SpongeBob v kalhotách

• USA SpongeBob SquarePants (více)
USA, (1999–2023), 112 h 46 min (Minutáž: 22–51 min)

Kamera:

Ralph Kaechele

Série(13) / Epizody(291)

Natami

Kdo žije na dně sedmi moří? To je nám snad všem jasné. Kdo by přeci neznal malého roztomilého uličníka, který každého dokáže svým jednoduchým vtipem pobavit. Jmenovitě můžu podotknout, že humor byl zvolen perfektně, protože není mířen pouze na dětskou skupinu, ale i na ostatní. Příběhy jednotlivých kapitol tu hrají druhé housle, ale to neznamená, že jsou odfláknuté. Je v nich tolik dobrých gagů, že by člověk nedokázal ani spočítat. Hudba se mi také hodně líbila a zejména úvodní písnička, kterou si občas sama pro sebe broukám. Možná je to tím, že jsem si tenhle animovaný seriál zamilovala, ale podle mne by měl dostat plný počet. ()

Mr_Fear

Někteří rodiče ho nenávidí, ale koho to zajímá? Je to přeci pro děti, ale dokáže bavit i ostatní generace. Celé je to správně uhozené. Krásně jsou zde znázorněny, na jednotlivých postavách, lidské slabosti a neduhy, ať už je to Spongebobova naivita, Patrikova hloupost, Sépiákova nevraživost a věčný pesimismus, nebo samotné skrblictví pana Krabse... ()

fleshbekr86

místy vážně nechutný a ohyzdný seriál plný hnusu, sajrajtu a bordelu. Ale když se zamyslím, na dně moře bych asi nenašel nic jiného. Bob ze špongie je přesto všechno tak osobitý a tak vtipný, že si na něm ujíždím ještě v pokročilém věku na hony vzdáleném dětství! ()

Barghest

Autoři museli bejt zřejmě na tripu, když tohle tvořili. Zábavná blbina pro děcka, pro dospěláky totální úlet. ()

Achab

Velmi ulítlý seriál díky kterému se má neteř naučila německy, nicméně původní anglické znění je mnohem lepší. ()

rafix

Sice je to blbost, která mě pobaví. Je to trochu naivní ale mě se to moc líbí. Hlavně ten Sépiák to je kus. ()

psynoxious

Bol som nútený pozerávať tento seriál v jednom z čínskych podnikov pri obede. NECHÁPEM kam tento svet speje, keď sa niekto dokáže smiať na takých suchopárnych tráááááááááápnych kvázi-vtipoch. Väčšiu kreslenú *****inu som ešte prisamvačku nevidel !!! ()

ellessar01

tak tenhle serial je tak ujety, ze mi trvalo hodne dlouho to "pochopit", ale od te doby se uz jen smeju a smeju jaka je to ujetost :D ()

Meow86

Taky máte někdy ten pocit, že jsou filmy nebo seriály, které vás baví zkrátka jen v telce? Pustit si tohoto epesního žlutýho eMentála na noťasu, hmm, tak nějak to není vončo. Ale jakmile odbije 19.hodina a já nemám nic lepšího na práci, hned spěchám do Zátiší Bikin. "Well, it may be stupid, but it's also dumb!" ()

Stumbleine

Dlouho jsem neměl tušení, o co jde..každopádně mě vždy vytáčel už jen ten název "Spongebob" a navíc to měl každej tragéd na tričku nebo jako přívěšek v autě, tak jsem si vždy říkal, jak může být nějaká emerická animovaná krávovina s žlutou houbou na nádobí takto oblíbená, a to nejen u dětí? Jelikož to ale přítelkyně miluje, byl jsem nucen zhlédnout několik dílů, a tak nějak jsem pochopil..Animace Spongebobovo obličejových výrazů je zkrátka geniální (hlavně po chlastu, úrazech apod=D) a CZ dabing se opravdu povedl. ()

blondboss

Postavičku Spongeboba som si nemohol nejako obľúbiť, keďže som videl len pár častí z tohto animáku, ale aj to málo čo som videl, mi stačí na to, aby som povedal, že to v prvom rade nie je veľmi pre deti a v druhom rade je to vtipné aj pre dospeláka. A dá sa pritom zabaviť. Niečo medzi Simpsonovcami a South Parkom. 60 % ()

Madhuri

Každý by měl čas od času odjet na vlně infantilního humoru do Zátiší Bikin,pryč od zsmušilého, nepřejícího a negativního světa tam venku. No, a přesně s tím vám skvěle pomůže Spongebob! Objevila jsem ho ještě jako dítě, na německém kanále, když jsme byli na dovolené, bylo hnusně, a nic jiného nešlo- a řeknu vám, i když jsem tomu vůbec nerozuměla hrozně mě to bavilo, a kupodivu to bavilo i otce. Když jsme se vrátili domů chtěli jsme to najít i v CZ verzi, bohužel v té době nic takového u nás nebylo. Ale asi za rok nebo dva jsem se jako každé správné dítě mého věku koukla o víkendu od 5:00 ráno v TV na pohádky, když najednou co nezačíná, český Spongebob! Letím do ložnice a budím otce v 6:00 s nadšeným povykováním že "Houba je v TV česky! Houba je česky!!!!!", nuže jsme se šli dívat. A od té doby dalo by se říct když ho chytnu koukám, už ale ne v 6 ráno, asi stárnu, ach jo. Tolik můj příběh jak ke Spongebobovi jsem přišla... Jo ten seriál je boží a nejlepší je Sepiák! ()

Alimanka

Pro mě nejlepší seriál, když jsem byla ve věku 5-7 let. Taťka mi pouštěl všechny díly, měla jsem SpongeBoba i jako plyšáka. Oceánský svět je prostě super. ()

M0rSalis

Ačkoliv je seriál určen primárně pro děti tak mi to nezábranilo se skvěle bavit. Neskutečně vtipný a originální počin, který ovšem stojí za shlédnutí pouze s originálním dubingem, s tím českým to ztrácí kouzlo (hlavně hlas Spongeboba). ()