyčlenit pro happy end se smolařem Langmajerem, v podstatě to tak taky je, ale lidi ruku na srdce, že se sejdou dva takoví sluníčkáři a že jim to vyjde, to je fakt jedna ku miliónu! A na konec pan Klus, mno, tak tady je to taky pěkně vykresleno, floutek, který je jak pračlověk, šukat, žrát a užívat si, prostě bohém. Toto vše zabaleno do NOVA štylu a prostě já musím dát aspoň 80%, dal bych i více, ale problém je to, že bych mohl urazit nějaké umělecké ego, ale já tady hodnotím to, že nám TV dokáže naservírovat sračku, která z nás dělá národ potěškošťat a my se tomu ještě smějeme. PS : Jak Vlasáková věští z půl litrů to je masakr, tak toto je jediné sci-fi, toto jsem ještě v hospodě neviděl, ale je nádhera jak ví, že to jde až u desátého a nejlepší je na to 12! Takže, první dva díly 80%, zbytek tak 20%, čili měním mé hodnocení na 50%. Jak je to v TV nevypínám, ale v půlce usínám.(18.2.2016)

• Tosim

Scénárista Martin Horský se po relativně slušném filmu Láska je láska (pokračování jsem neviděl), pustil do tohoto (zde uveden jako "autor projektu"), ehm, paskvilu, ve kterém se nic neděje, téměř vše je odtrženo od reality a divák má co dělat, aby nechcípl nudou. Prostředí je skoro jak z bezčasí, herci nemají do čeho píchnout, vrcholem je Hugo v podání Lukáše Langmajera, neustále se přitrouble usmívající, který působí jako (zda nechtěný či záměrný, je dost těžké určit), idiot. Výsměch jakémukoliv dramatickému tvaru.(31.3.2016)

• - Natáčelo se v Praze na Libeňském ostrově. (rakovnik)

• - Když na začátku 2. dílu hovoří Hugo v kuchyni se svou bývalou manželkou Monikou, je za ním vidět nahoře v odraze mikrofon zvukaře. (rakovnik)

• - Při závěrečných titulkách se objeví chybné křestní jméno herce, který hrál šéfa Lukáše Langmajera. Místo jména Ctirad Götz se objeví Jindřich Götz. (Niki94)