SpongeBob v kalhotách

• USA SpongeBob SquarePants (více)
USA, (1999–2023), 112 h 46 min (Minutáž: 22–51 min)

Kamera:

Ralph Kaechele

Série(13) / Epizody(291)

Ryuuhei

Není to tak, že bych každé ráno brzo vstával a hltal epizodu za epizodou. Tento seriál se mi nicméně zavděčí třeba, když dorazím z práce z noční a chci si dát něco nenáročného, ale veselého a osobitě vtipného. A Spongebob toto splňuje! Pod rouškou animáku pro malé děti skrývá víc, než by si kdo myslel. Zjevně si dělá ohromnou srandu sám ze sebe, podává svérázně mnohdy i dospělácká témata a zkrátka každý díl má humor a šmrnc, který ve spojení s absurdním zasazením pod vodní hladinu zkrátka funguje. Postavy mají svůj specifický charakter a přistupují k řešení problémů po svém. Nejde tedy o nějakou naivní, vypatlanou grotesku, ale ve skrytu duše sofistikovanou bláznivinu, která zkrátka pobaví i mě, ačkoliv jsem dítětem byl naposledy před desítkami let. ()

Alimanka

Pro mě nejlepší seriál, když jsem byla ve věku 5-7 let. Taťka mi pouštěl všechny díly, měla jsem SpongeBoba i jako plyšáka. Oceánský svět je prostě super. ()

MarekTulen

No co budu říkat, dětství je dětství a na tohle nikdy nezapomenu, vždy 18:45 zapnout TV a jedem! Nebo mých 250+ dílů stáhnutých ve starém notebooku je nostalgie, proto tomu musím dát 5 hvězd. Ani nevím jak to mám zrecenzovat.. skvělý animák, s parádními postavami, většinou i s dobrým příběhem. Prostředí a propojení s realitou, pecka! Na některé vtipné momenty si vzpomenu i dnes a nějaké epizody které jsem si zapisoval, protože mě extrémně pobavili, si pustím i dnes. Každému se líbilo něco jiného, třeba Scooby doo nebo Šmoulové, tohle bylo moje dětství a kvůli nostalgii mám v plánu si dát Spongebob maratón. <3 ()

megacik

Jedna z mála novodobých seriálov, ktorý je vtipný, pekný, milý, nenásilný, má nejaký zmysel, a skutočne niečo našim deťom aj dá.  Vhodný je dokonca pre celú rodinu. Škoda len, že tento seriál existuje už štvrťstoročie, ale na Slovensku, ktoré je 100 rokov za opicami, sa objavil len posledných pár rokov dozadu. ()

Crocuta

Sledoval jsem se 4 letým vnoučkem a nestačil se divit, co je dnes prezentováno jako seriál pro děti. Značně nekorektní humor na pomezí geniality a demence mne každopádně nejednou pořádně rozesmál. Za mne palec nahoru. ()