Komentáře uživatelů k TV seriálu (6)

Zajímavý seriál s netuctovým dějem i atmosférou. Jedno městečko, šerif suplující ďábla, doktoři za síly světla a mezi nimi zvláštní chlapec, s potenciálem propadnout jedné i druhé straně. Za fešákem šerifem bych šla třeba do pekla!:-) Byla bych docela ráda, kdyby se tenhle seriál na některé z televizních stanic dočkal opakování. Třeba by to po X letech nebylo až tak chytlavé, stejně jako mi momentálně zhořkla Akta X, ale chtěla bych se přesvědčit na vlastní bulvy. Tehdejší dojem byl +/- 80%.(27.11.2008)

Velmi zvláštní seriál, který je až po okraj napěchovaný atmosférou. Alespoň pro mě. Zvláštní náboj a jiskření mezi jasně narýsovaným dobrem a zlem mě na seriálu zaujal.(28.12.2005)

Naprosto nedoceněný, málo známý seriál o tom, jak ďábel dělá šerifa na americkém maloměstě se skvělou atmosférou.. pro mě jeden z nejlepších amerických seriálů vůbec..(7.2.2007)

Na tento tajemny serial rada vzpominam. To co v prvnich dilech zaujalo pro svou originalitu a lehkost, v poslednich dilech ponekud zhoustlo a ztezklo, ...ale celkovy dojem se do me pameti zapsal prevazne pozitivne.(5.12.2006)

Kedze tu nie je obsah, tak aspon daco: Auf den ersten Blick ist Trinity, South Carolina, nur eine Kleinstadt wie jede andere, deren 10.000 Seelen ein mehr oder minder beschauliches Leben führen. Doch im Schatten der Idylle regiert der blanke Horror in Form einer dämonischen Macht, die die Stadt beherrscht. Der "Teufel von Trinity" treibt in Gestalt von Sheriff Lucas Buck ohne Rücksicht auf Recht und Gesetz sein diabolisches Unwesen.(24.7.2007)

Mefistovský šerif Lucas Buck si v jižanském městečku Trinity zajišťuje loajalitu místních občanů službičkami, v nichž se skrývají vpravdě ďábelské úskoky. Nejvíc má ovšem spadeno na malého klučinu Caleba Templa, z něhož by rád vychoval svého nástupce. Ještě že nad Calebem bdí i síly dobra - a obě strany jsou odhodlány k nekompromisnímu střetu. Seriál plný nadpřirozena s několika zajímavými postavami (hl. sám šerif a jeho nevyzpytatelná milenka Selena), který má v prvních a posledních dílech ohromující spád a atmosféru, ale v epizodách mezi tím upadá trochu do dějových stereotypů.(14.12.2010)