poster

Spongebob v kalhotách (TV seriál)

 • USA

  SpongeBob SquarePants

 • Slovensko

  SpongeBob v šortkách

 • Slovensko

  SpongeBob v nohaviciach

Animovaný / Komedie

USA, 1999–2019, 100 h 53 min (Minutáž: 22–51 min)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (274)

 • BluT
  *****

  Viděl jsem jen pár dílů v zahraničí, ale parádně jsem se bavil. - Ale co mě napadlo u tohoto seriálu: v top 200 je spousta takovejhle supr seriálů, který se k většině lidí vůbec nedostanou. Všechny maj 80%+ a maximálně 400 hodnocení. Ách jo, ale člověk nemůže chtít vše. Edit 11.12.2011: Konečně jsem se dostal k dostatku SpongeBobů a nemůžu se toho nabažit. Je to nejvíc úchylný, ale výborný!(1.9.2008)

 • MrD
  ****

  Jste připraveni děti? No tak jste připraveni?? Kdo to žije v ananasu na mořském dně? /: Boban v kalhotách :/ Je savý, žlutý a porézní. /: Boban v kalhotách :/ Chceš-li si užít námořních nesmyslů, /: Boban v kalhotách :/ Plácni sebou na gauč jako ryba! /: Boban v kalhotách :/ Boban v kalhotách, Boban v kalhotách, Boban v kalhotách, Bobán... v kal-hotáách.(1.6.2008)

 • Werewolf2
  ****

  Ja vim, ze to je pro spis pro deti, ale ty neuveritelne necekane scenky, vyborny dabing a totalne ulitle postavicky nemaji v prastenosti snad konkurenci.(13.10.2008)

 • je-za
  *****

  Seriál, který jsem začala sledovat kvůli dětem, teď ho sledují děti kvůli mně. Odpočinková zábava s úža houbou a nezapomenutelnou hvězdicí. Super :))(18.5.2009)

 • ghoston
  *****

  Zábavné, vtipné, originální i poučné. Prostě doporučuji všem, bez rozdílu věku. Já jsem si původně myslel, že to je další americký ujetý postmoderní komics. Ano je, ale v tom dobrém slova smyslu.(14.2.2010)

 • petrastrela
  **

  Mořská houba s kravatou, hvězdice ve slipech a mňoukající šnek :-)))(7.8.2011)

 • lele
  *****

  Nečekaně geniální :-)(24.8.2011)

 • Palizer
  ****

  Absolútne zábavná show, najlepšie v Angličtine, ale aj nemčina je v pohode. Občas uletené, veľmi zábavne, niekedy doslova humusáčina, ako napríklad Patrikové zuby. V každej časti nájdete niečo odporné, nelogické, ale vždy sranda a to je podstata tohoto seriálu.(11.1.2012)

 • 151kbar151
  *****

  Super, super, prostě super! Optimista Spongebob, blbec Patrick, bručoun Sépiák, skrblík Krabs, zákeřňák Plankton, silná Sandy-co víc si přát.(14.1.2012)

 • Hannynko
  *****

  Pre mňa jeden s top detských seriálov (samozrejme treba pozerať v angličtine inak je to oničom) Spongebob + hlúpy Patrick + večne mrzutý Squidward sú dokonalá trojka :) samozrejme každá s postáv má niečo do seba a keď to teraz občas pozerám keď sa chcem odreagovať cítim nostalgiu a spomínam na časy keď som bol malý a pozerával to s bratrancom :) ani som nemusel vedieť dobre po anglicky a smial som sa jak blázon :) 85 %(20.1.2012)

 • Stinger78
  *****

  Dávám si to před spaním na Nickelodeonu a je to naprostý luxus. Výtečné postavy, mnohdy bizarní příběhy, bombastické frky, prostě paráda :-)(9.6.2012)

 • turboviking
  *****

  Místy je to někdy až tak moc dementní (no nebo spíše spongebob je někdy strašnej deb.l) že jsem se opravdu musel smát, no patrika raději ani nebudu rozebírat :D . Některé díly jsou opravdu k popukání, př: díl kde si spongebob myslí že pan Krabs je robot (awesome).(21.11.2012)

 • marrrrian
  ****

  Celkom srnada. Povedzme si na rovinu. SpongeBob je čistokrvný tupec, rovnako ako všetci, ktorí na dne oceánu žijú s ním. Ale nevadí, na naivnosti to celé stojí. A ešte teda musím povedať, že často neverím vlastným očiam, aké to vie byť miestami nechutné. Ale inak strašne originálne a pravdepodobne aj nenapodobiteľné.(23.4.2013)

 • EvilBanner
  *****

  Spongebob je ta nejulítlejší mořská houba v moři. Sice to má být seriál pro děti, ale u nás se baví celá rodina. Pět hvězd si houba zaslouží.(6.7.2013)

 • tyzik
  *****

  Spongebob v kalhotách je můj nejlepší seriál který u mně předběhl i Simpsonovi! Nikdo mě nechápe a já sám sebe taky néé ale tady ta blbůstka si mě po pár dílech získala, ke Spongebovi a jeho kamarádům se vždy vracím a prožívám s nimi skvělé chvíle a díly jako bláznění na písku, vítej v klubu, večírek k pohledání, bubliny na prodej, nový student, není apríl jako apríl, a asi milion dalších patří mezi lahůdku k podívaní. Spongebobe ty jsi naprosto nejlepší a každý večer v TV mě skvěle pobavíš děkuji.(24.4.2014)

 • Potjoc
  ***

  První české odvysílání v roce 2009, líbily se mi už tehdy některé úderné vtipy (díly Krabborg, Can you spare dime?, Clams, Camping Episode, ...), i když jsem Spongeboba ještě nemusel. Od roku 2011-2012 jsem ten seriál nesnášel kvůli některým jiným vtipům (viz. níž), v roce 2013 jsem se díval a přál si, aby si to neoblíbil moc. Další rok už ano a je to z dnešních pořadů pro děti nejoblíbenější. Celkově jsou ztřeštěné úderné, výborné. Mám v oblibě hlavně díly se Sépiákem v hlavní roli. Díly 7 a 8 řady jsou strašně nudné infantilní, řídké, některé z nich nerád vidím. Mám velké výhrady k některým scénám, které bych vystřihal pro děti. Hodně se tam stahují z kůže, či rozseknou vejpůl, až jim je vidět červené maso, kosti, vnitřnosti, lítají jím oči z důlků, mozky. Ten pocit, jaký jsem měl při shlednutí, jako bych jako malý viděl realistické násilí v thrillerech, což roky předtím nebylo vůbec. Takže říkat, že dnešní dětské filmy jsou mírné a že i toto je lepší mírnější než Looney Tunes či Tom a Jerry, mě vytáčí. Ale za to, ruský dabing Spongboba je takový emoční, dabéři dabují s hlasy (jeden štěk na díl) Gustava Bubníka, Bohuslava Kalvy, Pavla Trávníčka, Miroslava Saice, Jaroslava Horáka, Jiřího Schwarze, Otakara Brouska ml., Karla Heřmánka, Jana Schánilce a dalších. Zato v českém dabingu, dabuje zase jedna žena s hlasem Hany Talpové nebo Heleny Štáchové.(11.9.2014)

 • kodwin
  ****

  Já jsem nadšen. Některé díly jsou sice slabší a nemám rád kapitána, který zavání trapností, ale většina dílů opravdu pobaví. Dotahování situací do extrému je fakt vtipný. Můj oblíbený díl je Spongebob v autoškole, to nemá chybu.(20.11.2014)

 • dogrose
  odpad!

  Vůbec to není můj šálek čaje. Nepřijde mi to vtipné, spíš podbízivé, výtvarně kýčovité, s chytlavou znělkou.(18.2.2015)

 • Davule
  *****

  Animáky, to je moje slabost. SpongeBob, byť pro děti, je prostě boží dospělácký odreagování :)(3.3.2015)

 • Emperor1
  ***

  na několik dílů jsem se koukal se svou dcerkou, není to až tak úplně blbý, jak jsem si původně myslel, ale na pravidelné sledování to není ...(27.5.2015)

 • Legacek
  *****

  spongebob je taky jeden zmích oblíbených seriálů ale škoda že si ne vspomenu že ho dávají a tak jsem přišel o hodně dobrých dílů třeba vítej v týmu nebo blecha víc dílů které jsem prošvihl jsi ne pamatuju ale tak ve třích letech jsem si mislel že to je pro dospělé hrozná léta(24.8.2015)