• Luciyen

Tenhle seriál, je vážně naprostý odpad. Nechápu, vážně nechápu hlavního hrdinu, vždyť je to ultimátní retard bez budoucnosti, co posere, na co šáhne, protože je to naprostý debil. Už mě ty jeho poseroviny vůbec nebaví a ten jeho cowboy kamarád co provozuje sex na vodě je taky pěkně dobré číslo. To jako vážně? Dívat se na to je teda pěkný opruz a ztráta času. O příběhu by se dalo říct, že stojí za pěkné hovno - seriál o debilovi a sexuální mašině... Kdyby to alespoň bylo vtipné, ale je to spíš až k pláči, jak je to debilní. Celou dobu jen kroutím hlavou nad Hugem, možná že kdyby nebyl takový imbecil, tak by byl seriál na jednu hvězdu. Režisér už by neměl točit nejlépe...(24.4.2016)

• Big Bear

Tohle se mělo jmenovat Na dně. Takhle totiž nějak vypadá dno českých seriálů. A pokud si někdo myslel, že Ulice či jiné hrůzy jím jsou, pak se může ponořit ještě hlouběji. Teď jsou v kurzu hausbóty zakotvené ve všelikých těch slepých ramenech našich veletoků a tak jsou hojně obsazovány některými herci a některými neherci s vírou, že vznikne něco veselého. No nevzniklo. Jsou to jen stále herci a neherci na hausbótech, které jsou zakotveny ve slepých ramenech našich veletoků...Kaiser, Navrátil... Co tam proboha dělají? Herecké stáří je hrozné. Vidím to na Postráneckém, který se už objevuje i v reklamách a radí chalupářům jak množit žížaly do kompostu... Ale že je to tak hrozné aby člověk hrál v tomhle? To snad ne. Z tohle budete mít - na vodě - tak akorát žaludek. ODPAD(31.3.2016)

• Pavelkedar

Katasróóófe ! Myslel jsem, že nejblbější dílo poslední doby jsou Babovřesky, ale ač "Na vodě" je seriál, Cieslar tentokrát předčil" Trošku. Tak primitivní humor a výkony některých protagonistů....... Připadalo mi, že se i pan Sobota(jinak výborný v Okresním přeboru)se cítí rozpačitě, nejistě a trapně, tak jako já při sledování prvních 2/3 1. dílu. No ale "nevem to, za ty prachy" a to platí i pro ostatní a to ze mne nemluví závist,páč tu já neznám. Podle mne prozatím český seriál zemřel po úspěšném Okresní přeboru, ke kterému jsem přistupoval v 1. díle s velkou nedůvěrou,ale byl jsem velmi pozitivně překvapen. Ale "todle je šit", stejně jako "V přístavu", kde jsem vydržel jen do 1. poloviny 1.dílu. Určitě si to v téhle podivné republice najde příznivce, ti ovšem tady na našem webu přítomni zcela jistě nebudou, nemají šanci..........(8.2.2016)

Ten serial je tak blbej, az je dobrej :D Ja nevim, ale nemuzu si pomoct, me to bavi :D Je to jediny na co koukame se zenou v TV, jinak vse stahujem a koukame na zahranicni kvalitni serialy (Homeland, AHS...) Banda zoufalcu co zije v houseboatech a karavanech nekde u vody, chodi kazdej den do zaplivaneho pajzlu u vody, hlavni postava je kluk, co asi jako maly padal velmi casto na hlavicku, pac takovej dement by proste nemohl byt vubec, ale vubec nikdo :D A je to vsechno tak neskutecne trapne a ubohe, az je to proste vtipne :D Nutno rict, ze Lukas Langmajer je teda hnup vsech hnupu a je az k nevire, ze je to bratr Jirky Langmajera.. :D(17.4.2016)

• Tosim

Scénárista Martin Horský se po relativně slušném filmu Láska je láska (pokračování jsem neviděl), pustil do tohoto (zde uveden jako "autor projektu"), ehm, paskvilu, ve kterém se nic neděje, téměř vše je odtrženo od reality a divák má co dělat, aby nechcípl nudou. Prostředí je skoro jak z bezčasí, herci nemají do čeho píchnout, vrcholem je Hugo v podání Lukáše Langmajera, neustále se přitrouble usmívající, který působí jako (zda nechtěný či záměrný, je dost těžké určit), idiot. Výsměch jakémukoliv dramatickému tvaru.(31.3.2016)

• - Natáčelo se v Praze na Libeňském ostrově. (rakovnik)

• - Když na začátku 2. dílu hovoří Hugo v kuchyni se svou bývalou manželkou Monikou, je za ním vidět nahoře v odraze mikrofon zvukaře. (rakovnik)

• - Při závěrečných titulkách se objeví chybné křestní jméno herce, který hrál šéfa Lukáše Langmajera. Místo jména Ctirad Götz se objeví Jindřich Götz. (Niki94)