Epizody(14)

pytlik... odpad!

Atkinson by se měl přihlásit, až budou hledat Teletubbies pátého kamaráda. V Mr.Beanovi prokázal, že zvládnul jejich pohybový i myšlenkový svět na jedničku. ()

Duoscop

Legendární seriál, ve kterém často nezazní ani slovo, ale stejně se budete trhat smíchy. V jednoduchosti je krása a jednoduchost = Mr. Bean. ()

PanFilmov

No takže Mr. Bean strašny haluškár, neskutočný humor vždy sa na tom da parádne zasmiať, chlapík- úplny magor, ktorý pochybujem že má páru v akom žije storočí zvláda život s úplnou ľahkosťou, proste na Mr. Beanovi som vyrastal a Rowana Atkinsona si ani neviem predstaviť v inom žánri filmu ako je akcia alebo dráma atď. už som si tak zvykol na tuú jeho preslávenu postavu Mr. Beana že by mu to proste nepristalo hrať iný žáner ako komédiu!!! ()

shantim

Pan Bean nikdy nezklame. U něho se zasměji i kdybych měl dvaačtyřicet horečky, vyhodili mě z práce a utekla mi žena s mojí šéfovou. ()

sskrblik

Nechápu lidi, kteří řeknou, že je Rowan Atkinson nemožný a hrozný! Naopak obdivujme to, že i inteligentí člověk se dokáže zesměšnit a udělat ze sebe hlupáka - to málokdo dovede. Postava Mr.Beana je geniální a většinou nepotřebuje mnoho slov proto, aby diváka dokonale pobavil. Z vlastní zkušenosti vím, že jsem se několikrát až za břicho popadal smíchem a Mr. Bean je opravdovým pomocníkem ze špatné nálady! ()

sheldonka.

Myslím si že snad neexistuje nikdo, kdo by neznal Mr. Beana. Můžu se na to dívat pořád dokola a vždy se budu smát jako bych to viděla poprvé. Jeho příhody jsou prostě legendární. ()

H.Gordon

Nejlepší byly první díly, těm bych dala i 3,50*, ale po čase se mi to přestávalo líbil. Je to prostě průměrný docela vtipný seriál, kde to britským humorem jenom stříká, ale i ten mě po čase přestal bavit. Takže celkově bych mu za sebe dala 2, 80*. ()

Proky

Je to klasika at už je vám 5 nebo 40 vždy se u toho zasmějete a Atkinsonova držka ta nemá chybu.MR.Bean je taková one-man-show a velmi povedená která patří do historie nejlepších seriálu ()

Aven

Celkem vtipné, zařazení mezi kultovky asi taky po právu, ale i tak je to stejně strašně overrated. ()

Gerret

Já Rowana Atkinsona doslova žeru, Ten jeho bez mluvný humor je jeden z nejlepších co znám a navíc se to snad nikdy neokouká, už jsem to viděl mockrát a stejně se pokaždé musím smát. Viděl jsem: Všechny díly nesčetněkrát. Hodnocení 100%. ()