Buffy, přemožitelka upírů - Série 4

(série)
USA, (1999–2000), 16 h 14 min (Minutáž: 43–45 min)

Tvůrci:

Joss Whedon

Sarah Michelle Gellar, Nicholas Brendon, Alyson Hannigan, Anthony Head, Robert Catrini, David Boreanaz, Seth Green, Marc Blucas, Kristine Sutherland (více)

Epizody(22)

Buffy, Oz a Willow se dostali na stejnou vysokou školu. Společně se seznamují s novým prostředím a novými lidmi. Ovšem nesmí usnout na vavřínech, jelikož se do Sunnydale blíží nové zlo, které tu ještě nebylo. (Varan)

Milano33

Slušná séria! Aj keď oproti 2. a 3. sérii išlo o mierny kvalitatívny pokles. Top postavy série: Spike, Willow, Giles, Anyanka, Oz Silné stránky: Spike, trojuholník Willow-Oz-Tara, The Gentlemen, niekoľko unikátnych a nezabudnuteľných epizód, žánrové experimentovanie, pokročilejšia mágia Slabé stránky: Riley, Ruffy, Adam, vysoká škola, nekonzistentná kvalita, slašie epizódy Najlepšie epizódy: Fear, Itself, The Initiative, Something Blue, Hush, This Year's Girl, Who Are You?, Restless ()

ArsenalEagle

Čtvrtá série obsahuje hned několik opravdových skvostů - například 10. či 12. díl. Bohužel ani skvělý Spike nedokáže zastínit (pro mě) nepříliš oblíbeného Rileyho a všechnu onu polívku kolem něj. Absence střední školy je naneštěstí také znát. ()