Predátor

• USA Predator (více)

Arnold Schwarzenegger má jako major Dutch v Predátorovi vcelku rutinní úkol, vysvobodit několik amerických vojáků ze zajetí partyzánů uprostřed džungle. Nakonec se ale musí utkat s daleko tajemnějším a nebezpečnějším nepřítelem. On i jeho muži čelí děsivému mimozemšťanovi, který postaví americké hrdiny poprvé v životě před opravdový strach. (Pannonia Ent.)

noxi600

Pro mne výborný akční film s dobrou scifi a s Arnoldem. Dobrá práce kamery, vynikající záběry džungle, rychlá akce a správná atmosféra chlapské bandy žoldáků vám zvedne tlak a dostane do akce. Skvělé efekty a podmanivá hudba tomu jen přidá. ()

PanVesmiru

John McTiernan a Alan Silvestri vytvorili dokonalu atmosferu bezmocnosti a strachu pred niecim nepoznanym. Film ma aj napriek 25rokom skvely vizual a Predator stale nahana strach. Podla mna sa jedna o najlepsiu rolu Arnieho, ktory ma okolo seba skvelu posasdku sympatakov. Vsetci clenovia zachranneho tymu sa cloveku rychlo dostanu pod kozu a intenzivne s nimi preziva situcie vo filme. Scenar je jednoduchy, ziadne zbytocne dejove komplikacie, drzi sa standardnej akcnej linie... Pre mna jeden z najlepsich hunters movie. Ak nie naj ()

s.u.g.e.r.

Absoĺutní filmová klasika mého dětství s Arnoldem. To viděl snad úlně každý...chlap. Neskutečně atmosférický film z džungle s dnes již legendární hudbou (porovnatelnou snad jen s Čelistmi). Herci jsou sympataci. Dialogy jsou nekdy tak prastěné až jsou vtipné. Arnold má neuvěřitelné hlášky a vy se tak nakonec musíte rozhodnout jestli fandit jemu nebo ultimátnímu frajerovi Predátorovi. "Když může krvácet, může i zemřít" :-) ()

lahvi

Dokonalost. Tezko se veri, ze to je uz 1987. Naprosto luxusní soundtrack, kterej si doteď pouštim když pařim nějakou střílečku.) Nejradši bych byl, aby ten film trval 10hodin. Skvělá atmosféra od začátku do konce. Pídim se po nějaké nesestřihané verzi. Možná nejlepší Arnoldův film, kterýmu se vyrovná jen Terminátor 2. Díky tomudle filmu známe každej "bezbolestnou" :) ()

ouf

Výtečný akční trhák v čele s Arnoldem. Jednoduchý scénář založený především na tvářích a pocitech herců.Velmi pěkně budovaná atmosféra co postupem času graduje až po samý závěr kdy by se dala krájet .Humor přichází vždy ve správný okamžik a tudíž výborný akční film. Milovanej film . ,, Jednou jsem byl se svoji holkou a řikám jí , mám rád malý kundy ! a vona já taky já taky . -Proč sto řek dvakrát? A já - neřek !Chápeš?(( Taky by ráda malou,protože, no .. má ji jako barák.)) ()

Necrophobic

S přihlédnutím na dobu vzniku,to prostě musí být za plný počet.Novějším filmům v žánru nejen konkuruje ,ale spíše jich většinu převyšuje.Některé horší triky ,či nelogičnosti jsou poplatné době vzniku. Kultovní záležitost! ()

MYAMO

85% jeden z nejlepších, možná nejlepší survival akce vše dob. AS prostě nemá konkurenci, i proti větru bude chcát dál něž všichni ostatní. Namakané masky, budované napětí a atmosféra celého filmu...smekám. ()

Phoenixus

A takto sa rodia legendy... či už AS,ktorého legenda sa nezrodila pri tomto počine,ale hlavne Predátor ako postava kinematografie,nebola do dnešného dna naplno využitá a to nehovorím,že nebola snaha. Ja len strašne dúfam,že konečne sa nájde niekto,kto sa chytí šance a poriadne túto dojnú kravičku podojí,pretože s toho sršia velkééééééé prachy. Všetky filmy s predátorom boli úspešné a ziskové,už len preto verím,na nejaký megapočin,čo sa bude tomuto tvorovi venovať. ()

QuietRioT

Akčná zábava ako sa patrí. Daždivý prales, nebezpečne neporaziteľný nepriateľ, ťažké zbrane a Arnold Schwarzenegger. Nezabudnuteľná je scéna prvého kontaktu s predátorom. Odhadom 400kg olova, ktoré vystrieľali naši drsný chlapci do džungle muselo nevyhnutne kontaminovať povrchové vody. ()

Loky393

Co říct co psát , prostě klasika . Predator se stal od tohoto filmu až do dnešní doby prostě legendární postavou . Miluju predatora moje mateřské mléko společně se star wars co se filmu týče. Asi muj nej. film ale jak píšu nebudu tu nic rozebírat každej predatora zná. ()

ghrel

Tento film mam moc rád, se schwarzzenegerem v hlavní roli jsem byl víc jak spokojený, a i ostatní šoldáci tomu dodali šmrnc. Což se mi však nejvíce líbilo byl samotný predator, na to že je to z roku 1987 byl skvělý. Pokud ste film zatím neviděli a nudíte se je to pravé, dá se na to koukat skoro furt. ()

Keledaia

Po letech přidávám poslední hvězdu. Je to prostě klasika, na které jsem (s nadšením!!!!) vyrůstala. Vím, že čtyři sedí víc, není to "špička", ale je to supr v tom, v čem má a moje srdcovka. ()

Nový Predátor našel staronového režiséra

Nový Predátor našel staronového režiséra