SpongeBob v kalhotách

• USA SpongeBob SquarePants (více)
USA, (1999–2023), 112 h 46 min (Minutáž: 22–51 min)

Kamera:

Ralph Kaechele

Série(13) / Epizody(291)

Trellíno

Velice zábavná a zejména neskutečně originální a ulítlá záležitost a navíc jsem si právě teď všimnul, že se chystá celovečerní film a dokonce, že se snad objeví i u nás v kinech. Občas se skutečně dějí zázraky. ()

Lindushka

Tak na toto sa vždy teším keď som na návšteve u sestry asi ešte viac ako moja neter a synovec, ktorí to milujú.. :) A to som sa do toho zapozerala iba "by the way" keď to mali zapnuté :) ()

PARTYzan

Toto je jedna z mojich najoblubenejsich rozpravok, ale ja ich mam vela, ale toto je proste klasika, vsetky tie charaktery, a proste stale je to rovnake, ale predsa ine..:) A SpongeBob, proste ja z neho nepozem, to je taka COOL rozpravka, a tie diely ked chyta meduzy, to je proste the best..:) Ked sa xcel premenit na meduzu..:)) ()

gumbo

90% Je to normální? No samozřejmě, že není, proto je to taková sranda. Jak charakterizovat seriál, kde hlavními hrdiny je mořská houba (Spongebob Squarepants), jaho kamárad hvězdice (Patrick Star), chobotnice s obsesí v hraní na klarinet (Squidward), chamtivý krabí majitel občerstvení (Mr. Krabbs) atd... ? To snad ani nejde, podívejte se sami a zjistíte třeba i to, jak vypadá mořská veverka :). Co ty na to Garry? .... miou miou ()

Dudek

Absolutně nezajímavá blbost, kterou už několik dlouhých týdnů sleduji na satelitu. Je ale možné, že humor je tam podáván hlavně formou dialogu, který se mi z němčiny žertovně opravdu přeložit nedaří. Originalitu a zajímavé prostředí však hodnotím 40%. ()

Daae

Kdysi mě ukázky na tuto pórovitou, žlutou, infantilní postavičku lezly na nervy. Tehdy jsem ještě nevěděla o co jde. Pak jsem si jednou po škole pustila MTV a málem jsem se srolovala smíchy z pohovky na podlahu. Tenhle originální a pološílený humor je přesně pro mě. Tom Kenny je velice talentovaný člověk, neboť jsem si nikdy předtím nedokázala představit, že by dospělý muž mohl mluvit tak úžasně hravou fistulí. Moje nejoblíbenější hláška, která v naší domácnosti zlidověla: You've got to use your IMAGINATION! *nad hlavou nakreslí rukama duhu* ()

Eddard

Spoungbob je taková malá, milá blbůstka, která mě vždycky zaručeně rozptýlý, když nemám zrovna náladu podívat se podesáté na nějaký díl South Parku, Futuramy či Simpsonů. Taková dadaistická, veselá záležitost, která se sice nikdy nevyšplhá do takový výšin popularity jako výše zmíněné kusy, ale rozhodně mezi nima místo má. Ať žije Spongebob, vivat Patrick! 70% ()

Callas

8/10 Nevěřil jsem, jak moc se nasměju u kresleného seriálu pro děti. Dialogy a vizuální stránka jasně napovídají, že jde o večerníčkovou záležitost s klasickým morálním ponaučením na konci. Ale právě úžasně povedená a originální animace spolu s komicky přímočarými rozhovory a příběhy tvoří onu nezaměnitelnou zábavnou atmosféru. Když ještě autoři přidají neodolatelného bezmozka Patrika, tak není co řešit. Tato jednoduchá a svižná zábava v desetiminutových porcích mi vždy dodá optimismu. ()

Gahan

U mňa sa jednoznačne prejavuje syndróm SpongeBob mánie, vrátane zásobovania sa úplne "zbytočnými" čačkami s motívom tohto seriáliku. Aj keď neviem, či existuje vôbec nejaká dabovaná verzia, rozhodne odporúčam v originálnom znení. ()

evil_ryu

Seriál tak ako pre malých tak aj pre starých. Perfektný humor, zaujímavé prostredie a nezabudnuteľné hlášky. Odporúčam každému kto sa rád baví. ()

DJ Obelix

Naprosto genialni infantilni humor spolu s krasnou animaci nam muze dat dohromady jen jedno - SPONGEBOB SQUAREPANTS! Nikdy neodpustim ceskym TV stanicim, ze tento kult nechaly bez povsimnuti a ochudily tak nas narod o genialni oddechovku, u ktere se skvele pobavi jak deti, tak i dospeli (ovsem vyzaduje to samozrejme nadhled a smysl pro humor ;-) ()

MrD

Jste připraveni děti? No tak jste připraveni?? Kdo to žije v ananasu na mořském dně? /: Boban v kalhotách :/ Je savý, žlutý a porézní. /: Boban v kalhotách :/ Chceš-li si užít námořních nesmyslů, /: Boban v kalhotách :/ Plácni sebou na gauč jako ryba! /: Boban v kalhotách :/ Boban v kalhotách, Boban v kalhotách, Boban v kalhotách, Bobán... v kal-hotáách. ()

BluT

Viděl jsem jen pár dílů v zahraničí, ale parádně jsem se bavil. - Ale co mě napadlo u tohoto seriálu: v top 200 je spousta takovejhle supr seriálů, který se k většině lidí vůbec nedostanou. Všechny maj 80%+ a maximálně 400 hodnocení. Ách jo, ale člověk nemůže chtít vše. Edit 11.12.2011: Konečně jsem se dostal k dostatku SpongeBobů a nemůžu se toho nabažit. Je to nejvíc úchylný, ale výborný! ()

Cecilka

Kouzelný kreslený seriál, který si hláškami nezadá se simpsnama, natolik promyšlený, že je nezávadný pro děti a přitom velmi obohacující i pro dospělé... Zkrátka skvělé odlehčení po náročném dni, seriál plný rad do života a vtipných situací.. Morous Tadeáš, ztělesněná inteligence v podobě Patrika a nezapomenutelný Sponge v doprovodu skryté hlavní postavy Garryho... Prostě parádička PS:Konečně ho dávají i u nás :)))) ()