Po čase jsem kouknul na seriál po druhé a ejhle, něco se zaseklo a dokoukal jsem ho. A tak měním hodnocení, protože něčím si mě přeci jen získal. Určitě není ničím strhujícím a super, to fakt ne, ale určitě by se mi líbilo žít s takovou partou na vodě. Otázkou je zda taková parta není spíš dnes už jen scifi sen, no co tak si ho budu snít. Seriál má sice daleko k té kvalitě, na kterou jsme byli zvyklí z před té trapné havlistické frašky v 89roce, ale špatný rozhodně není. Opravuji na tři hvězdičky, protože je to takový lehký pohodový seriál a černé hodnocení místních rádobychytrých a dalších jakože intelektuálů mě nepřekvapuje bo hodnotí vpodstatě sami svoje schopnosti.(2.6.2017)

• mira007

Pozitiva: exteriéry, herecké obsazení Negativa: všechno ostatní!!!! Tok plků, které jsou o ničem, ale hlavně nejsou ani trochu vtipné. Nemá to šťávu a je to nudné. Nepřipadá vám, že všechny ty nové seriály typu Na vodě, Přístav, Ohnivé kuře drazí sousedé píšou ti samí lidé, nebo dokonce jeden člověk, který se domnívá, jak není vtipný, ale on je jen trapný. Ať se takový tvůrce mrkne čemu se lidi smějou v kině v nenáročných komediích jako Hodinový manžel, Účastníci zájezdu nebo Rafťáci ještě dříve.(23.3.2016)

• HiddenDragon

Cesky "komedialni" serial je pro me synonymum otravne nudy zalite lejnem trapnosti se spetkou hereckych sracek. Je uplne jedno, jestli to nazvou Bezdruzice, Pocatky, Ordinace, Benatky nebo treba Na vode. Vsechno je to bezduche krmivo pro luzu s IQ pod 70 (mentalni retardace, kdo nechape). Pro me je to spis zajimavy socio-ekonomicky zazrak, ze neco tak povrchniho, nezabavneho a nudneho az xmrti muze byt toceno stale dokola. Protoze, jak rikam nazev nehraje roli, mustr je pokazde stejny, scenar, "humor" i "problemy" akteru take obdobne, takze jen naprosty chudak muze do tohoto investovat svuj drahocenny cas. Pet minut mi stacilo, jako vzdy...(27.3.2016)

Tak nevím, zda na csfd chodí normální lidi a nebo jen ti, kteří se snaží být velmi intelektuální. Hodnotit komediální seriál, aby měl hlavu a patu a všechno to bylo reálné je holý nesmysl. Jo můžu si nechat zasírat mozek Ordinací a kravinama podobného rázu. Ale Na vodě je pravý opak, kdy si oddechnu a zasměju. A jestli někdo řekne, že tak lidi v hospodě nemluví, tak asi chodí do jiných hospod. A i když jsou některé situace přitažené za vlasy, tak nevidím důvod, že by se nemohly někdy odehrát. Já se teda bavím každou neděli velmi dobře......(29.3.2016)

• Britney75

Říkám si, všichni o tom kolem mě básní ... tak jsem zhlédla asi první 4 minuty a okamžitě to smazala z PC!! To už opravdu ti herci jsou na tom tak strašně zle, že se sníží hrát v debilním .. to ani neumím nazvat! Těm, co se to tak líbí, vzkazuji: asi jste v životě neviděli pořádný film, když na tohle dokážete čumět s takovou chutí :D(10.3.2016)

• - Při závěrečných titulkách se objeví chybné křestní jméno herce, který hrál šéfa Lukáše Langmajera. Místo jména Ctirad Götz se objeví Jindřich Götz. (Niki94)

• - Natáčelo se v Praze na Libeňském ostrově. (rakovnik)

• - Když na začátku 2. dílu hovoří Hugo v kuchyni se svou bývalou manželkou Monikou, je za ním vidět nahoře v odraze mikrofon zvukaře. (rakovnik)